PDA

View Full Version : момчето от моя клас ;(



anonimkatta
09-30-2010, 09:44
Здраствейте, доктор тийн искам да ви попитам какво да правя има едно момцхе от моя клас и искам да разбера дали мехаресва но ако го питам той ще ми се присмее пробвах с една приятелка да го пита но той не и каза казал и е ч това не е неина работа много го харесвам и бих искала да сме много повече от приятели той флиртува с всички мимичета но се самнявам за неговите чуства към мен... :smt085 :smt085 :smt085 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089

StilianStoqnov
09-30-2010, 09:52
кой клас сте 4ти :D:D зависи на колко години сте момчетата по-бавно се развиват

anonimkatta
09-30-2010, 12:51
8 klas sme zashto pitash ima li znachenie
:x :x :x :x

Faely
09-30-2010, 14:38
И аз съм в горе-долу същата ситуация, много съм срамежлива и не мога да го попитам. 8-)

V1KtOR
09-30-2010, 15:21
И аз съм в горе-долу същата ситуация, много съм срамежлива и не мога да го попитам. 8-)


какво те е срам просто отиваш питаш и да знайте ние се правим понягота че не чуваме просто искаме да го кажете пак ;)

Hub
09-30-2010, 16:15
Ох Боже! Всички имат този проблем. Имам същите подозрения за един Александър от нашия клас.

anonimkatta
09-30-2010, 17:40
zdraweite moje li da mi pishe momcheto da mi kaje kak po delikatno da mu go kaja shtoto dnes bqh nahasana da mu go pkaja ama kato mu widqh golqmite sini ochi zagubih uma i duma i go pitah za domashnoto po matematika

fpasysh
09-30-2010, 19:48
zdraweite moje li da mi pishe momcheto da mi kaje kak po delikatno da mu go kaja shtoto dnes bqh nahasana da mu go pkaja ama kato mu widqh golqmite sini ochi zagubih uma i duma i go pitah za domashnoto po matematika

флиртувай с него :) закачай се с него :-D и един съвет - никога не питай момче за домашно, най вече по математика :D или ако тренира нещо като волейбол, футбол или нещо друго ходи на мачовете му, пишете си по скайп, попринцип повечето хора са по отворени в скайп, имам предвид не да се дразнят а са по-разговорливи, лафете си по скайп вечер, обсъждайте гафовете на даскалите или нещо от сорта, пишете си вицове за да може да се слижите и след време му кажи че искаш да сте повече от приятели но не по скайп а на живо, скайп върши работа само първата седмица...

PLEYGIRL
09-30-2010, 22:48
Срамежливите изпускат много шансове които могат да им донесат удоволетворение... Трябва да можеш да гледаш в очите и да си казваш всичко искренно.. за да можеш да натрупаш опит от изчервените бузи има полза само в 4 клас