PDA

View Full Version : Според вас нормално ли е ?



transformable
09-28-2010, 23:06
7 клас съм , 170 висок , 68 кг . Според вас колко трябва да съм за да имам преса . И понеже са много , ако може да ми дадете някаква диета , сега ще започвам яко тренерофки по футбол [ 1 час и 30 на ден ] :) Благодаря на всички помогна ли ми !

от : ангел

awerw
09-29-2010, 17:21
абе ако килата са ти лоени имаш да тичаш и да сваляш иначе диета ква диета гледай да не ядеш мн мазно

Everytime
09-29-2010, 20:44
ако наистина мазнините са ти повече НВД
упражнения - трудни с малко повторения

и кардиото ще ти е тренировката : )

можеш да минеш и без диета зависи как си си % мазнини

Greennight
09-29-2010, 21:04
Зависи каква ти е мускулната маса,но съдейки по възрастта ти трябва да си към 60 килца,за да е сичко ок.Аз съм 1.78 и съм 67 кила на 14 год и мисля,че съм с добра мускултура за възрастта си.

YVKsport
10-02-2010, 15:51
Споко,истинският мъж винаги има плочки!!!Дори да са под шкембето!!!

kadishona
10-02-2010, 22:14
Споко,истинският мъж винаги има плочки!!!Дори да са под шкембето!!!=> Абсолютно всеки човек е истински мъж! <- кофти логика


Пий много белтъци, ограничи мазнините, а въглехидрати само ако знаеш, че ще ги изразходваш. А колкото как да си ги набавиш горните вещества нека ти разясня:

Белтъците (протеини) се набират най-много от месо, мляко, яйца, ядки

Въглехидратите са прости и сложни. Простите въглехидрати са захарите - шоколади, фафли и т.н., те се разграждат бързо в организма и ти доставят голям запас от енергия за кратко време. Бавните са ориз, картофи. Те ти дават енергия за повече време и се усвояват от организма по-бавно!

Мазнините - без тях не можеш, това е сигурно. Намират се в повече в някой видове месо (свинско), ядки и т.н. Хапвай от храните бугати на мазнини, но само ако си сигурен, че после ще зиразходваш енергията дошла от тях...

А колкото до пресата, нормални упражнение с повече повторения тонизиращи цялото тяло ще помогнат ако правиш много кардио (както се разбра от първия ти пост)

Ако искаш по бързи резултати пий едно кафенце или ред бул, преди интезивните тренировки ( не прекалявай разбира се ). Кофеинът освен, че ти дава възможност да търчиш повече и да гориш повече мазнини а и помага на мазнините да се разтварят (2в1 :) ) . Ако не искаш да гориш и мускулна маса трябва пиеш много вода или да взимаш добавки. С добавките гарантирано е, че няма да смъкнеш мускули но все пак дестилираното h2o е по-добро ;)
Потърси за 'изичстващи' диети в интернет, яж много плодове и зеленчуци. Не си копувай боклуци от магазинчетата, а си прави сандвичи от вкъщи, пий много мляко и общо взето това е ;)
Успех с тренировките !!!

YVKsport
10-03-2010, 09:13
Споко,истинският мъж винаги има плочки!!!Дори да са под шкембето!!!=> Абсолютно всеки човек е истински мъж! <- кофти логика

Шегувах се...

redbul2
10-03-2010, 12:34
=> Абсолютно всеки човек е истински мъж! <- кофти логика

Шегувах се...
Да. Обаче жените не са мъже. Още по-малко истински. А пък ако не са хора ("всеки човек е истински мъж"), тогава са маймуни. И вий се влюбвате в едни маймуни :D

YVKsport
10-03-2010, 19:03
Аз съм мъж....

Някои хора тук се опитват да бъдат мъдри,но не им се получава.Приятна вечер.

HandOFDooM
10-06-2010, 21:01
7 клас съм , 170 висок , 68 кг . Според вас колко трябва да съм за да имам преса . И понеже са много , ако може да ми дадете някаква диета , сега ще започвам яко тренерофки по футбол [ 1 час и 30 на ден ] :) Благодаря на всички помогна ли ми !

от : ангел
пресата всеки човек си я има, но като си повече в килата и наблягаш на количка и сладко се натрупват мазнини и тя се скрива .. като правиш корем ще се покажат и като намалиш колата и сладкото