PDA

View Full Version : отново фейсбука :Д



playhard1
09-29-2010, 17:14
та.. както знаете от около месец вече фейсбук въведе онази защита да не могат да се добавят непознати хора, но въпреки многобройни кликания се изпращаше поканата. Е да, ама тая вечер като го правех ме изхвърли от фейсбук, и си казах край, баннаха ми акаунта :Д. Пробвах да се логна, влязох, но не ме отправи към началната страница, а ме предупреди специално да не добавям непознати хора, и че ми слагат ограничение за 2 дни да не мога да добавям никой, и пишеше да бъда внимателен (послушен) :Д Та, искам да питам някои имал ли е същия проблем? Защото това е много глупаво, и ако наистина познавам човека, как ще го добава, вече трябва да пращам покани само на хора с много общи приятели, за да не ми блокират акаунта. После да няма нечули неразбрали :)

cherrygloss
09-29-2010, 17:42
Странно, това за непознатите за първи път го чувам.Как фейсбук разбир кой ти познаваш и кой не..

GregoryHouse
09-29-2010, 19:43
Общи приятели...това е направено против SPAM. Ако нямате общи приятели ти ги регистрира като потенциален спам и ако адваш много такива...блок и проверка.

programings
09-30-2010, 04:37
Днес за пръв път когато изпращах покана за приятелство видях, че ме пита излишно дали познавам човека! Кога са я въвели тази защита?

BeezyJey
09-30-2010, 14:11
Странно, това за непознатите за първи път го чувам.Как фейсбук разбир кой ти познаваш и кой не..