PDA

View Full Version : неправилно възприемане



akinom
10-01-2010, 15:09
Еми.. какво да ви кажа още от 2ри клас все съм една тихичка, затворена и така е само в час.. с приятели, навън или със семейството ми съм по- разкрепостена, по- спокойна и се чувствам в свои води, отпускам се. В среда от непознати хора се вцепенявам, в училище ( при положение че сме дълго време заедно) пак не се чувствам добре. Те ме възприемат погрешно и ме правят за подигравка.. не знам..... Но проблемът е, че колкото и да искам и да съм се опитвала не мога да се променя пред други.. не знам къде е проблема, а не се възприемам за някаква смотана загубенячка, за разлика от някои в клас.. Дайте съвет как да се разкрепостя и да не ме е срам да покажа същността си.. Лошо ми е вече толкова години подред..

BeezyJey
10-01-2010, 15:15
Ами опознай се с всички добре и се смейте, разправяйте си шегички, ала бала. Не смятам, че е нормално да е загубеняк човек, който е тих..

Сближи се с всички (по възможност) и постепенно ще се отпуснеш. Бъди веселячка. :)

ameli
10-01-2010, 15:15
Всичко зависи от теб, ние не можем нищо да направим.

filmimilmi
10-01-2010, 16:37
Няма смисъл да се променяш. Просто имаш хубаво възпитание. :) Иначе всеки може да бъде забелязан с простотия, но славата е кратка. Само в училище. А щом си имаш и приятели всичко е наред. :)

Pantheratigris
10-01-2010, 17:29
напий се жестоко дръпни една хубава псувня на някоя даскалка и ще си идол в сърцата на съучениците ти :) Аве не трябва да ти пука карай,да върви

Rashugun
10-01-2010, 17:52
Можеш да признаеш каква си пред група непознати ( ние ), а не можеш да покажеш същността си на хора с които си заедно по цял ден ?

OneInMillion
10-01-2010, 17:56
Няма смисъл да се променяш. Просто имаш хубаво възпитание. :) Иначе всеки може да бъде забелязан с простотия, но славата е кратка. Само в училище. А щом си имаш и приятели всичко е наред. :) много правилно мнение! :-D

Innocente
10-01-2010, 18:27
Затапвай ги или не им обръщай внимание изобщо, предстани си, че са стени.

TVDQueen
10-01-2010, 20:50
И аз бях така или може би все още съм .. всмисъл вече се отпуснах, но все още се държа ацки притеснено и кротко .. :?

teodora87
10-02-2010, 09:35
все едно говориш вместо мен.Аз също съм така,но каквото и да направя не мога да го променя,не става,затварям се в себеси,контактувам само с хора,които познавам и така околните си вадят грешно мнение за мен.Много зле се чувствам,но просто не мога

JCoutureJunkie
10-02-2010, 09:57
И при мен е абсолютно същото.Ако ще и гола да бягам из коридорите на даскало,пак ще ме смятат за същата,каквато смятат и теб.Не ми харесва,но не мога да се извъртя на 180 градуса и да си променя държанието сред тези овце.Те са ме възприели така и така им е удобно.Имаме една в клас,5 санта няма от земята,ама с едно самочувствие до небето,танцува в няква смотана групичка по модерни танци или нещо от сорта и вече се смята за божествена едва ли не.Идва да даскало с няква фейк усмивчица,прегръща всички и т.н. и ще кажеш,че е супер мила и дброжелателна,а в същото време говори за същите тези хора зад гърбовете им.Цялата тая куртоазия е само,за да има повече почитатели и си мисли,че от класа всички я обожават.Това е доста по-дразнещо за мен поведение.По-добре бъди такава,каквато ти е удобно да бъдеш и както се чувстваш по-добре,отколкото да се пънеш както тази,която аз ти описах,само и само за да създадеш позитивно мнение за себе си.Няма смисъл,това е само училище,като го завършиш,и без това ще ги забравиш.Не си струва да се хабят толкова нерви за хора,които не те оценяват такъв,какъвто си :)