PDA

View Full Version : „Как да си върнем любимия“



Shtastl1va
09-30-2010, 14:25
Здравейте, момичета! Попаднах на стрхотна книга „Как да си върнем любимия“, но проблема е там, че мога да си я закупя единствено по интернет, което значи, че трябва да разполагам с кредитна карта. Аз нямам такава! Искам да помоля, всяко момиче, което е изоставено от човека, когото обича... да бъдем съпричастни! Знаете какво е чувството. Ужасно много искам книгата, но просто не мога да си я поръчам по този начин. Няма начин да я няма някъде в интернет! С общо усилия да я открием!

http://varnisigo.com/

Благодаря ви предварително! :-)

dimitar_ak
09-30-2010, 14:30
Четенето на тази книга и опита да си върнеш нещо изгубено си е прахосване на време.

Shtastl1va
09-30-2010, 14:37
Благодаря за мнението, но не можеш да бъдеш сигурен, нали? Аз си знам най- добре какво ми е, така че не ми е нужен някой, който да ме разубеждава да опитвам!

Alabalaportokala
09-30-2010, 14:48
Ако тази книга не се занимава индивидуално с психиката на твоя любим, то до никъде няма да стигнеш. Вие хора сте се издухали тотално, щом до книги стигнахте заради любимите ви. Какво е следващото ? Вуду магии?

dimitar_ak
09-30-2010, 14:55
Ето на това разчитат авторите на тези книги. Това си е като модерните напоследък лекции "Как кризата да ни донесе печалби". Таксата е няколко стотин евро, а не знам някой да е забогатял след слушане на подобна лекция. Ако държиш да я имаш мога да се разтърся от къде да си я купиш.

Shtastl1va
09-30-2010, 15:29
Има я само в интернет ;/

lubomirky
09-30-2010, 16:23
бяло прахче.

PyCoKoCkA93
09-30-2010, 18:04
Още малко ще поискаш и номера на кредитната ми карта и айбан :D :D :D

И защо смятате,че всичко,за което са се трудили хората трябва непременно да го намерите безплатно?Бръкни се в джоба 30-40 лева,колкото е там,намери някой познат с кредитна карта,който да ти я купи и ти му дай парите и си готова...

И най-интересно ми е защо си мислиш,че една купчина хартия(електронни страници) ще ти помогнат да си върнеш любимия?Толкова ниско ли си паднала,че да очакваш едно книга да оправи проблемите ти вместо теб?Седни и помисли за грешките и на двамата и причините,за да се стигне до раздяла...Ако могат да се поправят просто говори с човека отсреща,вместо да се занимаваш с търсенето на някаква поредна боза,която 100% за ник'ъв трибуквеник не става...

awesomesheepy
09-30-2010, 18:06
Не си струва..
Еми,виж в големите книжарници.

MaLkaTa_LaDy
09-30-2010, 18:34
Аз лично не я намирам в интернет, потързи в Хеликон например, ако я няма можеш да си поръчаш да ти я донесат.
Ще ти кажа една друга книга, която не е за това как да си върнем бившия, но пак се отнася до взаимоотношенията между жената и мъжа, като се набляга повече на женската гледна точка. Книгата се казва "Мъжете си падат по кучки" и противно на глупавото загравие има много истини в нея, написани на прост език. Книгажа учи на истинско себеуважение, може би това и е основната цел.

PyCoKoCkA93
09-30-2010, 18:56
Книгата се казва "Мъжете си падат по кучки" и противно на глупавото загравие има много истини в нея, написани на прост език. Книгажа учи на истинско себеуважение, може би това и е основната цел.

Значи я бива?Много пъти я заглеждам в книжарниците и тъкмо да извадя парите да я взема и си казвам "Щом се говори за кучки,значи ще е боза" :D

Shtastl1va
09-30-2010, 18:58
Още малко ще поискаш и номера на кредитната ми карта и айбан :D :D :D

И защо смятате,че всичко,за което са се трудили хората трябва непременно да го намерите безплатно?Бръкни се в джоба 30-40 лева,колкото е там,намери някой познат с кредитна карта,който да ти я купи и ти му дай парите и си готова...

