PDA

View Full Version : цикъл с Метан



szeged
09-29-2010, 08:49
регистрирах се преди 2 мин и ако мястото на темата не е тук или има нещо друго нередно.. извинявам се ! :oops: Аз съм момче на 19г. висок съм 1.77 и тежа 72-74 кг. Пил съм хранителни добавки и наистина имеше ефект качих около 5 кг. за месец и малко.. но вече мисля да се обърна кум по- сериозни препарати.. храня се добре 5 пати на ден и не се ограничавам в храненията.. ям почти всичко. Искам да ми препорачате с какво да направя поне един цикъл за сега.(знам че цикъла няма да е само с метан ). Препоръчаха ми Метандростенолон
Acrihin/Russia.. искам да ми каже някой дали е качествен.. Благодаря !

hamilcar
09-29-2010, 09:18
Метана е един от най-токсичните препарати. Аз лично не виждам смисъл от него, а и в България има много ментаци.

Всъщност отколко време тренираш ?

szeged
09-29-2010, 09:44
аз съм гребец от 6 години и през тва време съм ходил на фитнес но сериозно от 2 години някаде мисля че е доста стаж :wink:

hamilcar
09-29-2010, 10:03
Не е малко, но все пак аз лично никога не бих взел метан. Предполагам все някой ще може да ти отговори на въпроса, ако ли не има специализирани форуми.

szeged
09-29-2010, 10:12
Благодаря ти все пак : ) аз съм решил вече просто исках да знам дали точно тоя метан е качествен че на пазара има много буклуци вече.. като ще се тровя да е с нещо качествено :D

golqmpi92
09-29-2010, 10:39
метана е боклук независимо дали е истински или фалшиф ;)

szeged
09-29-2010, 10:41
ти пил ли си до сега нещо ?

golqmpi92
09-29-2010, 10:43
да но само добавки но не анаболи сега че не съм пил метан аз съдя по хора които го зимат и които са постигнали много повече от мене и тебе и знам за кфо става на въпрос ;) само ще ти кажа че с цикъл само с метан не се прави защото даже не е и цикъл за 20 лв с 100 хапа метан не се става машина ;) дори и 200 хапа да земеш пак ефекта ще е нулев ще си дадеш парите на вятъра ще качиш само вода и след тфа ще останат само 2 кг от нея а силата ще изчезне :) да не говориме за страничните му ефекти и трябват протектори

szeged
09-29-2010, 11:09
още в първия си коментар казах че знам че цикъла няма да е само с метан а за сапазването на постигнатото след това смятам си продалжа с добавките тък и всеки организъм е различен имам приятели който с 3 цъкъла метан и запазиха почти всичко така че докато не пробван няма да разбера :smt006

CircleOfPain
09-29-2010, 12:36
Метана е най-ефтиния и един от най-тоскичните препарати, а и няма голям ефект от него-ако за 40 лева 200 хапа се ставаше машина, всеки щеше да взима нали ;)
Ефекта от анаболите не може да се запази без още анаболи, това не са хранителни добавки...

redbul2
09-29-2010, 12:54
Най-пълна и точна информация за анаболите и стероидите ще получиш в тоя сайт: http://www.gohard.org/forum/

LastFN
09-29-2010, 13:29
да но само добавки но не анаболи сега че не съм пил метан аз съдя по хора които го зимат и които са постигнали много повече от мене и тебе и знам за кфо става на въпрос ;) само ще ти кажа че с цикъл само с метан не се прави защото даже не е и цикъл за 20 лв с 100 хапа метан не се става машина ;) дори и 200 хапа да земеш пак ефекта ще е нулев ще си дадеш парите на вятъра ще качиш само вода и след тфа ще останат само 2 кг от нея а силата ще изчезне :) да не говориме за страничните му ефекти и трябват протектори
Приятел 20 лв 100 хапа няма как да не е менте.Аз метана го взимам от чужбина и е много над 20 лева.Цикъл с метан се нарича моноцикъл и за 1ви път ако вземаш стероиди не е хубаво да комбинираш много химии.Метана не задържа само вода(дава изключително много сила, и през 2 часа умираш от глад)Като спреш употребата на всеки стероид силата спада!Във нормални дози с протектори след цикъл странични ефекти не вярвам да усети.
Относно пича вместо този метан вземи СТРОМБА, тя е 1 от най-безвредните стероиди.От нея хем ще изчистиш мазнините,хем ще качиш чист мускул

szeged
09-29-2010, 14:11
а можеш ли да ми кажеш откаде да си поръчам качествен метан.. и на каква цена е.. чувал съм че метана на бритип дгогон бил добър :?

CircleOfPain
09-29-2010, 15:03
метана е боклук на която и фирма да е ... по добре дека дураболин - не засяга черния дроб по никакъв начин и не ароматизира
Преди да вляза в темата като видях че си писал, можех да си заложа главата че ще препоръчаш стромба :shock:

szeged
09-29-2010, 15:16
прочетох за стромбата и мисле че наистина е по добре от метана. Познавам хора който са вземали стромба утре ще говоря с тях за да реша по лесно.. а колкото до деката знам е по безвредна ама наще като ме видяха с витамин Б12 и щяха да ме застрелят :D :D :D :D така че по добре да е хап

CircleOfPain
09-29-2010, 15:39
Друго е да те гледат на кръв като носиш креатин/протеин у вас а азотния бустър да го криеш :?

szeged
09-29-2010, 15:59
Благодаря на всички.. смятам да взема стромба :booooomb:

LastFN
09-29-2010, 16:30
братле много е важно стромбата ти да не е ментак.Кажи от кой град си да видим дали имам познати дилъри

Lihvar
09-30-2010, 10:47
Тренираш 6 години батка и ще си играеш само с хапчета,първо като каза метан той беше известен преди време затова сигорно си го видял по нета в разни схеми,както казаха колеги сега стромбата е на мода да го кажем,но аз съм с игли вече допълнително хапове и всичко ми е за маса,стромбата я ползвам за изчистване или както някой я ползват за релеф.В момента пия някаво ново от типа на анаполона,било по добро и съответно малко е по завишено в цената.
Незнам колко сериозно си решил да се занимаваш с това,но са куп работи за купуване и също храненето е адски важно,и под ядене не се разбира честото а количество и качество на храненето.
-Ако имаш някой въпрос попитай ме вече на лично колега.

szeged
09-30-2010, 11:05
а от стромбата има ли вероятност да кача нещо като имаш предвид се храня добре

Lihvar
09-30-2010, 11:50
а от стромбата има ли вероятност да кача нещо като имаш предвид се храня добре

Както каза колегата и аз споменах,тя си е след цикала маса,когато изчистваш мазнините например както аз сега карам с тренабил болдабол и 2 вида тестостерон,но аз съм с игли не само хапове и излизането от цикала ми е доста тежко вече на моя етап и стромбата не ми върши работа.

За маса сега като хапове зимам "anadrol" в плик са по 50 хапа,за цена немога да ти помогна,при мене схемата е голяма и си ги плащам по скъпо за удобството да са ми истински хаповете и на място.

szeged
09-30-2010, 19:36
а нещо за Methandrostenolone да ми кажете.. и още го наричат Напосим - до колкото знам и тва е някакав вид метан :?

Lihvar
10-01-2010, 06:35
а нещо за Methandrostenolone да ми кажете.. и още го наричат Напосим - до колкото знам и тва е някакав вид метан :?

Метана има много имена,но под което и име да е само производитела е различен и можеби разлика в цената (минимална)...в крайна сметка си е метан всичко,лично за мене този продукт вече е излишен,не дава качествен ефект,а е и толкова токсичен и вреди сериозно на дроба ти,което повярвай ми не ти се иска да ти се наложи да се оперираш.

Аз ти препоръчвам анадрол да си намериш,ще се опитам да кача една снимка на точно този който аз използвам.

http://store.picbg.net/pubpic/EF/64/70ae2ae2262fef64.jpg

szeged
10-01-2010, 06:38
можеш ли да ми кажиш някакав саит от каде да си го порачам

Lihvar
10-01-2010, 06:42
Ти като лихвар ли работиш :D
Неска даскалката по математика разправяше че лихварите давали заеми с по 60% месечна лихва и всички викат дай да ставаме лихвари :razz: :razz: :razz:

Извесно време се занимавах,но работата се разпадна...и си ми остана като прякор сред познатите.

Lihvar
10-01-2010, 06:47
можеш ли да ми кажиш някакав саит от каде да си го порачам

http://bg-anabolics.com/index.php?main_page=product_info&cPath=65&products_id=180

Е тука ми излезна нещо колега,само че незнам дали е истинското,на мен ми излиза плика около 100 кинта,а тука е наполовината!

golqmpi92
10-01-2010, 13:21
да но само добавки но не анаболи сега че не съм пил метан аз съдя по хора които го зимат и които са постигнали много повече от мене и тебе и знам за кфо става на въпрос ;) само ще ти кажа че с цикъл само с метан не се прави защото даже не е и цикъл за 20 лв с 100 хапа метан не се става машина ;) дори и 200 хапа да земеш пак ефекта ще е нулев ще си дадеш парите на вятъра ще качиш само вода и след тфа ще останат само 2 кг от нея а силата ще изчезне :) да не говориме за страничните му ефекти и трябват протектори
Приятел 20 лв 100 хапа няма как да не е менте.Аз метана го взимам от чужбина и е много над 20 лева.Цикъл с метан се нарича моноцикъл и за 1ви път ако вземаш стероиди не е хубаво да комбинираш много химии.Метана не задържа само вода(дава изключително много сила, и през 2 часа умираш от глад)Като спреш употребата на всеки стероид силата спада!Във нормални дози с протектори след цикъл странични ефекти не вярвам да усети.
Относно пича вместо този метан вземи СТРОМБА, тя е 1 от най-безвредните стероиди.От нея хем ще изчистиш мазнините,хем ще качиш чист мускул

пич така е думата 100 хапа може и за 1000 лв да ти ги дадат но само с метан нищо няма да напрайш ;) качваш 20 кг на лежанката и след спирането му нищо не остава съдя по много хора .... 1 ви цикъл да ти кажа ли защо не е добре само метан защото 1 вия цикъл се качва най-много попринцип само ще се прецакаш само с метан ;) то тфа никъф цикъл не е ..........

golqmpi92
10-01-2010, 15:22
още в първия си коментар казах че знам че цикъла няма да е само с метан а за сапазването на постигнатото след това смятам си продалжа с добавките тък и всеки организъм е различен имам приятели който с 3 цъкъла метан и запазиха почти всичко така че докато не пробван няма да разбера :smt006

само с метан нищо няма да направиш :Smt006 то така ако ставаще да бухаме всички по 100 , 200 хапа метан и сме машини ;д нямаш идея кфо говориш ще ти останат 2 кг от тоя метан всичко което си качил 2 кг щи остане а тия 2 кг само с добавки ще ги постигнеш .... е ако комбинираш примерно тест ентанат + метан вече е др работата .....

Prophecy
04-01-2012, 07:07
Доста порових докато намеря тема на тази, която аз съм отворил. Нещо друго което ме интересува е , добавки като BCAA и креатин, добре ли е да се взимат или е по добре след цикъла

Macorancho
04-01-2013, 09:36
Божееееее господи LIhvar как лъжеш хората казваш че метана е токсичен е вярно е ама да му препоръчаш анадрол е смешно. Това се води за един от най силните и най токсични стероиди на пазара. Този препарат според мен тря се използва от много опитни билдери и такива които вече са използвали други препарати и вече са им слаби или по голям ефект. Не тря секи с малко стаж в залата да зима анадрол.

Muaythaifighter
04-01-2013, 21:08
Оххххххх каква калпава реклама :(

Здравей колега ,

Цикъла ще ти бъде нещо от сорта

-1 х 150ml test. propionate през ден;
-3 х 10mg Метан

Цялата тази схема ще продължи 5 седмици

Повреме на цикъла на самия прием на Метана Лив-52/Тамоксифенче , за излизане Новалдекс

Parabuteo.unicinctus
04-01-2013, 21:13
хммм влизам форума гледам спорт и здраве и кво тема хапове цикъл метан, стомба, анадрол, кленбутарол ... тва ли ви е спорта и здравето ??

Muaythaifighter
04-01-2013, 21:15
^ да umad ?

Parabuteo.unicinctus
04-01-2013, 21:17
^ да umad ?


не особено защото тва не е спорт нито здраве

Mladenoff
04-01-2013, 22:39
че по-добре, от колкото да влизаш и да гледаш "на 14 съм, 50 кила, 190, искам да кача маса, ко да праа ? " , "искам с лостове да кача 20 кг. чиста ММ и да имам плочки да свалям кифлите на басейна през лятото" "ако си взема протеин ще ми се разложи ли десния бъбрек?"

ranieri
04-02-2013, 10:38
^ Я пак помисли и се опитай да свържеш някакви изречения така ,че да имат смисъл.

Ukhtar
04-02-2013, 10:48
от много време очаквам тема баш с това заглавие :Д

Fisherman
04-02-2013, 10:52
После едно кило гной от черния дроб,стероидно акне и промяна в настроенията като бременна

Ime_Nqma
04-02-2013, 11:16
И тема от преди 3 години. Като цяло защо някой би използвал стероиди, освен ако не е културист и едва ли не т'ва му е работата?

ranieri
04-02-2013, 11:19
Щото иска да стане голям и изгнил отвътре : )

DownloadVirus
04-02-2013, 12:13
Защото всеки иска да е голям,да има възможно най-много вени,много фибри.Да е всичко в едно,но без тази помощ задникът му да пъпчаса няма да стане.Има граници,които просто не могат да се минат,но хората почти никога не стигат тези граници.

Халкопирит
04-03-2013, 14:06
че по-добре, от колкото да влизаш и да гледаш "на 14 съм, 50 кила, 190, искам да кача маса, ко да праа ? " , "искам с лостове да кача 20 кг. чиста ММ и да имам плочки да свалям кифлите на басейна през лятото" "ако си взема протеин ще ми се разложи ли десния бъбрек?"


По-комплексарско мнение от тва не бях чувал и като си с вени и издут какво ще стане, да не мислиш че не се разбира кой е натурален и кой е препарат .. бъркаш се и си страшно смешен ... от черния ви дроб да излиза втори трети пенис и да прилица на октопод... като се наблъскате с химия и кпд ви е 0 отпусната 50 ръка и стегната 50 примерно голяма работа ли ще си ?? аз ръката ми в покой е 38 като стегна става 42.5 никога не съм пипал химия имам подкожни мазнини на талията и на краката но имам кпд колкото тебе и всичките "помпари" тука на един път .. после като излезеш по повод да неможеш да изпиеш 2 пръста уиски занеш ли кво е смешно в моя клас имахме един такъв на бала пи вода неможе да близне 1 капка още от колко неща се въздържа.. и аз не пия ама това е смешно вени дебели като градински маркучи ще му тегля един нокат ще му ги спукам ... вие сте някви келеши не можете да осъзнаете че да си голям оферта аз съм 90 килограма искам да стана 80 и спортувам тичам кардио отскоро дигам като малак съм тренирал кикбоксинг околко 6 години нито ще сте страшни нито ще сте повече от някой мутренските анадрол-кленбутаролски години бяха 93-94 след комунизма както виждате химията се мени погледнете от 95 един бегач къв гардероб беше сега какви са в пъти 4 поне по слаби както и плувците бяха с 1 метър гръб сега са кръгли и меки като овал да може да се хлъзгат във водата ... бат арни е с 3 операции на черен дроб и 2 импланта сърце :)

Fisherman
04-03-2013, 16:00
Защото всеки иска да е голям,да има възможно най-много вени,много фибри.Да е всичко в едно,но без тази помощ задникът му да пъпчаса няма да стане.Има граници,които просто не могат да се минат,но хората почти никога не стигат тези граници.

жалки човешки същества низши простосмъртни

DownloadVirus
04-03-2013, 19:28
По-комплексарско мнение от тва не бях чувал и като си с вени и издут какво ще стане, да не мислиш че не се разбира кой е натурален и кой е препарат .. бъркаш се и си страшно смешен ... от черния ви дроб да излиза втори трети пенис и да прилица на октопод... като се наблъскате с химия и кпд ви е 0 отпусната 50 ръка и стегната 50 примерно голяма работа ли ще си ?? аз ръката ми в покой е 38 като стегна става 42.5 никога не съм пипал химия имам подкожни мазнини на талията и на краката но имам кпд колкото тебе и всичките "помпари" тука на един път .. после като излезеш по повод да неможеш да изпиеш 2 пръста уиски занеш ли кво е смешно в моя клас имахме един такъв на бала пи вода неможе да близне 1 капка още от колко неща се въздържа.. и аз не пия ама това е смешно вени дебели като градински маркучи ще му тегля един нокат ще му ги спукам ... вие сте някви келеши не можете да осъзнаете че да си голям оферта аз съм 90 килограма искам да стана 80 и спортувам тичам кардио отскоро дигам като малак съм тренирал кикбоксинг околко 6 години нито ще сте страшни нито ще сте повече от някой мутренските анадрол-кленбутаролски години бяха 93-94 след комунизма както виждате химията се мени погледнете от 95 един бегач къв гардероб беше сега какви са в пъти 4 поне по слаби както и плувците бяха с 1 метър гръб сега са кръгли и меки като овал да може да се хлъзгат във водата ... бат арни е с 3 операции на черен дроб и 2 импланта сърце :)

Е недей пък чак да ни биеш,молим ти се.Научи се и първо да пишеш на български,все пак не е лошо. Всеки си има цели и си ги следва,не си мисли,че си много велик и на кого ще спукаш вените,защото като се събират от тези по-низши същества от теб двама,трима и те вкарат в болница няма да си на същото мнение.


от черния ви дроб да излиза втори трети пенис и да прилица на октопод.
Да,и аз съм фен на Керанов,както и на Джей.

DownloadVirus
04-03-2013, 19:29
жалки човешки същества низши простосмъртни

Да,заради такива пикльовци после се обсъжда бодибилдинга по този начин.

Fisherman
04-03-2013, 19:36
Къв билдинг бе мойто момче,като ти през повечето се наливаш с химични съединения

DownloadVirus
04-03-2013, 19:40
Всичко е химично съединение.Храната също. Пък ААС за истински културист е нормално да приема,като вече знаеш как да ядеш,що-годе знаеш как да тренираш и си го направил част от живота си. Обаче има 15-16 годишни келеши ,където бият омнадрен и ядат хляб и лютеница и се мислят за велики,правят по 5 пъти в седмицата бицепс по 50 серии,защото идвало лятото. Много жалка история!!

Пирит
04-04-2013, 10:21
Е недей пък чак да ни биеш,молим ти се.Научи се и първо да пишеш на български,все пак не е лошо. Всеки си има цели и си ги следва,не си мисли,че си много велик и на кого ще спукаш вените,защото като се събират от тези по-низши същества от теб двама,трима и те вкарат в болница няма да си на същото мнение.


Да,и аз съм фен на Керанов,както и на Джей.


Освен че си тъп като на обущар гъза си и страшно ограничено момче и комплаксирано, явно у вас са те или още те малтретират ... това че си пълен с чужди хормони, метан, или кортикостероиди и имаш бицепс 2 колкото моя не ти гарантира че ще ме вкарате в болница, това че си уверен заради тва че помпиш и блъскаш метан и карсил и и въпреки тва имаш поликистоза на черния дроб не те прави по силен от който и да е.. ела съберете се а па се пробвайте да ме вкарате в болница .. ония ден бях на бар че беше по-топло и един ей такъв по рязан потник дето го носят таблиците се напрай на голямата охрана и една пичага му тури един в брадичката и рунда приключи ... същото беше и с Митьо Крика ходи при розите в Казанлък на фестивала им и на братовчед ми един приятел не пусна Крика щот беше по мусаши анцунг а беше входа с дрескод почна да се кара "кой съм аз, знаеш ли" и някви такива .. и приятелчето на братовчедчето му врътна един крак зад врата и крика падна като клано прасе :)) в боя кантар няма, бат Арни бъди паднеш ли на някой дето може се бие изгаряш, ама ти си комплексно съединение от "метил-2-кленвинстолин" и няма как да го разбереш

DownloadVirus
04-04-2013, 13:19
Освен че си тъп като на обущар гъза си и страшно ограничено момче и комплаксирано, явно у вас са те или още те малтретират ... това че си пълен с чужди хормони, метан, или кортикостероиди и имаш бицепс 2 колкото моя не ти гарантира че ще ме вкарате в болница, това че си уверен заради тва че помпиш и блъскаш метан и карсил и и въпреки тва имаш поликистоза на черния дроб не те прави по силен от който и да е.. ела съберете се а па се пробвайте да ме вкарате в болница .. ония ден бях на бар че беше по-топло и един ей такъв по рязан потник дето го носят таблиците се напрай на голямата охрана и една пичага му тури един в брадичката и рунда приключи ... същото беше и с Митьо Крика ходи при розите в Казанлък на фестивала им и на братовчед ми един приятел не пусна Крика щот беше по мусаши анцунг а беше входа с дрескод почна да се кара "кой съм аз, знаеш ли" и някви такива .. и приятелчето на братовчедчето му врътна един крак зад врата и крика падна като клано прасе :)) в боя кантар няма, бат Арни бъди паднеш ли на някой дето може се бие изгаряш, ама ти си комплексно съединение от "метил-2-кленвинстолин" и няма как да го разбереш

Такива деградирали мангали като теб дето много знаят у форумите с лопата ги ринем :))

Fisherman
04-04-2013, 13:24
Такива деградирали мангали като теб дето много знаят у форумите с лопата ги ринем :))

Господин зоб до гроб мислиш ли,че въобще имаш право да си отваряш плювалника за каквито и да е теми за фитнеса?

Ти не можеш да нищо да ги научиш тука,освен да станат по мързеливи и да прекарат повече часове да приемат субстванции парентерално,отколкото да блъскат в джима

Donnie.Yen
04-04-2013, 13:42
Напълно съм съгласен с Халкопирит/Пирит и Фишермана ... ти крайно смешен и жалък тип,просто да можеше да се видип отстрани колко си смешен изобщо не знам какво си мислиш че си .. всеки може да наблъска пирамида с най-смотания анабол метана и да се издуе ... въпроса е че това спада вътрешната хипертрофия на органите си остава .. постигаш някакъв резултат но кратък и нетраен и не естествен, докато фишермана може да напраи 500 лицеви по всяко време и винаги ще си има мускулната маса която е постигнал с трениране и хранене по естествен начин дори и да спре да тренира за дълъг период от време, докато ти ще си един един пресован гьон, за мен ти си един страхливец

DownloadVirus
04-04-2013, 13:44
Господин зоб до гроб мислиш ли,че въобще имаш право да си отваряш плювалника за каквито и да е теми за фитнеса?

Ти не можеш да нищо да ги научиш тука,освен да станат по мързеливи и да прекарат повече часове да приемат субстванции парентерално,отколкото да блъскат в джима

Много си ограничен,без да ме познаваш,че дори и да ме познаваш пак не може да си сигурен.. Пък и аз смятам,че в момента си на конски дози и за това те избива комплекс и агресия,дано не пукнеш :))

DownloadVirus
04-04-2013, 13:46
Напълно съм съгласен с Халкопирит/Пирит и Фишермана ... ти крайно смешен и жалък тип,просто да можеше да се видип отстрани колко си смешен изобщо не знам какво си мислиш че си .. всеки може да наблъска пирамида с най-смотания анабол метана и да се издуе ... въпроса е че това спада вътрешната хипертрофия на органите си остава .. постигаш някакъв резултат но кратък и нетраен и не естествен, докато фишермана може да напраи 500 лицеви по всяко време и винаги ще си има мускулната маса която е постигнал с трениране и хранене по естествен начин дори и да спре да тренира за дълъг период от време, докато ти ще си един един пресован гьон, за мен ти си един страхливец

Явно си приемал много неща и знаеш всичко,явно щом ти се надуваш и другите ще надуват като балони :)) Какъв метан те гони,аз карам само на бензин ;)

Fisherman
04-04-2013, 14:08
когато стигнеш мойто ниво и праиш предна везна насекъде,ходиш без тениска в борисовата градина и получаваш 10 предложения за секс и 1 за анален,тогава говори пич

DownloadVirus
04-04-2013, 14:14
когато стигнеш мойто ниво и праиш предна везна насекъде,ходиш без тениска в борисовата градина и получаваш 10 предложения за секс и 1 за анален,тогава говори пич

Деба,много се нервя,как може съм толкова прост да се вързвам на такива тролове.

firstdiesel
04-04-2013, 18:40
не съм барал стероиди до сега .... но и тези "доктори" тука много си вярват нещо, има нещо "лостаджийско" у тях!

не всеки, който стимулира със стероиди мре от болест на някой орган ... в момента няма нито един професионален спортист който да не е изпозлвал стероиди (в шаха може да има изключения)

в спортните училища ги зобят от 8ми клас

стероидите са вредни за органите - ДА! но колко вредни зависи от дозировката и времето на приемане и куп други фактори, които са индивидуални .. те го знаят това, но все пак настояват да злобарстват излишно!

и дали една физика е направена със помощта на стероиди или не .. не може да се каже, ДАЖЕ СЛЕД МЕДИЦИНСКИ ИСЛЕДВАНИЯ ... понеже след определно време стероида се разпада и се изчиства кръвната плазма
точно за това в момента се искат по-чести допинг тестове, които да се правят без предупреждение

моето мнение за стероидите е, че без тяг спортът няма да е същия и те са част от спортовета, НО АКО НЕ СИ ВАДИТЕ ХЛЯБА СЪС СПОРТ НЯМАТЕ РАБОТА СЪС СТЕРОИДИ, освен ако нямате няква болест, която изисква такова лечение

Fisherman
04-04-2013, 19:50
аз специално ще се поинтересувам за тия лайненца които примате като нищо,когато дойде време за фармакология.
тайно ще се хилкам,докато ти повръщаш парченца от черния си дроб

Donnie.Yen
04-04-2013, 20:14
не съм барал стероиди до сега .... но и тези "доктори" тука много си вярват нещо, има нещо "лостаджийско" у тях!

не всеки, който стимулира със стероиди мре от болест на някой орган ... в момента няма нито един професионален спортист който да не е изпозлвал стероиди (в шаха може да има изключения)

в спортните училища ги зобят от 8ми клас

стероидите са вредни за органите - ДА! но колко вредни зависи от дозировката и времето на приемане и куп други фактори, които са индивидуални .. те го знаят това, но все пак настояват да злобарстват излишно!

и дали една физика е направена със помощта на стероиди или не .. не може да се каже, ДАЖЕ СЛЕД МЕДИЦИНСКИ ИСЛЕДВАНИЯ ... понеже след определно време стероида се разпада и се изчиства кръвната плазма
точно за това в момента се искат по-чести допинг тестове, които да се правят без предупреждение

моето мнение за стероидите е, че без тяг спортът няма да е същия и те са част от спортовета, НО АКО НЕ СИ ВАДИТЕ ХЛЯБА СЪС СПОРТ НЯМАТЕ РАБОТА СЪС СТЕРОИДИ, освен ако нямате няква болест, която изисква такова лечение


братко точно заради ей тва че от 8 клас ги зобят на състезанията по джудо ги прая криви като го ударя в земята и неможе да мръдне щот му натискам кистозния дроб и се насира от болка :)))

Donnie.Yen
04-04-2013, 20:16
на едно мое приятелче братовечед му е е балкански по джудо и самбо нищо не минавало през вените освен антибиотици и парацетамол като е бил болен

DownloadVirus
04-04-2013, 20:17
не съм барал стероиди до сега .... но и тези "доктори" тука много си вярват нещо, има нещо "лостаджийско" у тях!

