PDA

View Full Version : Help моляяяяяяяяя!!! :D



angeldark86
09-29-2010, 19:55
Такааааааа... моята история е малко тъпа и аз знам какво ще ми кажете главно но пък реших да се пробвам :)
Та, харесвам едно момче амааааааа мннннннннн.Той е 95 а аз 94 нооо прилича на 17-год.Мускулест, сини очи, руса къдрава коса момче мечта на външен вид :) пък и отвътре.Няколко пъти сме си писали и супер много ме разсмива и аз съм се постарала да му покажа че не съм някаква малоумна и съм сериозна когато трябва.И той го разбра и ми каза че е хубаво че има такива свястни момичета като мен.Той търси точно такова момиче.И винаги искам аз да му пиша амаа всичките ми приятели ми викат нека той те търси.... и аз еми хубаво ама нито ми е писал от тагава нито нщ. канила съм го на кафе веднъж но с компания да сме и не стана.Винаги става така че да сме разделени.Той иска да се гъчи в първия рейс а аз искам на по свободния и все такива глупости.Той привлича абсолютно всички момичета пък и момчета :D и всяка лигла му се лепи като муха на мед апък аз съм страшно срамежлива и нз какво да правя.Не се броя за мн красива, слабичка иии тем подобни но пък си мисля че ставам поне да се пробва
Плс помощ :) и благодаря за коментарите :) :D

PyCoKoCkA93
09-29-2010, 20:04
Като за начало си промени заглавието,защото в такава молещо-заповедна форма е доста арогантно за набор 94 :D

Еми за чий трибуквеник слушаш твоите приятели,които сигурно още си играят на жоминка и стражари и апаши? :D Понякога се налага и момичетата да правят първата крачка,а не това да е задължение само на момчетата...Покани го пак на кафе,пък дали с компания или сами,както се разберете там...Пиши му по-често,но не прекалено,имай мярка :) И сама ще усетиш дали те харесва или не...Ако смяташ,че те харесва направо го питай дали иска да сте повече от приятели и чакай отговор...

ПС:С последните изречения ти давам отговор на бъдеща тема "Харесва ли ме и какво да правя" :D :D :D

Greennight
09-29-2010, 20:11
Нз,ама аз тия съкращения и жаргони на Таджикистански не ги разбирам.Ако решиш да си напишеш темата на четлив български език,ще ти отговоря.

radeberger
09-29-2010, 20:14
Еййй, как пък всяко момче, в което сте влюбени е винаги с руса коса, сини очи и мускулест. 8-) (поне от темите тук).

След като му се лепят толкова момичета мисля, че ако не предприемеш някакво действие едва ли има някакъв шанс да сте заедно. Покажи, че имаш интерес към него.

PyCoKoCkA93
09-29-2010, 20:48
^По простата причина,че се е наложил тъпият(според мен) идеал,че красотата е само външна,а именно:руса коса и сини очи,160-170 50-55кг с мерки 90-60-90/175-180 мусколест... :D :D :D

pwnage
09-30-2010, 03:55
А що да е тъпо бе,то българите не сме тъпи хаххахха

SmilezZz
09-30-2010, 06:26
Недей да слушаш приятелите си..
Ти живееш твоя живот,те техният..
Никой няма право да се бърка в живота
на другия..
Така,че направи първата крачка ти..Пиши му първа,
Покани го още веднъж на кафе - било то с приятели,
или сами..

justwondering
09-30-2010, 06:45
Аз пък никога не съм харесвала руси :D

По темата: Не винаги момчето трябва да прави първата крачка. Пиши му, но без да ставаш досадна и остави нещата сами да се развият. :)

GossipGirl89
09-30-2010, 07:50
Това е някакъв изграден стереотип момчето да прави първата крачка. Невинаги важи. Понякога като ивждаш, че момчето се чуди и не прави нищо ама има интерес към тебе, тогава ти прави първата крачка... в противен случай ако и двамата не направите нищо и чакате другия интереса ще се загуби. Така че пиши му ти първа на твоя човек и го покани да излезете

NeZaPoznat
09-30-2010, 09:51
Той привлича абсолютно всичики момичета пък и момчета :D и всяка лигла му се липе като муха на мед апък аз съм страшно срамежлива и нз какво да правя.Не се броя за мн красива, слабичка иии тем подобни но пък си мисля че ставам поне да се пробва Плс помощ :) и благодаря за коментарите :) :D

еее щом е всяка лигла не може да се цепиш от колектива :-P

а за пробването - ми що да не е - няма да му се прекърши я :D

spopi
09-30-2010, 11:43
Срам забрави го.Не е полезен никъде.Това е моя най-голям враг!! :x Потърси го ти!! Не губиш нищо ще дойде време когато ще съжаляваш!!
Личен опит!! :)

AutomatiC
09-30-2010, 11:44
мисля, че това момче не те харесва..

w0lf
09-30-2010, 11:57
и щото е пълен с 45 модела на плейбой..не се знае за какъв автобус си говорим

awesomesheepy
09-30-2010, 18:11
Окей.
Кажи му,че имаш некви симпатии.
Продължавайте да си драскате по скайп,никъв проблем.
По-хубаво е,ако тръгнете да сте си се опознали =)
ъм..ако изпитва интерес,ще продължава да ти пише..

аз на пича,дет харесвам,като му казах..вика ''приемам те като приятел'' и ''малко ми го признават,благодаря ти за което '' не беше много сложно.
Също и - първите дни спря да пише,оттам нататък самичък пишеше.


8-)

miminka__94
09-30-2010, 18:23
Като за начало си промени заглавието,защото в такава молещо-заповедна форма е доста арогантно за набор 94 :D

Еми за чий трибуквеник слушаш твоите приятели,които сигурно още си играят на жоминка и стражари и апаши? :D Понякога се налага и момичетата да правят първата крачка,а не това да е задължение само на момчетата...Покани го пак на кафе,пък дали с компания или сами,както се разберете там...Пиши му по-често,но не прекалено,имай мярка :) И сама ще усетиш дали те харесва или не...Ако смяташ,че те харесва направо го питай дали иска да сте повече от приятели и чакай отговор...

ПС:С последните изречения ти давам отговор на бъдеща тема "Харесва ли ме и какво да правя" :D :D :D

извинявай за спама ама не се сдържах ... значи 94 си играят на жоминка и стражари и апаши а ти голямата кака няма и 1 година по-голяма да не си преминала на симс :D

angeldark86
09-30-2010, 18:35
само да кажа че съжалявам за ужасно написания коментар в началото но не пиша на български пък и съм свикнала да пиша с съкращения :D иначе си мисля че има някакви симпатии но не толкова силни колкото моите :D :) а пък за стереотипа рус и сини очи никога не ми е харесвал но просто сега така се случи 8-) 8-) ии само да кажа че е изключително интелигентен тъй като в класа си той е втори или трети по общ успех :)

PyCoKoCkA93
09-30-2010, 18:53
извинявай за спама ама не се сдържах ... значи 94 си играят на жоминка и стражари и апаши а ти голямата кака няма и 1 година по-голяма да не си преминала на симс :D

Това беше иронично...Демек акъла им е,колкото на тези,които играят на стражари и апаши...А за Симс-никога не съм си падала по нея,пък и като цяло не си падам по игри с малки изключения :) И да съм казала,че се имам за кака? :P

w0lf
09-30-2010, 18:57
бе възрастта не е от особено голямо значение
важен е начина на мислене
а пък русичката го умее по мой наблюдения

Destroyer89
09-30-2010, 19:12
Начина на мислене,като цяло се определя от възрастта.Когато си дребен виждаш нещата по един начин,а когато пораснеш по съвсем друг.

w0lf
09-30-2010, 19:16
да но няма как да отречеш че има изключения - има някой 14-15 годишни които са на вълна блъъъ пиратки хъъхъъ
има и други със съвсем различни интереси - зависи от човека
братовчедка ми ми беше разказвала за едно момче на 8..може би 9 години което всеки ден четеше финансовите новини във вестника и се интересуваше от политика :lol: вундеркинд момчето

та мноо зависи

PyCoKoCkA93
09-30-2010, 19:43
а пък русичката го умее по мой наблюдения

Русичката си има име-Софи приятно ми е :D И мерси за комплимента :oops:

PyCoKoCkA93
09-30-2010, 19:45
Destroyer89 напълно съгласна...Аз до 14-15 годишна имах едни разбирания,сега на 17 имам съвсем други,а след още няколко годинки сигурно ще са допълнение на сегашните :) Като си по-малък другите ти се струват доста интелигентни,но като дойдеш и ти на техните годинки разбираш,че и ти можеш да си такъв,че и по-добър :D

w0lf
09-30-2010, 19:54
а пък русичката го умее по мой наблюдения

Русичката си има име-Софи приятно ми е :D И мерси за комплимента :oops:
nice to meet ya, Боби ми викат
иначе чак пък комплимент, просто така ми се вижда ^

само спам деа...кво повече може да се каже по темата...лафете си там с човеко па ше видиш с времето кво ш излезе