PDA

View Full Version : Тъжна, объркана.. какво да правя?



NeLito0
10-01-2010, 20:16
Здравейте. Просто искам да ви споделя моите мъки , които продължават вече 3та година. Всичко започна в 8 клас, сега съм 10ти. Още от първия ден харесах едно момче от класа ми ... С всеки ден се влюбвах все повече и повече в него.. Не му казах.. А и не виждах причина да го правя.. Той е от момчетата, които се интересуват от игри , футбол.. едва ли не това им е живота... Не мога да си помисля, че му е до гадже.. Повечето момчета на тази възраст са едни дечковци... нищо лично не искам да обидя никого.. И такааа... колко сълзи съм проляла за него и аз самата се чудя.. Казвам ви ужасно е да харесваш някой от класа си .. виждаш го всеки ден, а това е мъчително, когато съответният човек не показва и най-малка заинтересованост. Безброй много пъти приятелките ми са ми казвали да му кажа са чувствата си.. но страхът, че той няма да ме разбере, притеснението и това, че ще ми разбие сърцето ме заслепяват.. какво да правя.. опитах да го забравя, но няма резултат... това направо ме убива..
Мерси за отделеното внимание :) Надявам се да ми помогнете...

PLEYGIRL
10-01-2010, 20:47
Вече сте 10 клас крайно време е да се опиташ да привлечеш вниманието му.. Ще ти дам пример с едни познати които също са 10 клас и са най-добри приятели и двамата са лудо влюбени един в друг ... но го крият от всички.. макар че всички знаят :D те въпреки това се крият
Опитай да привлечеш вниманието му разказвай за други момчета пред него и той или ще се върже или не... а ако това не стане освен да го забравиш друго няма :)

pe6oSribata
10-01-2010, 21:42
Ми кажи му че много го харесваш и ше му изпълняваш всички сексуални желания ако станете гаджета и тогава няма начин да не ти откаже :-o

petersl55
10-01-2010, 22:52
Ти неможеш ли да проумееш че хора - всякакви..Красив ли е какъв е че го харесваш..щом си харесва игрите и футбола не го закачай и го занимава с глупости..като ти дойде до гуша му кажи че го харесваш/обичаш и ше видиш как той ше ти каже .. "ма верно ли муцка аз кво да направЪъ" и ше се обърне на другата страна..