PDA

View Full Version : бойни изкуства



bboytm
09-29-2010, 19:14
къде мога да тренирам джийт кун до или тайкуон до в пловдив може и някое друго бойно изкуство Благодаря !!! :-D

Smrazqvashta
09-29-2010, 20:01
виж в гугъл бе пич.

CircleOfPain
09-29-2010, 20:43
Ако смяташ да тренираш нещо просто така за добра форма и убиване на времето-има и добър киокушин клуб в пловдив. Ако иска шда се научиш да се биеш-запиши се на мма/муай тай/бокс/кикбокс/самбо ;)

bboytm
09-30-2010, 07:17
в гугъл не намирм много неща за това предпочетох да пиша тук .
По принцип искам да поддържам форма , но не заради това искам да тренирам просто харесвам азиатските бойни изкуства и бих се радвал да получа повече инф. и предложения
:) :)

smeshnik
09-30-2010, 07:23
daobg.com

информация коолкото щеш :)

radybt
09-30-2010, 22:47
Ако смяташ да тренираш нещо просто така за добра форма и убиване на времето-има и добър киокушин клуб в пловдив. Ако иска шда се научиш да се биеш-запиши се на мма/муай тай/бокс/кикбокс/самбо ;)

Никое бойно изкуство няма да го научи да се бие, без той да има желание и да полага адските усилия : )
Квото и да тренираш, ако влагаш вс от себеси, малко ше са хората да те бият. Все пак препоръчвам Таекуон-до (6 години се занимавам с тва бойно изкуство ии повярвай, добро е) В него много се играе бокс така че имаш 2в1. Кик бокса също е на ниво ама ако си тешил да се учиш за се БИЕШ... комбинирай някой от тия спортове с джудо или борба.. препоръчвам джудо, защото ти да речем ше станеш много добър ( да речем } ама ако те грабне някой на земя - лошо!
E Успех приятел!

shinkyokushin
10-01-2010, 14:07
ми в пловдив са шампионите по бокс, кикбокс и киокушин така че акоси амбициран и го приемеш със желание не само ще подържаш форма но и ще излезне при тебе. Киокушина е в Тракия при Г.Попов не знам номера но иди да провериш на място :)

LastFN
10-01-2010, 14:38
За мен най-доброто бойно изкуство е ПРАКТИКАТА(ако ме разбирате)

Ekoto
10-01-2010, 19:08
Съгласен съм с 2 те мнения по горе Практиката волята и продължителноста ште си кажат думата приятел. Успех ти Желая :)

Chacho
10-02-2010, 21:35
Можеш да тренираш таекуондо в Пловдив в клуб Тракия. Ето сайтът на клуба: http://taekwondo.hit.bg/index.html