PDA

View Full Version : Прави ли ви удоволствие или е по задължение - към момчетата



darka1
09-30-2010, 18:14
Въпрос към мъжката аудитория - момчета, прави ли ви удоволствие да опипвате приятелките си, да ги пипате за гърдите, да ги пипатееее по - надолу и дори да ги лижете по време на секс ? Наистина ми е много интересно мнението ви, защото просто не мога да разбера на приятеля ми прави ли му удоволствие като ме пипа или го прави просто, за да ми е хубаво на мен. Питах го, каза, че и заради двете. Девствена съм, той също. Преди няколко дни се избазиках с една приятелка, че приятелят й '' с неговия палав език сигурно иска да си го навре в ******* й '' и моят реагира с '' спри, спри, че почвам да му завижадам'' , при което аз бях много учдена, защото отначало помислих, че завижда на момчето заради приятелката му, а той е искал да каже, че и на него му се иска това с мен. Супер странно ми стана - мислех, че вие момчетата не се навивате да правите такива работи.

Е, чакам мненията ви :)

D0tty
09-30-2010, 18:25
Понеже момчетата нещо запецнаха и не отговарят .. :D
Моя ми е казвал, че му харесва да ме опипва и тн, за да ме гледа как се възбуждам само от езика му, "надъхвало го" :D

krem4et0
09-30-2010, 18:33
Колкото на теб би ти харесало да правиш същото с него. Удоволствието не е физическо, а идва от мозъка...но го има.

gandalfepi4
09-30-2010, 18:40
ма естествено че ме кефи! защо да не ми е приятно да гледам как на моята ѝ става супер готино и оргазмира?

никога не е било задължение, ако обичам някаква ми става доста приятно когато виждам че ѝ доставям удоволствие. ако исках само някаква дупка която да ръгам без да споделям чувства щях да изрежа една тиква и да си я бучкам

SEXTRAVAGANTE
09-30-2010, 19:07
Естествено , 4е ми харесва да опипвам и да галя приятелската си. Това ме възбужда , а знам , 4е и на нея и харесва. Лизането също ми доставя удоволствие , но го правя само с момичета които наистина ме кефят и съм на 100% сигурен ,че имат отлична хигиена.

PyCoKoCkA93
09-30-2010, 19:08
Да,готино им е да пипат-хем за наш кеф,хем и за техен като ни гледат възбудени :)

Haker4ity
09-30-2010, 19:38
Естествено , 4е ми харесва да опипвам и да галя приятелската си. Това ме възбужда , а знам , 4е и на нея и харесва. Лизането също ми доставя удоволствие , но го правя само с момичета които наистина ме кефят и съм на 100% сигурен ,че имат отлична хигиена.

++ !!

ai07o
09-30-2010, 20:00
което доставя удоволствие на половинката ми това доставя удоволствие и на мен като я гледам как се кефи и се гърчи в ръцете ми

xinfamous
09-30-2010, 21:35
което доставя удоволствие на половинката ми това доставя удоволствие и на мен като я гледам как се кефи и се гърчи в ръцете ми

същото.

kremen4eto
10-01-2010, 11:23
Нека ти помачка гърдите, виж го дали е надървен и сама си прави изводите дали му харесва.

cekokn
10-01-2010, 11:51
което доставя удоволствие на половинката ми това доставя удоволствие и на мен като я гледам как се кефи и се гърчи в ръцете ми copy paste еи тва е мои kомент :smt067 :smt068 :smt066 :smt078

thefreak
10-01-2010, 12:08
И не само приятелката си да опипвам(и други работи, всичките дето си ги изброила) ми прави удоволствие, може изобщо да не я познавам. Тъй че ако и на теб/нея й доставя удоволствие, то това е просто следствие от нашето.

cekokn
10-01-2010, 12:51
да прави ни и то много но и се пак на секи муж му е кеф докато лиже приятелката си да я гледа как се гарчи от кеф вав рачичките му поне при мен е така :P :P :P :P :P :P :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: 8) 8)

DaveDresden
10-01-2010, 13:45
Казвал съм го много пъти, но пак ще се повторя - в повечето случай повече ми харесва да й доставям удоволствие като я лижа отколкото тя да ми прави свирки...

NeZaPoznat
10-01-2010, 14:02
Въпрос към мъжката аудитория - момчета, прави ли ви удоволствие да опипвате приятелките си, да ги пипате за гърдите, да ги пипатееее по - надолу и дори да ги лижете по време на секс ? Наистина ми е много интересно мнението ви, защото просто не мога да разбера на приятеля ми прави ли му удоволствие като ме пипа или го прави просто, за да ми е хубаво на мен. Питах го, каза, че и заради двете. Девствена съм, той също. Преди няколко дни се избазиках с една приятелка, че приятелят й '' с неговия палав език сигурно иска да си го навре в ******* й '' и моят реагира с '' спри, спри, че почвам да му завижадам'' , при което аз бях много учдена, защото отначало помислих, че завижда на момчето заради приятелката му, а той е искал да каже, че и на него му се иска това с мен. Супер странно ми стана - мислех, че вие момчетата не се навивате да правите такива работи.

Е, чакам мненията ви :)

Иобщо не ми е приятно !!! даже го правя с нежелание но нали съм тъп - продължавам да го правя :lol: :lol: не ме питай що :oops: не знам 8) така ме карат отгоре :razz: :razz: :razz:

darka1
10-02-2010, 08:22
Казвал съм го много пъти, но пак ще се повторя - в повечето случай повече ми харесва да й доставям удоволствие като я лижа отколкото тя да ми прави свирки...

