PDA

View Full Version : Проблеми при секс



ivannia
09-29-2010, 03:22
1.Трудно и болезнено проникване
2.Не възбуджане
3.Усещане на тежест долу ниско в корема,може би областта на яйчниците
3.Усещане за пишкане
4.Неприятно чувство на парене по време и след акта
5.Изпускане на голямо количество прозрачна течност от влагалището,като напишкване
6.Никакво удоволствие никога

Отчаяна съм,незнам какво ми има,това са проблемите които се появяват когато правя секс,някои сблъсквал ли се е с някои от тях и как се справихте,моля за съвети

vanq11
09-29-2010, 05:25
1.Трудно и болезнено проникване
2.Не възбуджане
3.Усещане на тежест долу ниско в корема,може би областта на яйчниците
3.Усещане за пишкане
4.Неприятно чувство на парене по време и след акта
5.Изпускане на голямо количество прозрачна течност от влагалището,като напишкване
6.Никакво удоволствие никога

Отчаяна съм,незнам какво ми има,това са проблемите които се появяват когато правя секс,някои сблъсквал ли се е с някои от тях и как се справихте,моля за съвети

Според мен се дължи на това че отскоро правиш секс, нали е така?
затова е така, по нататак всичко ще си доиде на мястото не се притесняваи, практиката му е маиката :) и аз бях така а и всички сме го минали така че няма място за притенение, прави го с момчето което обичаш, гледаи да не те използват само за това и така. сори отплеснах се от темата.

Wasilewaa
09-29-2010, 10:44
практикувай го по-често и че опрайш :)

enjoyth3lif3
09-29-2010, 11:10
Същите проблемии имам и аз :? и ще си интересувам от отговорите :)

GreenFairy
09-29-2010, 19:44
Както каза момичето по-горе, най-вероятно това е защото нямаш много опит в секса (може би, не зная). Но и при мен беше така, и то не само в началото а в продължение на 1 година... Но със времето, със повече практика и с партньор, много по-добър от всички предишни, всичко си дойде на мястото. Ще се оправиш ;) Недей да мислиш дали този път ще се получи, дали всичко ще е наред, а се отпусни максимално и ще се получи. :)

AllenWalkerr
09-29-2010, 20:11
Изчерпаха се по горе. Споко и моята приятелка беше така след 1 месец и мина

PyCoKoCkA93
09-29-2010, 22:01
Понатрупай още малко опит в секса, сега те боли и трудно прониква,защото навярно скоро си се "отворила" и е още тясно,а също може да е на психична основа...Затова те съветвам да използваш лубрикант :) А прозрачната течност може да е бяло течение,затова по-добре иди на гинеколог да ти направи цитонамазка :) А за това,че не изпитваш удоволствие не се притеснявай,с времето като се поотпуснеш долу,ще се отпуснеш и в секса и ще започне да ти харесва..Някои жени получават по-трудно оргазъм,това си е до организъм и в голяма степен зависи и от партньора до теб.А както казах може и повечето ти симптоми да са на психична основа и да те е страх още да правиш секс,защото е нещо ново и непознато за теб...Успокой се,отпусни се и всичко ще дойде от самосебе си :)

Dr3amy
09-29-2010, 23:25
Епа отпусни се ... :)

NeZaPoznat
09-30-2010, 09:45
гледаи да не те използват само за това и така.

че за какво друго да я ползувам мацката :lol: :lol: