PDA

View Full Version : какво да правя?????



lovingme
09-30-2010, 14:02
Така...Един мой роднина ме запозна със супер сладко момче.Аз много го харесвам.И му поисках скайп.Всеки ден се чуваме и си пишем по скайп и един ден му казах че го харесвам той не ми каза нищо и продължихме да си говорим и едн ден играхме морки шах в нета и той почна да ме дразни че щял да напише че го харесвам и аз му написах :да харесвам те имали проблем и той ми каза че нямало защото и той ме харесва и после си писахме глупости и ми каза че нещата стават сериозни оттогава пак си говорим но никога не става въпрос за това което си писахме сякаш е забравил

BeezyJey
09-30-2010, 14:06
Оправи си заглавието, после пиши глупости.. Много ли е трудо да се пише "харесвам" вместо "хр" ?

Колкото до "проблема", толкова ли не можете да се съберете насаме и да си изясните някои неща ?

w0lf
09-30-2010, 15:16
станете си скайп гаджета

ExplosionsInTheSky
09-30-2010, 15:40
Поговерете си. Очевидно ИМА причина да избягва тази тема, само се надявам да не те лъже.. :? Изяснете се и тогава все някой ще действа. Ако пък той те е излъгал.. Не се замесвай повече с него. Трябва ли ти човек, който да те лъже!? :(

mArMaLaDkA
09-30-2010, 15:50
"Писахме си сериозно; играхме шах в нета; взех му скайпа; чуваме се всеки ден" ... и сте много зле... Толкова ли не можете да отделите 1 час и да се видите като НОРМАЛНИ хора, а трябва да висите ден и нощ пред монитора? Луда работа. И ти като му каза, че го харесваш какво очакваш? Вричане във вечна вярност и хиляди емотиконки меченца и цветенца в знак на благодарност ли? К'во да засяга темата момчето, като на вас цялото ви общуване става посредством единствено и само чрез компютъра?
Направо разказахте играта на старомодното признаване на чувства на живо и на виновните погледи, и неловкото мълчание след това. 8-)

AceXe
09-30-2010, 16:22
Нищо сериозно няма в това. Сериозно е да се видите на живо и или да се изясните или просто да си говорите, да правите нещо и така да усетиш дали има нещо... Що за простотии?!

PyCoKoCkA93
09-30-2010, 18:11
И кое му е сериозното на морски шах по нета и писане по скайп? :D Излезте навън като нормални хора и му кажи в лицето,че го харесваш и,ако е заинтересован още ще си станете гаджета :D Много трудна работа :D

lovingme
10-04-2010, 15:44
"Писахме си сериозно; играхме шах в нета; взех му скайпа; чуваме се всеки ден" ... и сте много зле... Толкова ли не можете да отделите 1 час и да се видите като НОРМАЛНИ хора, а трябва да висите ден и нощ пред монитора? Луда работа. И ти като му каза, че го харесваш какво очакваш? Вричане във вечна вярност и хиляди емотиконки меченца и цветенца в знак на благодарност ли? К'во да засяга темата момчето, като на вас цялото ви общуване става посредством единствено и само чрез компютъра?
Направо разказахте играта на старомодното признаване на чувства на живо и на виновните погледи, и неловкото мълчание след това. 8-) виждаме се всяка събота през седмицата уча

Paramour
10-04-2010, 17:05
Толкова ли е трудно да се слагат точки ?!

по темата: Като не можете да се виждате през седмицата- в събота излезте и му кажи всичко в лицето и се изяснете.

soul1199
10-04-2010, 18:54
Нищо сериозно няма в това. Сериозно е да се видите на живо и или да се изясните или просто да си говорите, да правите нещо и така да усетиш дали има нещо... Що за простотии?!