PDA

View Full Version : малък проблем



thegame92
10-01-2010, 18:16
Здравейте. Имам малък проблем ако може да помоля някого за съвет или помощ. До сега не съм имал проблем с връзките, но този път е малко по странно и нз какво да правя. Не мога да разбера дали съседката ме харесва, пък няма как да я питам ей така директно. Имам се с баща й защото заедно пускаме мачове. Иначе с нея като се засечем някъде и си говорим ама не много .. и най-общи неща. Но нз с времето започнах да я харесвам и сега не мога да измисля какво да правя. Нито съм сигурен дали ме харесва нито има как да я питам директно, защото ще стане бахти селското :D . Ако може съвет по някакъв друг начин дали може да се разбере дали ме харесва или поне някакъв намек по който да разбера. На който не му се занимава с мене или ще пише глупости по добре да не пише :) .

ibojilow
10-01-2010, 19:45
Еми питай я " Неделя свободна ли си да излезнем да пием по едно кафе? " или просто " Искаш ли да излезнем някъде? " .. Тя ако има интерес към теб ще ти отговори позитивно, ако каже " Неделя не мога " я питай просто кога е свободна .. :)

thegame92
10-01-2010, 19:54
Еми питай я " Неделя свободна ли си да излезнем да пием по едно кафе? " или просто " Искаш ли да излезнем някъде? " .. Тя ако има интерес към теб ще ти отговори позитивно, ако каже " Неделя не мога " я питай просто кога е свободна .. :)

Mс. Иначе питам за мнения, защото в тая ситуация точно ми е някак по странно, по различно .. все пак нз съседка че и по-малка . :?

StilianStoqnov
10-01-2010, 20:19
Откажи се просто :D не бе пробвай тук-там пипни тук-там и виж дали е навита!!

PLEYGIRL
10-01-2010, 21:52
можеш да познаеш дали има нещо ако когато си говорите очите и светят или се усмихва постоянно... това също може да ти помогне но най-много е въпросът за среща :grin: