PDA

View Full Version : Прекалено дълбок сън



StolenBliss
09-30-2010, 14:43
Значи тия дни въобще не си чувам алармата сутрин и два дена под ред закъснявам за даскало вече. Телефона ми звъни супер силно, но въобще не мога да го чуя. Вече почвам да си мисля, че не е нормално защото преди са ме будили и мн по-тихи аларми. Не знам на какво се дължи, някой да има някаква идея ?

пп : Предполагам, че някои ще кажат, че е от преумора, но не мисля че е това. Преди съм спала по много по-малко а не съм имала проблеми с буденето.Със ставането да, но с буденето - не :-o

bloodyF
09-30-2010, 17:27
и аз имам същия проблем

а ми подариха часовник и будилник 2в1 и е ебаси гадната аларма..просто наще се будят където са през 2 стаи...аз не я чувам хич :(


сигурно не ни се е настроил биологичния часовник от лятото..

Greennight
09-30-2010, 17:32
Може тва дето си мисля да е пълна глупост,но според мен си много спокойна,нямаш проблеми,и освен това се натоварваш доста физически.Аз лятото,когато нямам никви грижи и проблеми и по цял ден бях навън,така като теб ми се случваше,а телефона ми е нокиа с много силен звук ии ми стоеше над главата 8-)

OneGuy
09-30-2010, 17:48
Къф е проблема, аз например в колкото легна в толкова ставам ... или иначе казано ако никой не ме бара спя 12 часа ... пробвай да смениш мелодията аз съм се засичал че като много ми се спи и ми звъни някаква песен започвам да я пея ... на съм ... смисъл като бълнуване ... аз спя ама я пея ..

StolenBliss
09-30-2010, 18:13
Може тва дето си мисля да е пълна глупост,но според мен си много спокойна,нямаш проблеми,и освен това се натоварваш доста физически.Аз лятото,когато нямам никви грижи и проблеми и по цял ден бях навън,така като теб ми се случваше,а телефона ми е нокиа с много силен звук ии ми стоеше над главата 8-)

Ами точно обратното е - под доста голям стрес съм.. а за натоварване физически - в момента не спортувам нищо

Greennight
09-30-2010, 18:15
Може тва дето си мисля да е пълна глупост,но според мен си много спокойна,нямаш проблеми,и освен това се натоварваш доста физически.Аз лятото,когато нямам никви грижи и проблеми и по цял ден бях навън,така като теб ми се случваше,а телефона ми е нокиа с много силен звук ии ми стоеше над главата 8-)

Ами точно обратното е - под доста голям стрес съм.. а за натоварване физически - в момента не спортувам нищо Ами не знам,може,всеки различни реагира на различните условия,но ако ти прави големи проблеми ти предлагам да се консултираш с лекар :)

StolenBliss
09-30-2010, 18:15
Къф е проблема, аз например в колкото легна в толкова ставам ... или иначе казано ако никой не ме бара спя 12 часа ... пробвай да смениш мелодията аз съм се засичал че като много ми се спи и ми звъни някаква песен започвам да я пея ... на съм ... смисъл като бълнуване ... аз спя ама я пея ..

Хах тва с пеенето на сън е странно 8-) А иначе мелодията ми е една рок песен да мое да ме стресне накрая ще пробвам с тази

http://www.youtube.com/watch?v=oADWnr144mw
8-)

BlackEyedPeas
09-30-2010, 20:17
И аз бях преди тей, но по към края на учебната година. Иначе сутрин карам преди алармата ми сестра ми да ме събужда и след 15 мин ми звъни алармата и я чувам. Ако пък нея я няма, взимам още един GSM да ми звъни.