PDA

View Full Version : а това любов ли е? хаха



Blacksun
09-29-2010, 08:55
Не съм разглеждала всички теми,нова съм но реших и аз да пусна една.. :) От доста време твърдя пред себе си,че съм влюбена..но проблема е там че сме от различни градове и не сме се виждали,но той по някакъв начин подбира точните думи и умее да ме кара да се усмихвам.Не мога да спра да мисля за него,обсебил ме е тотално и до колкото се предполага чувствата са ''взаимни''.Всяка минута в която нямаме никакъв контакт (хаха тоест не се чуваме) имам чувството,че минават векове..Вчера се поскарахме малко и аз случайно прочетах един чат с негов приятел в който той казва: "Аз ще ставам,че утре трябва да съм як" момчето го пита за какво/кого и той казва за ЕДНА МАЦКА.Според вас може ли човек да изпитва наистина някакви чувства така само по скайп и телефон,или просто всичко е просто за да се намира някой.

П.С Благодаря за мненията ви предварително..ако вобще ще има такива..и предполагам,че на някой от вас също ви се е случвало да се занимават с хора от различни градове..все някой трябва да го е изпитал :)

dimitar_ak
09-29-2010, 08:58
Няма как да зародите чувства без да сте се виждали. Това е просто интерес и любопитство.

Crazytu
09-29-2010, 10:05
Занимавала съм се с човек от друг град(бяхме си просто много добри приятели), но ние поне се видяхме няколко пъти. А това твоето няма как да е любов, пък от негова страна още по-малко. Защо не си намериш едно момче от твоя град, много по-лесно ще ти е, а и ще имаш шанса наистина да се влюбиш.
Тоя skype тотално ни е обсебил ..

Slamdancer
09-29-2010, 10:21
Няма как да зародите чувства без да сте се виждали. Това е просто интерес и любопитство.
+1

gabby1995
09-29-2010, 11:18
Мисля ,че просто имате общи интереси , но не мисля , че може да се получе нещо :? :)

NeZaPoznat
09-29-2010, 11:42
сърбежа е лошо нещо :D променя нормалните възприятия :-P

xinfamous
09-29-2010, 11:52
Помня как се запознах с 1 момиче от Пловдив на 1 парти и се намерихме във фейсбук,след тва тръгнаха нещата и всяка седмица по 4-5 часа път във влака че да я виждам xD! Яко е наистина обаче след време ще ти писне.Има моменти в които примерно искам веднага да я видя или да я прегърна или н/у такова и като знам че не мога ми става криво ;/[/quote]