PDA

View Full Version : За двете думички...



bibi7352
09-29-2010, 13:37
Колко време бяхте заедно, когато за първи път казахте на полувинката си "обичам те"?
Питам, защото аз все още не съм му го казала. Знам, че наистина го обичам. Но проблемът ми е, че всеки път, когато се реша, че ще го направя, нещо ми става и не мога да си отворя устата :( Нямам идея защо, просто сякаш се вцепенявам и... за пореден път изпускам момента. Някой да е имал същия проблем?

dimitar_ak
09-29-2010, 13:46
Казването не трябва да е заради минало време или защото трябва. "Обичам те" се казва когато е осъзнато и от сърце. Щом още не можеш значи не си го почувствала наистина или просто не си готова да го кажеш.

OneGuy
09-29-2010, 14:31
Щом се стъписваш, не го обичаш ... трябва да го усетиш, и неусетно ще го кажеш, може даже да не ти направи впечатление, че го казваш

krem4et0
09-29-2010, 14:46
3 месеца, а на него му отне още 2 години (казването, а не доказването, де).

didizlowe
09-29-2010, 15:26
Ти искаш да му го кажеш .. но не можеш защото още не е дошъл момента... То просто ще ти дойде отвътре... и аз бях така 4/5 пъти се нещо ми ставаше и един ден просто го казах даже не се и замислих и с тебе ще стане така не се притеснявай ;п :-P

kobrichka
09-29-2010, 16:16
Аз лично му казах "Обичам те " в деня, когато правехме две години. Не съм го планирала, просто го казах. Аз не казвам лесно Обичам те на някого, трябва наистина да го чувствам. Колкото и банално и клиширано да звучи, но е истина - няма значение от колко време сте заедно, трябва да го чувстваш, за да го кажеш.

Fitty
09-29-2010, 16:40
ЛЮБОВТА НЕ СЕ КАЗВА , А ДОКАЗВА ! :!:

SmilezZz
09-29-2010, 17:26
Рядко казвам думите "Обичам те",
защото те не са нищо друго,освен думи..
Предпочитам да доказвам,че го обичам,
а не да го казвам..Както казаха и преди мен:
- Любовта не се казва,а се доказва

PyCoKoCkA93
09-29-2010, 19:21
Казах на полУвинката си,че го обичам около половин-един месец след като тръгнахме,защото тогава си мислех,че изпитвам това...После като се върнах назад във времемто осъзнах,че когато съм му го казала не съм го обичала,а съм била просто влюбена и ми е отнело около 3-3 1/2 месеца,за да го обикна...А за сега съм на 100% убедена,че го обичам и никоя сила на тоя свят не може да ме убеди,че не е така! :smt007 :smt055 :smt054

А за това кога трябва да го кажеш...Тогава,когато го почувстваш със сърцето си,независимо дали после ще осъзнаеш,че тогава не е било обич,както в моя случай...Почувстваш ли го и искаш ли да го кажеш,направи го,но не очаквай,дори да изпитват същото към теб,да ти отвърнат със същите думи на момента...При мъжете крачката да направят нещо такова е огромна и им трябва доста повече време и нагласа за това... :P

OneGuy
09-29-2010, 20:35
ЛЮБОВТА НЕ СЕ КАЗВА , А ДОКАЗВА ! :!:


Мноу знаиш пък ти кое как се прави

tanch3t093
09-30-2010, 10:29
Казахме си го на нова година - месец след като тръгнахме. И тогава го чувствах, както сега. Не съм спирала да го обичам, въпреки, че се караме доста пъти ... Важното е, че е споделено .. :)

BlindedAngel
09-30-2010, 10:56
Koгато го усетих, тогава го казах 8)

vili7y
09-30-2010, 12:54
оо не го казваи с умисал ... времето само ще ти подскаже кога е идеални момент..... не го очакваи, просто ше се случи..... а за първия и единствен път когато казах "обичам те!" беше на момче с което излизахме от ското и беше адски импулсивто... осъзнах какво направих чак след као го казах :):)

BonnieandClyde666
09-30-2010, 14:12
ЛЮБОВТА НЕ СЕ КАЗВА , А ДОКАЗВА ! :!:
Дааааа. 8)

nezabelejimata
09-30-2010, 15:14
Ем аз... ъм тскова... на бившич му казах че го обичам след ужасно много време и то съвсем случайно ... Бяхме навънка и уж на базик нещо какво му се подмазвах и му казах " Нали знаеш колко те обичам " и той " Обичаш ме ?!?" и аз " Еми да" и той " и аз мн мн мн си те обичкам " и така :D :D :D :D :-) :-) :-)

SisinkaS
09-30-2010, 21:48
Той ми го каза на 9-я месец.. точно на рожденния ми ден.. :smt007

YouDontKnowMe
10-01-2010, 07:20
1-2 месеца.
Ама наистина беше. И той ми каза, че ме обича. Или беше за да замаже положението, че отива без мен на лагер (на 30км от вкъщи :D). Все още не знам.

П.П: Ей сега ми каза, че го е казал и го е мислел :D
Малкото ми олигофренче.
(Много ми е умничък)

mynichka
10-01-2010, 07:29
заедно сме от 2 месеца и половина и не сме си го казвали, привързани сме един към друг, но да се обичаме все още едва ли :)

Serendipitys
10-01-2010, 13:17
Все още не съм му го казвала, а определено ми се иска (и то от доста време).

NeZaPoznat
10-01-2010, 14:23
Колко време бяхте заедно, когато за първи път казахте на полувинката си "обичам те"?
Питам, защото аз все още не съм му го казала. Знам, че наистина го обичам. Но проблемът ми е, че всеки път, когато се реша, че ще го направя, нещо ми става и не мога да си отворя устата :( Нямам идея защо, просто сякаш се вцепенявам и... за пореден път изпускам момента. Някой да е имал същия проблем?

Няма да забележи дори и още 1 година да не му го казваш 8-) виж ако спреш да му пускаш веднага ще се усети че нещо не е на ред :lol: :lol:

FunkyBoy
10-01-2010, 14:32
Не помня кога точно е станало по една проста причина... идва си от самосебе си, без да се замисляш... казал съм го, защото съм го чувствал, не защото съм го мислил... и от тогава и го повтарям всеки ден. :) (по няколко пъти) :-D

valdesbg
10-01-2010, 16:15
В последната ми връзка(която приключи) аз го казах на първия месец горе долу. Тя на мен малко по късно.