PDA

View Full Version : Кафява боя подходяща за червена коса?



LambOfGod
09-29-2010, 13:20
Абе, забелязах, че повечето бои за коса не са предназначени за червена коса... Смисъл изсветлих си черната коса и стана червено/махагон - тъмно червено некво и сега искам да се направя шоколадово кафява или нещо от сорта...
Та, знаете ли каква боя е подходяща, така че да стане хубаво без червени оттенъци (ако е възможно)? Смисъл пробвах Палете, Престиж, Syoss, Велатон и една професионална дето й забравих името... :д

Предварително благодаря за отговорите и отделеното време. :)

Melanie
09-29-2010, 13:36
До скоро бях с тъмно червена коса и се боядисах с Palette 10 min color цвят Dark brown, номер 400 и отначало даже ми стана почти черна, но сега след 3-4 измивания стана хубав кафяв цвят. Може да пробваш ако те устройва :)

POLLINA
09-29-2010, 13:38
няма начин ще избие
иска се наслояване.
съветвам те да да вземеш кесетеняво от пепелява гама
ако не намерип смеси със сиво

LambOfGod
09-29-2010, 14:58
POLLINA, ако можеш да ми кажеш някоя марка боя ще съм ти много милиони благодарна... 8-)


Melanie, зверски си изгорих косата само и само да не е черна.. Няма начин пак да се боядисам в черно, но се замислям за Palette 10 min color 500, защото пише в сайта им, че ще стане... 8-)

POLLINA
09-29-2010, 15:06
ми аз мога да ти препоръчам на лореал професионалната боя , докато ти се наслои цвета , малко по скъпичка е , но пък ще е добре за косата ти. след това вече с каквато си решип ти ще се боядисваш
проблема е че не знам колко струва,питай във фр салон :)

LambOfGod
09-29-2010, 15:10
ми аз мога да ти препоръчам на лореал професионалната боя , докато ти се наслои цвета , малко по скъпичка е , но пък ще е добре за косата ти. след това вече с каквато си решип ти ще се боядисваш
проблема е че не знам колко струва,питай във фр салон :)


То, аз само този месец съм пръснала 50 лева за бои, които нищо не струват... Сега мисля, че ще е по-добре да взема една-две по-скъпички, ама качествени... Много ти благодаря. :)

POLLINA
09-29-2010, 15:16
надявам се да успееш,защото червеното е най-коварния цвят
мн трудно се маха

LambOfGod
09-29-2010, 15:30
надявам се да успееш,защото червеното е най-коварния цвят
мн трудно се маха

Благодаря ти, честно казано мисля, че по-трудно беше да си махна черното, защото с години се бях боядисвала.. Сега се надявам след още няколко бои да стане, 'щото ми писна вече... :/

POLLINA
09-29-2010, 15:41
червеното е по-гадно дори и от черното 8-)

LambOfGod
09-29-2010, 15:52
Абе, то най-хубаво е човек да не се захваща с боядисване никога.. 'Баси якия естествен цвят имах, а го съсипах заедно с косата си.......... 8-)