PDA

View Full Version : Няма смисъл.



Eos
09-30-2010, 13:38
Тъпо е. Няма смисъл.
Опитвам се да го забравя, спомням си всичко лошо, което ми беше сторил. И вчера докато се прибирах, някакво момче, с неговия парфюм седна до мен и да, разплаках се. Естествено, че се опитвам да го забравя, правя всичко възможно, почти успявах, но вчера когато усетих парфюма му . . не мога да си обясня какво стана. :(
Излизам с приятели, както казах по - горе, опитвам се да не мисля за него и в общи линии ми се получава.
Само, не разбрах вчера какво ми стана ?! Смисъл, не съм го виждала от 1 - 2 месеца и съм на принципа: далеч от очите - далеч от сърцето.
Чудя се, какво да направя още :( .
Някакви съвети, нещо ... ?

D0tty
09-30-2010, 13:52
Времето лекува всичко.

dimitar_ak
09-30-2010, 13:58
Само времето ще го заличи. Скоро ще спреш да свързваш този парфюм с него. Запълвай времето си и неоставай за даълго сама или без нещо да е заело мислите ти.

Eos
09-30-2010, 16:59
защо тогава този парфюм ми бърка така в съзнанието ?

MiChKoO
09-30-2010, 17:06
Аз не мисля че времето лекува , времето минава и да прави някой рани по незабележими но те не изчезват стоят там дълго време и им трябва много малко за да се разранят отново .. Просто продължи напред , явно той не е бил за теб , намирай утеха в приятели , споделяй им , изливай си душата

mArMaLaDkA
09-30-2010, 17:07
'Щото си яко във филма. Или си твърде впечатлителна. На мен ми отне месеци наред да преодолея увлечението си към един хубавец преди време. А беше само увлечение. Смятай. И съм ревала, и съм се тръшкала, по едно време уж го мразих, после пък много го обичах, накрая ми беше безразличен, после пак се тръшках, и пак много го мразих... След време си промених средата, мисленето, намерих за кого друг да се вълнувам, намерих си и хоби, и... ми мина. :D

Greennight
09-30-2010, 17:09
Ехх тая любов :(

PyCoKoCkA93
09-30-2010, 17:44
Бърка ти в сърцето,защото той е имал същия или подобен и по този начин се сещаш за него,чрез други сетива...Рецепторите могат да запомнят много неща,знаеш ли колко пъти като помириша или хапна нещо се сещам за момент от миналото или от детството си? Само с времето ще го заличиш от сърцето си,но не и от съзнанието :) Имай го в предвид ;)

seeu2morow
09-30-2010, 17:46
ох
дълбока депресия..
моят съвет е да си търсиш вдъхновение. не е нужно да се обграждаш с приятели, може пък сама да ти е по-добре. Просто си намери някакво ново хоби, занимание, което поглъща цялото ти внимание. Така ще се откъснеш за малко от миналото си и постепенно ще го преживееш.

Eos
09-30-2010, 20:12
едва ли, смисъл.. забравям го. Но ми стана тъпо като се разревах, :(
означава ли, че ми е слабост?

w0lf
09-30-2010, 20:16
означава че си била флюбена и като нещо ти напомня за него се сещаш за хубавите моменти и ти става скофтено като се сетиш че ги няма вече

PyCoKoCkA93
09-30-2010, 20:22
Подсъзнателно още имаш чувства към него,но не искаш да си го признаеш...Ако те потърси на секундата ще му са дадеш пак...Т'ва е истината :)

Eos
09-30-2010, 20:30
Едва ли.
да, имам нещо към него, но то е толкова слабо и и .. :(
Едва ли, ще му се дам отново. Той каза, че няма нищо към мен и едва ли е тръгнем за 6ти път.

PyCoKoCkA93
09-30-2010, 20:37
Едва ли.
да, имам нещо към него, но то е толкова слабо и и .. :(
Едва ли, ще му се дам отново. Той каза, че няма нищо към мен и едва ли е тръгнем за 6ти път.

За 6-ти? :shock: :shock: :shock: Вие да не поставяте рекорди на Гинес? :lol: Той може да казва едно и ти също,но като се видите сърцето може друга песен да запее :-D

Eos
09-30-2010, 20:48
последния път, т.е петия поговорихме нали а - у, и след 4-5 дена го попитах какво правим от тук нататък и той: * аз нямам никакви чувства към теб, м/у нас няма да се получи *

и от тогава нищо.

dimitar_ak
09-30-2010, 20:52
Кажи поне кой е парфюма.

Eos
10-01-2010, 16:01
да е, много го знам аз :Д

valdesbg
10-01-2010, 16:09
Е явно още не си го забравила. Ако не обръщаш внимание на тоя факто съвсем скоро ще ти мине.

PinkBubleSsS
10-01-2010, 18:27
На мен лично много ми помага факта,че имам амбиции и се опитвам да направя всичко възможно,за да ги реализирам,което ми отнема доста време.Нямам време да мисля за раните от миналото.А и не бих се оставила едно момче да ме пречупи.Живота продължава,направи го и ти. ;)