И най-интересно ми е защо си мислиш,че една купчина хартия(електронни страници) ще ти помогнат да си върнеш любимия?Толкова ниско ли си паднала,че да очакваш едно книга да оправи проблемите ти вместо теб?Седни и помисли за грешките и на двамата и причините,за да се стигне до раздяла...Ако могат да се поправят просто говори с човека отсреща,вместо да се занимаваш с търсенето на някаква поредна боза,която 100% за ник'ъв трибуквеник не става...

Ти можеш ли да четеш?! Написала съм, че нямам карта, а за другия вариянт- явно не съм се досетила! Другото, което е, не можеш да знаеш, дали не съм си осъзнала грешките, и дали не съм говорила с човека. Писна ми да ти чета заядливите постчета. Избивай си комплексите някъде другате.

a1a2b3v
09-30-2010, 19:44
Ти можеш ли да четеш?! Написала съм, че нямам карта, а за другия вариянт- явно не съм се досетила! Другото, което е, не можеш да знаеш, дали не съм си осъзнала грешките, и дали не съм говорила с човека. Писна ми да ти чета заядливите постчета. Избивай си комплексите някъде другате.

Woww не видях нищо заядливо в поста... Прави разлика м/у учудване и заяждане. Честно казано и аз не вярвам, че някаква си книга би ти помогнала в такава ситуация. По-скоро би помогнала на автора да забогатее . :D :D

tarlyo
09-30-2010, 20:30
Хахаха, тая пък седнала книги да чете как да си върне любимия :razz: :razz: :razz:

PyCoKoCkA93
09-30-2010, 20:33
Ти можеш ли да четеш?! Написала съм, че нямам карта, а за другия вариянт- явно не съм се досетила! Другото, което е, не можеш да знаеш, дали не съм си осъзнала грешките, и дали не съм говорила с човека. Писна ми да ти чета заядливите постчета. Избивай си комплексите някъде другате.

Ами щом си ги осъзнала и си говорила с него и пак нищо,тогава на какво основание смяташ,че една книга ще ти оправи положението?Много ми е интересно,но така и не получих смислен отговор...Пък,ако искаш да я четеш за удоволствие ОК лошо няма,но както го пишеш излиза,че я искаш само,за да си върнеш бившия,което в твоя случай е много безсмислено...Постчетата ми не са заядливи,а просто казват истината на хората и,когато не им отърва и ги настъпя виждаш реакцията :D Иначе аз комплекси нямам,имам си всичко,което ми е необходимо и не се комплексирам :) Ако при теб е така това вече е друга тема... :)

dimitar_ak
09-30-2010, 20:46
Съдейки по отговорите на девойката, нещата не са голяма любов, а чист инат. Искам си го пък.
Момиче, хората се опитват да ти кажат, че най-вероятно след като вече си опитвала няма смисъл.

PyCoKoCkA93
09-30-2010, 20:49
Съдейки по отговорите на девойката, нещата не са голяма любов, а чист инат. Искам си го пък.
Момиче, хората се опитват да ти кажат, че най-вероятно след като вече си опитвала няма смисъл.

Май някой трябва да и направи констатация,за да разбере за к'во иде реч и да се осъзнае...Като нямаш акъл,поне имай инат и за двете :D :D :D

YouDontKnowMe
10-01-2010, 07:31
Зле

NeZaPoznat
10-01-2010, 13:56
Книгата ' Как да си върнем любимия' върви в пакет с:

"Как да си върнем девствеността"
"Как да си върнем младостта"
"Как да си върнем загубеното време"
и
"Как да си върнем съвета който сме дали "


Много полезни книги 8)

agapiseme
10-01-2010, 15:23
Понякога дори да знаеш къде си сгрешил нямаш идея как точно да го поправиш.Но ако имаше някаква рецепта за оправяне на грешки,щеше да е хубаво.Чела съм няколко подобни книги,но за мъже(колкото да видя
дали е вярно) и установих,че при мен тези съвети не биха проработили.Значи не всичко е универсално.