PDA

View Full Version : Лъже ме...



SugarLolLipoPsS
09-30-2010, 04:02
С приятелят ми ходим от 6 месеца. Всичко е идеално, смисъл държи се много добре и до сега не сме се карали нещо кой знае колко на сериозно. Когато го разпитвах за бившата му той ми каза много неща, но в последствие се оказа, че не са верни.. Попитах го защо ме е излъгал и той каза нз... Много съм му бясна.. Сякаш срина всичко хубаво за секунда. Не знам какво да правя и как да постъпя.. :x
С бившият ми приятел точно така се почна всичко и с всеки изминал ден ставаха все по--голями лъжи, който прощавах.. След като ме заряза реших, че някой предаде ли ме изобщо няма да си поплювам..
Кажете ми вие как бихте постъпили в моят случай..Не знам дали да си остана вярна на тебе си или да му простя и да продължим.. А и това за бившата му не е единственото нещо за което ме е лъгал.. :-x

moneycomeme
09-30-2010, 04:23
Наистина смятам,че тук не трябва да взимаш ничие мнение в предвид.Не знам на какво ниво са ви отношенията,нито сме в отношенията ви,дали си струва да направиш компромис или не.Помисли си,поговори си с него опитай да му дадеш последеш шанс ако смяташ,че има на какво отгоре.Но дори не си уточнила за какво точно е излъгал,въпреки че лъжата си е лъжа.Помисли трезво тази сутрин,нали знаеш- утрото е по-мъдро от вечерта и отговора сам ще дойде.
:-D успех

rosencetooo
09-30-2010, 04:31
Най-добре сама прицини и вземи решение как да постъпиш :)

dimitar_ak
09-30-2010, 04:35
В твоя случай бих спрял да разпитвам. Какво ти пука коя е била преди теб? Толкова ли е важно?

SmilezZz
09-30-2010, 05:39
Не знам какво толкова е казал,че
си започнала да мислиш така..Не е ли
по-важно сега,че е с теб и те обича..
Но все пак поговори с него,всеки човек
заслужава втори шанс..

PyCoKoCkA93
09-30-2010, 09:15
Като разпитваш за неща,които НЕ ти влизат в работата какво очакваш?Ако ти каже цялата истина може да те нарани по някакъв начин и затова избира лъжата...Което също не е хубаво,защото така губиш доверието си към него...Поговори с него и го питай защо те е излъгал и,че не искаш отговор "Не знам"...А за другите лъжи е много относително-зависи дали е за нещо важно...Разбира се,че не трябва да те лъже,но ако не е за нещо много съществено можеш да поговориш с него,да му кажеш,че мразиш лъжата и,ако продължава така ще се разделите...Да си има едно наум :)

NeZaPoznat
09-30-2010, 09:47
С приятелят ми ходим от 6 месеца. Всичко е идеално, смисъл държи се много добре и до сега не сме се карали нещо кой знае колко на сериозно. Когато го разпитвах за бившата му той ми каза много неща, но в последствие се оказа, че не са верни.. Попитах го защо ме е излъгал и той каза нз... Много съм му бясна.. Сякаш срина всичко хубаво за секунда. Не знам какво да правя и как да постъпя.. :x
С бившият ми приятел точно така се почна всичко и с всеки изминал ден ставаха все по--голями лъжи, който прощавах.. След като ме заряза реших, че някой предаде ли ме изобщо няма да си поплювам..
Кажете ми вие как бихте постъпили в моят случай..Не знам дали да си остана вярна на тебе си или да му простя и да продължим.. А и това за бившата му не е единственото нещо за което ме е лъгал.. :-x

а ти разказа ли му честно и откровено за всичко което си правила преди него ???? :lol: :lol:

SugarLolLipoPsS
09-30-2010, 14:23
В твоя случай бих спрял да разпитвам. Какво ти пука коя е била преди теб? Толкова ли е важно?

Еми бях се разигавила и просто го попитах на колко е загубил девственоста си. И той ми отговори, но ме излъга ( понеже като знаех коя му е първата просто не се връзваше ) .. Казах му, че ако не иска да ми казва няма проблем, но да не ме лъже и от там се почна всичко.. :)

Иначе му дадох втори шанс понеже както казахте, всеки го заслужава, но мисля, че следващият път ( ако има такъв ) няма да му простя :)

ShtrudeL
09-30-2010, 14:41
Да се научи да лъже по-добре ебаси... бива ли такова нещо...да лъже някой толкова нормален с толкова нормални и скучни възприятия..

AceXe
09-30-2010, 16:27
Като разпитваш за неща,които НЕ ти влизат в работата какво очакваш?Ако ти каже цялата истина може да те нарани по някакъв начин и затова избира лъжата...Което също не е хубаво,защото така губиш доверието си към него...Поговори с него и го питай защо те е излъгал и,че не искаш отговор "Не знам"...А за другите лъжи е много относително-зависи дали е за нещо важно...Разбира се,че не трябва да те лъже,но ако не е за нещо много съществено можеш да поговориш с него,да му кажеш,че мразиш лъжата и,ако продължава така ще се разделите...Да си има едно наум :)

И с теб не съм съгласен донякъде... От една страна с какво толкова може да я нарани ако й разкаже за бившата?! Тя знае, че той е имал момичета преди и каквото и да й каже не би следвало тя да се сърди.
От друга страна и аз не съм съгласен да се задават такива въпроси. Аз с всяко момиче, с което съм тръгвал съм й казвал да не ми задава въпроси за живота ми отпреди да се срещнем. Може би е крайно, но това е начина ми на живот и режа при такива въпроси. До авторката, следователно ако той е също такъв тип, или ще те отреже да не го питаш или ще те излъже, за да му е по-лесно. Зависи от човека. Честно казано не мисля, че трябва да го взимаш навътре. Важно е дали те лъже за настоящето. Не се набутвай в чуждите спомени, защото винаги има и гадни неща.

PyCoKoCkA93
09-30-2010, 17:57
И с теб не съм съгласен донякъде... От една страна с какво толкова може да я нарани ако й разкаже за бившата?! Тя знае, че той е имал момичета преди и каквото и да й каже не би следвало тя да се сърди.
От друга страна и аз не съм съгласен да се задават такива въпроси. Аз с всяко момиче, с което съм тръгвал съм й казвал да не ми задава въпроси за живота ми отпреди да се срещнем. Може би е крайно, но това е начина ми на живот и режа при такива въпроси. До авторката, следователно ако той е също такъв тип, или ще те отреже да не го питаш или ще те излъже, за да му е по-лесно. Зависи от човека. Честно казано не мисля, че трябва да го взимаш навътре. Важно е дали те лъже за настоящето. Не се набутвай в чуждите спомени, защото винаги има и гадни неща.

Тя,че няма право да се сърди няма така си е...Нооо все пак като разбере започва едно вътрешно несъзнателно сравняване м/у тях и нея и когато везните са наклонени в тяхна полза се получава доста тъпичко...И се започват едни стремежи да е като тях,да му се харесва и така се загубва идентичността на човек и то поради простата причина,че е в някаква степен наранен от това,че се различава от предишните му приятелки...

А относно това,че миналото ти е тема табу...Това е тъпо,защото миналото ни е част и от настоящето и е някак тъпо да го криеш по една или друга причина..Дори да не е толкова розово,колкото ти се иска това няма значение,защото това си си ти и не можеш да го промениш,по-важно какъв си сега :)