PDA

View Full Version : Голям Проблем



Lentor
09-30-2010, 20:37
Здравейте аз с1м на 15години и имам ГОЛЯМ проблем с момичетата Проблема не е във външния ми вид а не6то ми куца , можеби характера . Разбирам че момичетата ме харесват но проблема ида когато разговарям с яко момиче което ми допада или просто за6тото е красива . Иначе нямам проблеми с об6туването с други момичета коите не са чак толкова големи "красавици". Мисля че просто не ми пука като говоря с такива момичета . Мисля че проблема ида от това че си мисля че красивите момичета са не6то повече от обикновените и че не са за мен и не с1м на тяхното ниво . Можеби самите ми приятели ме подискат понякакъв начин за6тото с1м заобграден от хора с голямо самочувствие и аз някак потъвам между тях въпреки че почти ни6то не ми липсва . Можеби проблема идва от това че с1м стра6но объркан и започвам да си мисял 4е не ставам за ни6то . Моля Ви помогнете ми . Супер много с1м отчаян . Благодаря предварително

Bellatrix
09-30-2010, 20:40
Ами вдигни си самочувствието за бога. Момичетата харесват мъже, които са уверени в себе си и се харесват.

PyCoKoCkA93
09-30-2010, 20:46
Доста погрешно е да делиш хората на "красиви" и "не чак толкова красиви".Сведи ги под общ знаменател докато разговаряш с тях и чак след това можеш да ги разграничиш :) Красиви или грозни всички те са личности и визията не значи непременно,че тя няма да е на твоето ниво,защото е по-поддържана и красива от останалите..Много често красивите момичета са самотни именно поради тази причина-че мъжете ги е страх от тях и все си казват,че не са за тяхното ниво...Нищо не ти пречи да пробваш,представяй си,че е най-обикновено момиче като всички останали и ще свикнеш с времето :) Повдигни си малко самочувствието,цени се малко повече,все пак имай си едно наум,че жените обичат уверени момчета,а не пикльовци... :)