PDA

View Full Version : Черна коса с розови кичури



inatche
09-29-2010, 15:32
Здравейте момичета , искам да ви попитам дали знаете с какво да си направя розови кичури като имате не предвид ,че цвета на косата ми е черен :) Ако някой знае нещо моля Ви пишеете за мен е от голямо значение ! :) Попитах моята фризиорка с какво да ги направя и тя ми каза че имал някакви прахчета на евтеерпа били от рода на супрата та се чудя дали да не пробвам :) Вие какво ще кажете по този въпрос.. Също съм чувала че ставало и с фуксин ,но на моята черна коса едва ли би хванало :? И те така.. чудя се аз какво да правя.. :D Моля Ви не пренебрегвайте темата с едно прочитане без да ми кажите нищо :-) :-)

LambOfGod
09-29-2010, 15:43
Обезцветяване и фоксин, но не дръж фоксина много, защото става лилаво... Можеш да пробваш и на обезцветени кичури с червена боя, дръж я съвсем малко и става идеално... Само недей със спрейове, нищо не става... :/

inatche
09-29-2010, 15:50
Обезцветяване и фоксин, но не дръж фоксина много, защото става лилаво... Можеш да пробваш и на обезцветени кичури с червена боя, дръж я съвсем малко и става идеално... Само недей със спрейове, нищо не става... :/ Ммм да знам ,че със спрей нощо няма да стане... :) Мерси
Ако някой друг знае нещо и той да пише ;]