Еи това наистина не го очаквах :oops:

DarkTemplar
10-03-2010, 12:25
Казвал съм го много пъти, но пак ще се повторя - в повечето случай повече ми харесва да й доставям удоволствие като я лижа отколкото тя да ми прави свирки...
И при мен има нещо такова. Обичам да се раздавам в секса, рядко правя нещо по задължение.

NoShTnO_iZkUsHeNiE
10-03-2010, 14:26
За френската любов нещата са доста индивидуални,но за допира,определено повярвай ми,че всеки мъж обича да пипа.Най-малкото мъжете полудяват като видят красиви гърди,представи си като ги пипнат,харесва им да разгадават тялото ти с пръсти и да усещат вибрациите ти :)

juveteam
10-03-2010, 15:24
което доставя удоволствие на половинката ми това доставя удоволствие и на мен като я гледам как се кефи и се гърчи в ръцете ми
+1

JakesInsanity
10-04-2010, 10:48
Удоволствието е и за двамата, когато мъжа ближе и целува жената - при жената е физическо а при мъжа психическо, удовлетворение и възбуда (в много случаи). Едва ли ще е по задължение ама всякакви хора има...

nniicckkoo
10-04-2010, 19:49
което доставя удоволствие на половинката ми това доставя удоволствие и на мен като я гледам как се кефи и се гърчи в ръцете ми

същото. и аз ще кажа:същото :D :D

iv4ety97
10-05-2010, 16:00
честно казано на мен ми доставя одоволствие да опипват и т.н. а и съм питала мой приятели казват,че им харесва :) :D

YourWetDream
10-07-2010, 17:37
Разбирасе че им харесва... :Д:Д нали се ни гледат в гардите и дупетата , и само си мислиат как ще ни ...... а кото пипнат вече , просто нещо им става...особенно ако ни вазбуди докосването им :P

Моя приятел, само като ме хване за дупето и вече се вазбужда( не е като по време на секс, но е очевидно) ... а пук и на мен ми е приатно да си го гушкам ,ма4кам и обарвам, и мн оби4ам да го целувам и облизвам по врата, гарба и гардите, и на мен ли4но мн ми действа :oops: :oops:

Palpatin
10-09-2010, 08:29
На мен ми харесва да ближа и да опипвам циците на гаджето си. На гаджето също ми харесва да опипвам и стискам циците му.

AniBG
10-09-2010, 09:16
Моя ми е казвал, че му харесва да ме опипва и тн, за да ме гледа как се възбуждам само от езика му :D
+!!

Разбирасе че им харесва... :Д:Д нали се ни гледат в гардите и дупетата , и само си мислиат как ще ни ...... а кото пипнат вече , просто нещо им става...особенно ако ни вазбуди докосването им

Моя приятел, само като ме хване за дупето и вече се вазбужда( не е като по време на секс, но е очевидно) ... а пук и на мен ми е приатно да си го гушкам ,ма4кам и обарвам, и мн оби4ам да го целувам и облизвам по врата, гарба и гардите, и на мен ли4но мн ми действа
+1!!

Съгласна съм и с двете мнения ^^ 8) :-)

Greennight
10-09-2010, 09:35
Странно как се прави секс и се лиже едновременно :lol:

bootyboy
11-07-2010, 21:11
много повече от удоволствие..няма задължение за мен в секса

SummerSmile
11-08-2010, 08:13
Моя страшно се надървя като ме опипва, а след като ме е лизал се е случвало да свърши след две вкарвания (при полужение, че принципно яко държи)...следователно поне според мен им доставя удоволствие.

DarkTemplar
11-08-2010, 09:15
Бих казал, че ми доставя прекалено голямо удоволствие. ;) А и от чисто практична гледна точка - след тази дейност не се налага използването лубриканти и т.н.

Palpatin
11-08-2010, 14:15
Естествено че ми е готино. Особено като гледам как момичето се гърчи и шепне или вика "Не спирай". Направо се побърквам от кеф. Така че аз си обарвам и лижа момичетата.

DarkTemplar
11-09-2010, 18:52
аз п**** не лижа майна
Все някога ще почнеш майна. ;)

MilanowPz
11-10-2010, 09:02
на мен ми е приятно щото мен ме кефи а също ми е яко тя да с евъзбужда :P

jimei
11-10-2010, 17:28
Не се залъгвай мила, всички обичаме дупета и цици да пипаме! Било то шот са удобни/меки или щото възбужда - в двата случая хубао майна!

ribox
12-09-2010, 14:56
ест че ДА... нз какво учудващо има че едно момче харесва да обарва момиче :lol:

MidnightLove
12-09-2010, 20:17
Казвал съм го много пъти, но пак ще се повторя - в повечето случай повече ми харесва да й доставям удоволствие като я лижа отколкото тя да ми прави свирки...
И при мен има нещо такова. Обичам да се раздавам в секса, рядко правя нещо по задължение.

Мъж/е/ мечта :smt007 :smt007 :smt007

SolemnityOfDeath
12-12-2010, 11:37
няма спирка бе.
много обичам :р

mecho888
12-12-2010, 11:48
Невероятно глупав въпрос


Не бе не ме кефи да пипим 8-)

Между другото сега като се зачитам стигам да извода, че и на мен повече ми доставя удоволствие да я мачкам нея.

Аз не просто лижа. Имам въртящ се стол на колелца. Нагласям си го да си сложа главата само и тя просто ми сяда на лицето. Оттам всичките ми лицеви части се включват в играта.

Секса е по-хубав в еротичната си част, отколкото баш грубата. Въпреки че и двете са незаменими взаимно. Но лично аз обичам да погледам прашки да си поиграеме и тнт преди да я метна на леглото и да и го пъхна.

При мен задължение в секса не съществува. Много съм ненаситен.