PDA

View Full Version : Pretty Little Liars



xoxi
09-29-2010, 13:46
Някой гледа ли го ?

http://img.zamunda.net/bitbucket/mstancho-pretty-little.jpg

Режисьор : Марлийн Кинг

## Жанр : Драма, Семеен, Мистерия

## Държава : САЩ

## Година : 2010

## Времетраене : 42 минути / епизод /

Резюме : Новата телевизионна продукция на ABC Family Pretty Little Liars излиза на 8 юни. Тя е базирана на поредицата книги от Сара Шепърд. Слуховете процъфтяват сред именията, мерцедесите и идеално подрязаните живи плетове в оазиса за богаташи- градчето Роузууд, Пенсилвания. Зад огромните си очила „Гучи", под перфектните си маркови дрешки, всеки тук има нещо за криене - особено гимназистките Спенсър, Ариа, Емили и Хана.

Спенсър без свян пожелава гаджето на ближния си (на собствената си сестра, всъщност), Ариа ловко завърта любовна афера с учителя по английски (току-що го арестуваха в леглото!), Хана използва някои отвратителни трикове, за да се превърне в неотразима красавица, а Емили направо си губи ума по новото момиче (!) в училище... Какви палавници, а? Но - о, вие още нищо не знаете! Още от седми клас сладураните крият една ужасна тайна, която смятат за погребана навеки. У-упс... голяма грешка! Внимавай какво приказваш и дори какво си мислиш, защото не знаеш какви сили ще предизвикаш да го извадят наяве! Като казахме „погребана" тайна не подозирахме, че някой наистина ще бъде погребан най-неочаквано...

В един прекрасен ден четирите сладурани започват да получават странни SMS съобщения - всъщност заплашителни послания, подписани от някой неизвестен, с мистериозния инициал „А". Възможно ли е „А" да е Алисън - суперпопулярното момиче, изчезнало преди три години? Алисън - мразената и обожавана тяхна най-добра приятелка, техният идол и обект на ужасна завист, техният властелин и низвергнат кумир? Алисън, която знае всичко за всяка от тях... Тръпки да те побият - Алисън я няма, но посланията те карат да мислиш, че тя те наблюдава отнякъде всеки божи ден, всеки миг, дори когато се криеш в собствените си мисли! Реалността крещи, че това е невъзможно. Но ако „А" не е Алисън, тогава кой е? И как би могъл да знае толкова много за лошите момичета, каквито са били, и за още по-лошите момичета, каквито са станали? Внезапно техните тайни - и най-голямата, и най-малката, дори най-дълбоко заровената - са заплашени да изплуват. Изведнъж се оказва, че в солидния Роузууд вече няма нищо сигурно, а образцовите момичета са малки, сладки - и ужасни - лъжкини. И ще си плащат скъпо за всичко. А това е само началото.

Линк към първи епизод: http://zamunda.net/details.php?id=224249&hit=1

xoxi
09-29-2010, 13:50
В замундата за сега има само 10 епизода.
Аз случайно започнах да го гледам. Първите 1-2 епизода не ми се сториха никак интересни, но след това историята ме грабна.

lenito_sf
09-29-2010, 14:37
да, гледам
имаше такава тема
ии
следващите епизоди ще излязат чак догодина
:)

mokka
09-29-2010, 14:55
Януари 2ри сезон. Първия беше доста плосък, чак последната серия успя да ме заинтригува. Много нисък рейтинг има, даже се чудя тъпанарите от ABC как не са го спрели, че тва на тях им е специалитет.

xoxi
09-29-2010, 15:33
имаше такава тема

Е, извинявам се, че темата се повтаря, но не си направих труда да потърся има ли друга :oops:


Значи тези 10 епизода са всъщност 1 сезон??

roshlichka
09-29-2010, 16:28
филма ми хареса.. сезона беше много кратък, точно като хванеш историята и да ти стане интересно и свърши..

iPurple
09-29-2010, 16:38
И аз го гледам.. На мен ми е много интересно! :)

GossipGirl89
09-29-2010, 17:20
И аз го гледам и ме грабна още от първия епизод. Жалко, че засега има само 10 серии излязли, а новия сезон ще е чак Януари - до тогава ще изпозабравим всичко :(

TeenageDream
09-29-2010, 17:29
И аз го гледам. Още от първия епизод ме грабна. Жалко, че първият сезон беше толкова кратък!

Sintya
09-29-2010, 19:50
Интересно сериалче, става за губене на време... все още обаче няма нови серий.

PurpleShadow
09-29-2010, 22:42
Не съм много сигурен, но някъде бях прочел, че през Януари няма да започва втори сезон, а ще има продължение на първи. Запланувани са още дванадесет епизода от първи. Но, както казах не съм много сигурен и може да са фълшиви спойлери.
Иначе сериалчето е много добро. Не съм чел книгите, но мисля да си ги купя. Историята е интересна и нямам търпение за новите епизоди. Все пак свърши много интересно. Хана и Ариа са ми любимки и не ми се вярва първата да умре. Сигурно дълго време ще е в кома или нещо такова, а те ще се опитват да разберат кой/коя е ''А''. :)

brokeninside13
09-30-2010, 07:16
Гледам го..

xWandereRx
09-30-2010, 07:52
продължението на 1ви сезон излиза през януари, а не втори сезон

cherrygloss
09-30-2010, 08:15
Не е лошо.Аз го гледам, обаче много гадно като го спряха.Аз до януари ще съм забравила, че съм гледала такъв сериал.

Reall
09-30-2010, 10:36
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=348305&postdays=0&postorder=asc&start=0 Темата
Иначе и аз съм изгледала всички епизоди до сега и много ми харесва. С нетърпение очаквам Януари месец. Но книгите не съм ги чела, но някой ден може и това да стане. 8-)

xoxi
09-30-2010, 16:58
Хана и Ариа са ми любимки и не ми се вярва първата да умре. Сигурно дълго време ще е в кома или нещо такова, а те ще се опитват да разберат кой/коя е ''А''. :)

Някой в замундата се беше изпуснал и беше казал, коя/кой е "А" и защо е "А". И не само това.. още доста неща бяха издадени, на което аз не се зарадвах много. Не обичам да ми се разказва преди аз самата да го разбера.
Иначе аз най-много харесвам Тоби и Рен, жалко, че вторият не го дават напоследък. Добро момче беше :D А за Тоби бях сигурна, че не е той виновен и не той е "А". Разбрах го на бала, когато се затвориха с Емили в кабинета по химия. Ако той беше виновен, нямаше да иска да го споделя с една от приятелките на Алисън.

А за другата тема.. да, добре, разбрах и се извиних вече :)