PDA

View Full Version : размазва ли ви се грима?



danibebi
10-01-2010, 11:21
Здравейте.. понеже като съм на училище и си сложа повече грим (фдт, спирала, очна линия, глупости) и като стоя с грима много време, около 6-7 часа и ми се размазва и става много грозно. :( Незнам къде е проблема, дали гримовете не са качествени, от слънцето или защото много време съм с грим. Незнам. На едно друго момиче съм забелязала,че не и се размазва. Къде е проблема и как да не ми се размазва? А на вас случва ли ви се? :?

Rebirthing
10-01-2010, 11:48
Ползва се едно нещо наречено база за грим :-o спомага на грима да не се размазва.

danibebi
10-01-2010, 11:54
Ползва се едно нещо наречено база за грим :-o спомага на грима да не се размазва.

До сега не съм чувала за него, може ли да ми обясниш какво е точно и на каква цена? :)

BeezyJey
10-01-2010, 12:17
6-7 часа ? А аз какво да кажа, като пудрата ми попива за 30 мин. - 1 час и трябва да си слагам пак ,за да не лъщя като идиот ?

danibebi
10-01-2010, 13:36
6-7 часа ? А аз какво да кажа, като пудрата ми попива за 30 мин. - 1 час и трябва да си слагам пак ,за да не лъщя като идиот ?

ти лъщиш, ама моята направо се размазва и става ужасно. Особенно молива. :? та какво представлява базата за грим? :-o

BeezyJey
10-01-2010, 13:39
6-7 часа ? А аз какво да кажа, като пудрата ми попива за 30 мин. - 1 час и трябва да си слагам пак ,за да не лъщя като идиот ?

ти лъщиш, ама моята направо се размазва и става ужасно. Особенно молива. :? та какво представлява базата за грим? :-o

http://euro-woman.net/base.html

А ако искаш да не ти се размазва молива, си вземи водоустойчивия на ИМПАЛА.

meriLinka
10-01-2010, 16:52
6-7 часа ? А аз какво да кажа, като пудрата ми попива за 30 мин. - 1 час и трябва да си слагам пак ,за да не лъщя като идиот ?
оф и моятаа ;// и не знам какво да направя..

ameli
10-01-2010, 16:57
Рядко. Ако не се мацотиш толкова нищо няма да ти има :)

PepSsSi
10-01-2010, 17:48
Най-ми се размазваше моливът за очи. Купих си водоустойчивия на Импала и просто се очаровах! Това нещо не мърда, а моите очи си сълзят повечко.... Когато слагаам пудра (фдт не ползвам) през 3-4 часа мацвам мъничко, но не ми се размазва изобщо. Очна линия, спирала, от тях никога не съм имала оплаквания...

xxYOxx
10-01-2010, 17:56
Просто си купи по-качествени гримове. :)

Claudette
10-01-2010, 18:02
Просто си купи по-качествени гримове. :)

Съгласна съм. Купи си една качествена спирала (пример - Telescopic на L'Oreal) и после да видим дали ще ти се размаже. ;) Същото се отнася и за молива/очната линие и фон дьо тена.

BlackMeow
10-01-2010, 18:48
Здравейте.. понеже като съм на училище и си сложа повече грим (фдт, спирала, очна линия, глупости) и като стоя с грима много време, около 6-7 часа и ми се размазва и става много грозно. :( Незнам къде е проблема, дали гримовете не са качествени, от слънцето или защото много време съм с грим. Незнам. На едно друго момиче съм забелязала,че не и се размазва. Къде е проблема и как да не ми се размазва? А на вас случва ли ви се? :?

За 6-7 часа как очакваш да не се поскапе?
Другото момиче може би го пооправя от време на време!
Каквато и козметика да ползваш това не ти е някакъв перманентен грим, като се поразмаже се оправя.
Имам предвид главно молива за очи, защото при мен това винаги е най-размазващото се. 8-) Моливи и за 2 и за 20 лева - като седиш повече или страшно избледнява. или се поразмазва. гадно ама факт.
Ако става дума за сенки - слагаш основа и не мърда.

danibebi
10-01-2010, 19:16
Мисля,че намерих решение и на този проблем. :) То спиралата не ми се размазва, но ще си купя молива на Импала и нов фон дьо тен, и разбира се, в чантата винаги ще си взимам мокри кърпички за да го пооправям от време на време, защото мисля,че за 7 часа, колкото и качествен грим да е, ако не се оправя, няма как да не се размаже. :)

yozii
10-01-2010, 23:03
Колко струва този молив на Импала ?

scanadal
10-02-2010, 05:14
Не ми се е размазвало нищо досега :)
Използвам молив за очи и ФДТ за мазна кожа на Импала,сенки за очи ползвам рядко.

SugarLolLipoPsS
10-02-2010, 07:51
Аз пък когато излизам за по-дълго винаги след като се нагримирам си пръскам грима с лак за коса и не ги отварям докато незасъхме много хубаво.. Казвам ви, че няма мърдане.. :)

BeezyJey
10-02-2010, 12:51
Молива на ИМПАЛА водоустойчивия е най-много 4 лева.

Molzinka
10-02-2010, 16:00
на мен пък спирала ми пада долу под очите,а даже понякога ми влиза в очите и много ми ги дразни очите :? Ползвам SuperCurlacious na Avon

Runaway11
10-02-2010, 16:48
Аз пък когато излизам за по-дълго винаги след като се нагримирам си пръскам грима с лак за коса и не ги отварям докато незасъхме много хубаво.. Казвам ви, че няма мърдане.. :)

:shock: Като станеш на 20 няма да можеш да излезеш без грим! Хора осъзнайте се! Да си пръскате лак в лицето! :shock:

lenito_sf
10-02-2010, 18:26
като копувате боклуци се размазва много ясно
ако ще си мажа по лицето нещо, то поне да е качествено