PDA

View Full Version : Как точно да се запозная с Него !! ;)



mimityy34
10-01-2010, 20:48
Още от миналата година харесвам едно момче. Той е с една година по-голям и е много хубавВ .. Навсякаде се засичахме .. в междучасията ходиме на един и същ магазин споглеждаме се , понякой път ми се усмихва .. но нищо . После цяло лято не го бях виждала . Намерих го в фейсбук . Предложих му приятелство и той прие .. Един ден реших да му пиша . Но не се запознахме защото аз му знаех името и предполагам че и той ми го знае :-D . Питах го как върви лятото това онова .. ама той мн. не ми отговаряше . Тей , Сега дойде училището и още повече го виждам . Стаите в които има часове са в съседство с моите .. вървим заедно след у-ще ест. на 10м разстояние 8-) Но не знам какво да направя .. в файсбук да му пиша ли .. дали ще се изложа ако му напиша нещо 8-) Моля ви дайте някакви идеи защото умирам :lol: Много го харесвам вече 2-ра година е не е много но .. 8) Давайте предложения какво да направя .. ! : )) :D :-) [b]

mArMaLaDkA
10-01-2010, 20:52
Само като чуя или прочета нещо, свързано с фейскух, и се изприщвам. Навярно и момчето се чувства така, и затова не е особено словохотливо там.

В една смяна сте, в кабинети един до друг, явно и живеете един до друг, бъди изобретателна, да му се невиди. Ако щеш и за времето го заговори, той ще се радва, че не си поредната асоциална кифла, която е много моШна само в социалните мрежи. Пък и дори да те отреже(мал шанс), поне ще знаеш, че си опитала.

mimityy34
10-01-2010, 20:56
Само като чуя или прочета нещо, свързано с фейскух, и се изприщвам. Навярно и момчето се чувства така, и затова не е особено словохотливо там.

В една смяна сте, в кабинети един до друг, явно и живеете един до друг, бъди изобретателна, да му се невиди. Ако щеш и за времето го заговори, той ще се радва, че не си поредната асоциална кифла, която е много моШна само в социалните мрежи. Пък и дори да те отреже(мал шанс), поне ще знаеш, че си опитала.
Вярно е :oops: По файсбук или там каквото и да е е много по-лесно .. така ще си помисли че съм несериозна :? Затова няма да му пиша нищо а ще действам на живо :)

PLEYGIRL
10-01-2010, 20:57
В някое междучасие нарочно се блъсни в него изпусни нещо както става по филмите това е изтъркано но мже да ти помогне ако го срещтнеш когато отива на училище викни го да ходите двамата или пък като си тръгвате.. скъси дистанцията от 10 метра... нека са 2 метра
През междучасията не ходите ли до другите кабинети ... иди поговори с него... има ощеее милиони варианти... 8-)

mimityy34
10-01-2010, 21:02
В някое междучасие нарочно се блъсни в него изпусни нещо както става по филмите това е изтъркано но мже да ти помогне ако го срещтнеш когато отива на училище викни го да ходите двамата или пък като си тръгвате.. скъси дистанцията от 10 метра... нека са 2 метра
През междучасията не ходите ли до другите кабинети ... иди поговори с него... има ощеее милиони варианти... 8-)
Мдам това дето да се блъсна в него е добра идея защото в нашето Даскало има многоо ученици и по време на междучасие е голям гъч и ще свърши добра работа :-D А днеска като отново бяхме в магазина .. тъкмо като си тръгвах и го видях че е стоял точно до мен 8-)

noname17
10-01-2010, 21:05
В някое междучасие нарочно се блъсни в него изпусни нещо както става по филмите това е изтъркано но мже да ти помогне ако го срещтнеш когато отива на училище викни го да ходите двамата или пък като си тръгвате.. скъси дистанцията от 10 метра... нека са 2 метра
През междучасията не ходите ли до другите кабинети ... иди поговори с него... има ощеее милиони варианти... 8-)
Мдам това дето да се блъсна в него е добра идея защото в нашето Даскало има многоо ученици и по време на междучасие е голям гъч и ще свърши добра работа :-D А днеска като отново бяхме в магазина .. тъкмо като си тръгвах и го видях че е стоял точно до мен 8-)
Браво :) а как се казва той? 8-)

mimityy34
10-01-2010, 21:08
Георги :-D

britzy
10-01-2010, 21:35
действай директно докато не си хлътнала много,че ако си създадеш некви илюзии и ти ги разбие после е ужасно-затова отиваш докато не си тотаално хлътнала и казваш-харесвам те.Айде

petersl55
10-01-2010, 21:37
действай директно докато не си хлътнала много,че ако си създадеш некви илюзии и ти ги разбие после е ужасно-затова отиваш докато не си тотаално хлътнала и казваш-харесвам те.Айде много добре казано =;