PDA

View Full Version : Немога да го забравя



tedi662
09-30-2010, 20:03
До преди 5 месеца бях едно най-обикновено момиче, дори бих казала дете.. докато не се появи той!.. Първата истинска любов! Запознахме се на бала на брат ми. Любов от пръв поглед.. или поне така си мислех. Тръгнахме след 10 дена. Всичко беше просто идеално, докато един ден спря да ми се обажда и да ми вдига.. След като най-накрая реши да ми вдигне, ми каза, че вечерта ще мине да ми каже "някой неща", при което както си ходех (отивах на училище) се спрях и започнах да плача.. Не помняя как съм стигнала до училището и много моменти от този ден ми се губят .. Вечерта реших да излезна с приятелите ми, знаех какво ще стане и исках да си помисли, че не ми пука.. С приятелите ми решихме да се напием.. Когато той дойде бях леко замаяна.. Скъса ме с оправданието, че няма за какво да си говорим (в последствие разбрах, че е ходил с мен само, за да му пусна) .. целуна ме по бузката и си тръгна.. Тогава го видях за последно .. Аз се прибрах вкъщи и плаках, след което се върнах при приятелите ми и се донапих.. Не помня какво съм правила, но ми казаха, че съм плакала ужасно много, с глас.. На следващия ден бях буквално като парцал.. В продължение на 2 седмици плачех непрекъснато и ми даваха успокоителни.. След тези 2 седмици реших, че ще продължа напред, но е толкова трудно... Всеки ден излизам и се забавлявам, смея се и тн, докато не се прибера.. Вкъщи махам "фалшивата усмивка" и плача.. В продължение на 5 месеца всяка вечер плача.. Вече не съм такава, каквато бях преди.. Нямам желание за нищо.. Сутрин ставам по навик, ям по навик, дори дишам по навик.. В момента ходя с момче, което не харесвам.. Той не подозира за чувствата ми .. И колкото и да се опитвам да го заобичам .. не става... Може би ме е страх, че и той ще постъпи така с мен .. През тези 5 месеца се промених коренно .. Приятелите ми не могат да ме познаят ... Немога да живея без него .. Липсва ми.. Всеки ден става все по-трудно.. Не издържам.. Имам чувството, че ще полудея ...

w0lf
09-30-2010, 20:07
е как да не моеш го забраиш кат е бил някъв тъпунгер, просто си харесала външността му
не го мисли много
а за сегашното момче - гледай да не е някой свестен и само да го нараниш с това че сте заедно без да изпитваш чувства към него

PyCoKoCkA93
09-30-2010, 20:18
Недей да хабиш чувства,време и нерви за човек,който не го заслужава!!!Приеми,че е дин боклук,който е искал да си му секс-играчка...Продължи напред,има толкова хубави неща,които те очакват...Не се предавай заради един пикльо!!!Дай шанс на новото момче,може да излезне нещо и с времето да започнеш да имаш чувства към него :)

tuzaro
09-30-2010, 20:18
ей тва са момичетата майна... добре ходила си с някой, наранил те е ама нали не е единствения мъж на земята?? Ти ревеш 5 месеца ама междувременно си хванала някой ей така да не си сама просто, ми тва момче като се усети че не ти пука за него, кво ше стане?? И той ше те зареже и на тебе пак ше ти е гадно, а той вече ше е с друго мислене към момичетата и ше стане от жентълмените ебeш и бегаш и тогава пак ше има много теми от момичета как някой ги е зарязал.

tarlyo
09-30-2010, 20:21
Ти ше имаш ебати очите ако плачиш в продължение на 5 месеца всеки ден ве :о

PyCoKoCkA93
09-30-2010, 20:26
И междувременно забравих да добавя,че постъпката ти спрямо новото момче изобщо не е честна,защото сега все едно той е на твоето място от преди 5 месеца...Замисли се и за неговите чувства и,ако изобщо не смяташ да му даваш шанс го отрежи докато е време,за да не страда толкова много... :)

NeZaPoznat
10-01-2010, 14:28
Няа страшно - не се умира :D

1n5ub0rd1na73
10-01-2010, 14:37
Няа страшно - не се умира :D
Ми не, умира се. Вярно си незапознат. Запознай се.

mArMaLaDkA
10-01-2010, 15:19
ей тва са момичетата майна... добре ходила си с някой, наранил те е ама нали не е единствения мъж на земята?? Ти ревеш 5 месеца ама междувременно си хванала някой ей така да не си сама просто, ми тва момче като се усети че не ти пука за него, кво ше стане?? И той ше те зареже и на тебе пак ше ти е гадно, а той вече ше е с друго мислене към момичетата и ше стане от жентълмените ебeш и бегаш и тогава пак ше има много теми от момичета как някой ги е зарязал.

слушай батко си.
Интересното е, че така и не спомена по кво разбра, че е искал да е с теб само за единия секс? Като ти гледам начина на мислене, надали щеше да му е трудно да те омотае с клишета и да си постигне целта, ако наистина се беше амбицирал. :-o Момчето ти е обяснило, че нямате допирни точки, целунал те е по бузата(а не те е награбил примерно) за сбогом и толкоЗ. Това, че на теб не ти изнася обяснението, че не си подходяща за него и те кефи да се правиш на мъченица, а него да изкарваш крив, си е лично твой проблем. Животът е суров и не за първи, нито за последен път (ще) те режат. Или го приемаш, или ще се тръшкаш още дълго време, когато не става твоето.

PinkBubleSsS
10-01-2010, 18:40
Само как искам и на мен да ми се беше паднал такъв задник преди година,толкова лесно щях да го забравя...както и да е...
Какво очакваш да ти кажем? Забрави го. Струва ли си да плачеш за някой,след като на него не му пука за теб?He don't give a SHIT for you.Вкопчила си се в това,колко ти липсва,и очакваш да го забравиш...Е,няма да стане така...Нямаш воля да го забравиш,нямаш воля да живееш.Ти сама си го правиш.Ние с нищо не можем да ти помогнем...

MaTSava
10-01-2010, 19:44
няма да го забравиш споко :razz: :razz: