PDA

View Full Version : Помощ....;(



fluffy2
09-29-2010, 21:52
Имам кофти проблем...Така аз и приятеля ми сме заедно от 5 месеца.На третия се разделихме и на следващия ден се събрахме.И от миналия месец съм на каиш не обяснимо защо...Раздели ме с приятелите ми...Забрани ми да ги виждам дори когато замине (а това е изключително рядко) , не мога да излизам навън без той да знае , трябва да му звъня при най-малкото (кара ме да му се обаждам след като говоря с някое момче) , всяко едно решение е негово иии с едно изречение връката ни се състои само от него...Сега сигурно ще кажете говори с него...Там е проблемаа само да подхвана темата той се ядосва почва да блъска да крещи ии ме хваща много гадно и имам чуството че ще ми избие някой зъб....Имате ли предложения за решение..?

П.С. Не искам да го зарязвам...

П.С.2 Извинявам се ако има грешки

lubomirky
09-29-2010, 22:15
като не искаш да го зарязваш, ще търпиш. избирай. или бавно започни да не му се 'подчиняваш' на забраните и готово.. обясни му, че така не става и не е той единствения на земята.

PyCoKoCkA93
09-29-2010, 22:43
Момиче ти не си наред...Един човек да обсеби целия ти живот и да командва всяко едно твое решение...К'ъв е той,че да ти забранява това или онова?Ти си ЛИЧНОСТ и имаш право да говориш с когото си искаш и да се виждаш с приятелите си,защото те са тези,които биха ти помогнали в трудна ситуация,ако са истински приятели...Има ли смисъл да седиш с човек,който ти отнема личното пространство и възможността да бъдеш личност,която води социален живот?Кое е по-важно за теб-да си с него,защото имаш някакви чувства или да бъдеш пълноценен човек,който да води нормалне живот?Ти НЕ си негово притежание,че да ти държи сметка за всяко твое действие,параноичната му ревност само погубва него,теб и връзката ви...Моля те,осъзнай се и го разкарай докато е време!!!Никой не заслужава да направиш такъв компромис със себе си и с живота си заради него...И на кое му-едно хубаво нещо не видях да си написала за него...Просто нямам думи,освен да го зарежеш и да си върнеш нормалния живот и приятелите нямам какво дтуго да те посъветвам... :)

Dr3amy
09-29-2010, 23:36
като не искаш да го зарязваш, ще търпиш. избирай. или бавно започни да не му се 'подчиняваш' на забраните и готово.. обясни му, че така не става и не е той единствения на земята.

moneycomeme
09-30-2010, 04:27
Политиката върти света.Или измисляш начин ТИ ДА ГО ВЪРТИШ,защото в момента човека,който се нагажда към ситуацията явно си ти(казвам ти го от опит,бях на твоето място) или се примиряваш(не те познавам какъв характер си) или го оставяш.Средно положение няма.Тhe choice is yours!

cinderella_gugutka
09-30-2010, 11:28
ако те обичаше истинкси нямаше да ти взима свободата-прави си изводите
П.С. незнам що за слабохарактерен човек си за да търпиш подобно унижение....

BlindedAngel
09-30-2010, 11:31
Чиста проба мазохизъм...Ако е така иди се прегледай, защото НИКОЙ нормален не би търпял такова нещо... :?

mArMaLaDkA
09-30-2010, 17:24
Вие не можете да проведете един нормален разговор. => За какво изобщо сте заедно? Що за връзка е, щом не си обсъждате проблемите, не си помагате, не се подкрепяте?
Щом отсега позволяваш да се отнасят с теб по този начин, какво ще стане, когато си на 30-40-50? Ще си нечия боксова круша? Тази псевдомачовщина е противна и плашеща, още повече, ако се появява на такъв ранен етап от връзката ви. Той не ти е никакъв, даже и приятел не ти е, не ти плаща той сметката за телефона, не те издържа, не те храни, какъв е той, че да ти държи сметка за щяло и нещяло? Ти родители нямаш ли си, те не виждат ли на какво си подложена? Говориш ли с тях изобщо?

seeu2morow
09-30-2010, 17:44
МОЛЯ!? Това не е нормално, ако не си усетила. После ще почне да те бие като куче ако не правиш каквото той иска. Сериозно ти казвам, такъв човек не те обича. Това не е ревност, това е просто агресия. Няма смисъл да се мъчиш, дори да го обичаш много /макар че ми е трудно да си го представя/, по-добре го зарежи преди да е станало нещо още по-сериозно.

PyCoKoCkA93
09-30-2010, 18:07
Той не ти е никакъв, даже и приятел не ти е, не ти плаща той сметката за телефона, не те издържа, не те храни, какъв е той, че да ти държи сметка за щяло и нещяло? Ти родители нямаш ли си, те не виждат ли на какво си подложена? Говориш ли с тях изобщо?

Мармаладке,къде е казано,че щом и е гадже,че и мъж дори да и е трябва той да я издържа изцяло и да е зависима от него?Най много ги мразя такива момичета,които смятат,че приятелят им е длъжен да им плаща всичко и да им задоволява всеки каприз,защото е "кавалер" и "така е прието"... :?

mArMaLaDkA
09-30-2010, 18:24
Виж сега, не знам какво ти се е случило, обаче е дразнещо вече на всяка манджа - мерудия и във всяка тема, с повод или без, да изтъкваш колко финансово независима си или искаш да бъдеш и как мъжете така и иначе. Окей, разбрахме, спечели симпатиите на много души, поздравления, но вече тръгна да се заяждаш на дребно.

В поста си казах, че не той я храни/плаща й сметките и прочие => тя не му е длъжна с нищо, въпреки че някои мъже си мислят, че като ти платят кафето и си тяхна само да щракнат с пръсти. Примера беше, за да се разбере, че тя не е зависима по никакъв начин от него(освен емоционално), има си дом, където да се прибира и родители, които й задоволяват прищевките. "Мъжът" до нея не й е дал нито нужното отношение, нито я е издържал финансово, че да има правото да иска, едва ли не, авторката да му се обрече до гроб. ТваЙ.

PyCoKoCkA93
09-30-2010, 18:43
Виж сега, не знам какво ти се е случило, обаче е дразнещо вече на всяка манджа - мерудия и във всяка тема, с повод или без, да изтъкваш колко финансово независима си или искаш да бъдеш и как мъжете така и иначе. Окей, разбрахме, спечели симпатиите на много души, поздравления, но вече тръгна да се заяждаш на дребно.

В поста си казах, че не той я храни/плаща й сметките и прочие => тя не му е длъжна с нищо, въпреки че някои мъже си мислят, че като ти платят кафето и си тяхна само да щракнат с пръсти. Примера беше, за да се разбере, че тя не е зависима по никакъв начин от него(освен емоционално), има си дом, където да се прибира и родители, които й задоволяват прищевките. "Мъжът" до нея не й е дал нито нужното отношение, нито я е издържал финансово, че да има правото да иска, едва ли не, авторката да му се обрече до гроб. ТваЙ.


Хаха нищо кой знае какво не ми се е случило..Ако имаш в предвид дали някой напълно ме е издържал и от това да съм си направила извода,че жената трябва да е независима..НЕ,никога никой не ме е издържал по какъвто и да било начин(освен нашите де :D ) Аз никъде не съм изтъквала,че съм финансово независима-казвам,че БИХ ИСКАЛА да бъда..Засега не съм имала тази възможност,още съм на 17,живея при нашите и те ме издържат изцяло...Но мисълта ми е,че бих искала сама да се издържам,а не някой да задоволява всичките ми прищевки и после,както каза ти да има претенции към мен заради това.Естествено,че са ми правили подаръци,плащали са ми кафета и ресторанти и т.н,но и аз съм отвръщала със същото по простата причина,че на мен самата не ми е удобно само мъжът да плаща... :) Просто това са моите виждания и предпочитам да си работя и да си имам финансовата независимост пред това да избера лесното и да завися изцяло от портфейла на човека до мен...А пък дали съм спечелила симпатии или не ми е последната грижа..Аз изказвам лично мнение и позиция(именно едно от най-важните неща,които ни правят ЛИЧНОСТИ) и се опитвам по някакъв начин да помогна на хората тук...А това дали масата хора са съгласни с мен или не си е техен мироглед :)

ПС:Не се заяждам на дребно с теб,просто разбрах по друг начин казаното от теб и не бях съгласна и си казах мнението :) Нямах за цел да се заяждам... :) Сори,ако съм те обидила :)

NeZaPoznat
10-01-2010, 14:29
поредната мазохистка :D