PDA

View Full Version : Продавам употребявани учебници за 9 и 10 клас и Френски



lek0_ludnala
10-01-2010, 18:38
Етика и право 10. клас АНУБИС- задължителна подготовка-Иван Колев, Димитър Тафков, Райчо Пожарлиев
цена: 4лв

Математика за 10. клас АНУБИС - задължителна подготовка-Чавдар Лозанов, Теодоси Витанов, Петър Недевски
цена: 3лв.

Биология и здравно образование за 9. клас АНУБИС- задължителна подготовка-Доц. Мария Шишиньова, Райчо Димков, Мариела Оджакова, Ирина Враджалиева, Лиляна Банчева
цена: 6лв

История и цивилизация за 9. клас ПРОСВЕТА - задължителна подготовка-Борислав Гаврилов, Андрей Пантев, Александър Кертин
цена: 6лв.

Анализи по литература за 10. клас СКОРПИО (http://www.book-bg.com/details.php?id=15263 )- първа част
цена:2лв

Анализи по литература за 10. клас СКОРПИО -втора част
цена: 2лв


SCIENCES NATURELLES BIOLOGIE ET EDUCATON DE LA SANTE 10e classe PROSVETA
цена: 6 лв

Vous etes ici 1
цена: 7 лв
Vous etes ici 2
цена: 7 лв

Учебниците са сравнително запазени. Не са надраскани и накъсани.Повечето са дори подвързани. Мисля,че цените им са доста добри.
САМО ЗА ГРАД СОФИЯ

kristinnnaaa
06-20-2015, 08:09
Етика и право 10. клас АНУБИС- задължителна подготовка-Иван Колев, Димитър Тафков, Райчо Пожарлиев
цена: 4лв

Математика за 10. клас АНУБИС - задължителна подготовка-Чавдар Лозанов, Теодоси Витанов, Петър Недевски
цена: 3лв.

Биология и здравно образование за 9. клас АНУБИС- задължителна подготовка-Доц. Мария Шишиньова, Райчо Димков, Мариела Оджакова, Ирина Враджалиева, Лиляна Банчева
цена: 6лв

История и цивилизация за 9. клас ПРОСВЕТА - задължителна подготовка-Борислав Гаврилов, Андрей Пантев, Александър Кертин
цена: 6лв.

Анализи по литература за 10. клас СКОРПИО (http://www.book-bg.com/details.php?id=15263 )- първа част
цена:2лв

Анализи по литература за 10. клас СКОРПИО -втора част
цена: 2лв


SCIENCES NATURELLES BIOLOGIE ET EDUCATON DE LA SANTE 10e classe PROSVETA
цена: 6 лв

Vous etes ici 1
цена: 7 лв
Vous etes ici 2
цена: 7 лв

Учебниците са сравнително запазени. Не са надраскани и накъсани.Повечето са дори подвързани. Мисля,че цените им са доста добри.
САМО ЗА ГРАД СОФИЯ

обявата все още ли е активна? Трябва ми Vous etes ici 1.

Rafa7a
06-20-2015, 17:54
Обявата е от преди 5 години и половина. :lol: