PDA

View Full Version : Помощ-проверка-немски



DesSsi
09-30-2010, 14:55
Sommerurlaub ist eine der besten Zeiten im Jahr. Es ist sonnig, ohne regen. Das Wetter ist warm und manchmal hei

DesSsi
09-30-2010, 15:26
Моля Ви спешно е :(

Martio
09-30-2010, 15:28
Еми ето превод от гугъла 8-) Лятната ваканция е един от най-доброто време на годината. Това е слънчево, не вали дъжд. Времето е топло, а понякога и топла и най-хората да се усмихват повече. Аз прекарвам лятната ваканция много добре. Аз и приятелите ми губи времето си на път, в кафенето, и това беше забавно и емоционално. Аз също пътува към планината и се кратка, но прекрасна почивка.
В началото на лятната ваканция, прекарвам много време с приятелите ми. Някои от тях не живеят в родния ми град през годината и за мен е удоволствие да ги видя отново. Ние прекарваме много време в някои банкови на улицата, в кафенета или в къщи само на няколко нови филма.
Сега е различно. Събуждам се рано сутрин и всеки ден ще ходя на училище ..

но не е точен, а ето по-точния английския според мен

Summer vacation is one of the best times of the year. It's sunny, no rain. The weather is warm and sometimes hot and most people smile more. I spend my summer vacation very well. Me and my friends wasted our time on the road, in cafes, and it was funny and emotional. I also traveled to the mountain and took a short but lovely holiday.
At the beginning of summer vacation, I spend much time with my friends. Some of them do not live in my home town during the year and it is my pleasure to see them again. We spend much time on some bank in the street, in cafes or at home just a few new movie.
Now it is different. I wake up early in the morning and every day I go to school ..

DesSsi
09-30-2010, 15:49
ама аз искам да ми го проверите не да ми го превеждате :)

Martio
09-30-2010, 15:51
Еми тогава незнам. Аз съм си 7 клас още, тъй че тея работи не ги знам :D

aDuHka
09-30-2010, 16:20
Моят вариант е този. Малко съм попроменила някои изречения, но смисълът е запазен :)

Der Sommerurlaub ist die sch

rammstein123
09-30-2010, 17:31
[b]Не трябва ли да е Ich wache am fr