не всеки, който стимулира със стероиди мре от болест на някой орган ... в момента няма нито един професионален спортист който да не е изпозлвал стероиди (в шаха може да има изключения)

в спортните училища ги зобят от 8ми клас

стероидите са вредни за органите - ДА! но колко вредни зависи от дозировката и времето на приемане и куп други фактори, които са индивидуални .. те го знаят това, но все пак настояват да злобарстват излишно!

и дали една физика е направена със помощта на стероиди или не .. не може да се каже, ДАЖЕ СЛЕД МЕДИЦИНСКИ ИСЛЕДВАНИЯ ... понеже след определно време стероида се разпада и се изчиства кръвната плазма
точно за това в момента се искат по-чести допинг тестове, които да се правят без предупреждение

моето мнение за стероидите е, че без тяг спортът няма да е същия и те са част от спортовета, НО АКО НЕ СИ ВАДИТЕ ХЛЯБА СЪС СПОРТ НЯМАТЕ РАБОТА СЪС СТЕРОИДИ, освен ако нямате няква болест, която изисква такова лечение

Не се връзвай на троловете,деба как ни тролят толкоз време.. :))

Donnie.Yen
04-04-2013, 20:17
дай сега като спортистите ги помпят със стероиди и ти да помпиш .. продължаваш с компексарщините си човек.... логиката ти е супер жалка и проста ....

firstdiesel
04-04-2013, 20:36
братко точно заради ей тва че от 8 клас ги зобят на състезанията по джудо ги прая криви като го ударя в земята и неможе да мръдне щот му натискам кистозния дроб и се насира от болка :)))

бате, твоя бенчмарк не е точен

то се разбира кой колко е силен на щанги, спринтове и такива работи, които се измервят пряко в цифри...

то щото кат си на стероиди 1 години, другия да тренира 5 години пак не може да те стигне ... стероида прави резултатите нарастваща величина с нарастващ темп

Fisherman
04-04-2013, 20:37
тия хормони са пряк път към нещо,което се прави с години,разбира се че секи втори посерко ще ги ползва

firstdiesel
04-04-2013, 20:44
тия хормони са пряк път към нещо,което се прави с години,разбира се че секи втори посерко ще ги ползва

ми то така става, щото един по-възрастен посерко търмози по-малкия посерко и тоя малък посерко като няма кво да направи и той решава да стане голям поверко.. as they say : ЖИВОТЪТ МИ Е ПОП-ФОЛК

но пък си има много сериозни момчета - спортисти, които си стимулират, просто щото трябва да са конкурентноспособни на другите ... един да е на стероиди, трябва след тва всички да са на стероиди, иначе няма да има състезания :D

Donnie.Yen
04-04-2013, 22:56
разбира се кой е силен на щанги така ли ... ние докторите разбираме колко е бил силен по радикулита дето ни го носи :)

firstdiesel
04-05-2013, 11:09
разбира се кой е силен на щанги така ли ... ние докторите разбираме колко е бил силен по радикулита дето ни го носи :)

пак почвате с лостаджийството :D

вие "докторите", май не разбирате смисъла на нищо, което ви се казва ... вие сте объркали школото, трябвало е за симеоново да кандидатствате :D

DownloadVirus
04-05-2013, 12:08
Те едни доктори .. Само спамят в тийн форума,представи си . Obvious troll ..

Mladenoff
04-08-2013, 04:52
Препоръчвам ви да се ориентирате към здравния раздел. На всички ни стана ясно, че не сте за тука.

Everytime
04-08-2013, 20:13
Много мислиш.