PDA

View Full Version : Подуто Лице



anhel
09-30-2010, 13:09
Здравейте :) Значи от доста време имам проблем и реших да се обърна към вас. Проблема ми е свързан с подуто и подбухнало лице. От доста време забелязвам че лицето ми е подуто и че не е както трябва седи като топка. Гледам да пия вода в нормално количество не ям солени сладки и мазни неща и се грижа за лицето си но това не помага. Доре свалих 10 килограма но скулите си остават заличени. Аз съм момче на 18 години занимавам се с фитнес и здравословно хранене и от няколко месеца само с баскетбол. До сега не съм ходил на лекар за това. Като цяло кожата на лицето ми е мазна.От прочетеното в интернет разбрах че това нещо се получава ако имаш проблем с бъбреците или като цяло с отделителната система но не съм усетил нищо такова освен подуването. Ще бъда много благодарен на всички които вземат участие или които са имали проблем като моя . Благодаря предварително !

Faely
09-30-2010, 13:34
Отивай на лекар, не очаквай някой тук да ти помогне.

rns92
10-01-2010, 09:56
Ако си взимал стероиди във времето когато си тренирал във фитнеса, може да е оказало влияние. Ако взимаш сега, със сигурност е от тях