PDA

View Full Version : Абе...лошо е да не знаеш какво чустваш...



ForzaFelipe
10-01-2010, 21:43
Дам и аз като повечето тук четях на хората историите и понякога ми ставаше смешно "как може да не знаеш какво искаш или да харесваш няколко човека едновременно "...и сега съм в същото положение..Ще ви разкажа моите случки в последната седмица и от преди това даже.Ако можете да кажете нещо в помощ действайте,иначе моля ви не е нужно да превръщате темата в кошче...Да започна с това че съм на 17 и изпаднах в една интересна ситуация.

Нямам късмет със момичетата това е няма какво да го овъртам или няма никакви около мен или идват на тълпа и в крайна сметка изпускам всички...Е явно идва пак второто...Имам няколко приятелки който в различни моменти харесвах много,но нищо не се получаваше и станахме просто приятели.Преди около 2 години и половина бях влюбен в едно момиче и 1 година го крих и просто не можех да и го кажа...притеснителен съм...в крайна сметка когато събрах сили тя ми каза че е влюбена в друг и не й го казах.Малко по късно тръгна с 3ти и ходеха доста време.Много проблеми но това няма значение.Преди около половин година те се скараха и скъсаха и старите чуства се обадиха...за жалост тя се върна и бях толкова близо да й кажа...преди месец пак скъсаха но окончателно вече...е логично че вмомента пак се обаждат чуства който не искам...Тук мога много лесно да я накарам да ме заобича тъй като в труден момент съм винаги с нея и ако искам мога да се възползвам...но не съм такъв човек.

Това за едната,сега другата.Тя е страхотно момиче,никога до сега не е имала сериозна връзка,даже е девствена,а страшна красавица,наистина един път момиче.Пред нея откачам...буквално...просто незнам какво ми става,но винаги щом съм с нея съм весел :) Но тя ми е казвала че ме приема само като приятел.Попринцип немога да кажа от кога са тези чуства но винаги се опитвам да ги скрия защото обикновенно нищо не става и...Та наскоро и бях на гости.Покани ме защото и беше скучно и аз отидох.Беше сама облечена в една рокличка влязох в тях и отидохме в стаята и.Занимавахме се с простутии,говорехме, гледахме нейни стари снимки,и през цялото време на леглото й.Едвам се страйвах да не я целуна :? знаех че ще изям шамари ще стане лошо ноооооо.......баща и се прибра и бях спасен защото незнам какво щях да направя...никога не съм чуствал чак толкова силно привличане...Тя щяха да вечерят така че се прибрах.

И накрая след като първото момиче(преди година някъде значи) си хвана гадже аз се влюбих и в едно друго момиче което след половин година си хвана гадже.Там използвах лъжа,казах и че има едно момиче което харесвам и я питах за съвет.Тя ми повтаряше да не и казвам и така.Наскоро тя скъса с гаджето си и вмомента вече ме е страх да не се обади нещо старо че вече незнам.
Еми това е от мен ако имате съвет слушам ви :)
А да и всичките са на 17 колкото мен демек и са от моя клас :oops:
Мерси че ми изчетохте обърквациите :D

(леле в главата ми звучеше по кратко :razz: )

SolemnityOfDeath
10-01-2010, 21:58
Копеле.

Всички са от твоя клас :shock: 'земи.

Правиш ли разлика между чувства и привличане, бтв? Защото както описваш просто си привлечен в даден момент от <момиче 1/2/3/>. И докато не се фокусираш на едно място, няма как другояче да се получава, честно казано. Ако човек ще се отдава за във връзка, да се отдава само на една. :)


Тук мога много лесно да я накарам да ме заобича тъй като в труден момент съм винаги с нея и ако искам мога да се възползвам...но не съм такъв човек.

А тук много грешиш с логиката.

babity
10-01-2010, 22:01
Не се спичай за глупости. И аз съм на моменти. Ту никой не ме поглежда, ту на тълпи се изсипват. И в момента са тълпите... и правя мастийски номера, 'ма кеф ми е пък. В началото супер много спичах, че си престъпвам принципи и а у, ама сега... просто си бича айляка. Та и ти така... не се замисляй толкова, остави се на течението. Не си обвързан, което значи, че каквото и да ти се случи, винаги ще си готов за него.

ForzaFelipe
10-01-2010, 22:03
SolemnityOfDeath

Ами как да се фокусирам върху една щом веднага нещо ме дърпа към друга :? Знам че там е проблема но не мога просто не знам защо,все едно съм между магнити,доближаваш се до един и друг обаче те дърпа :?


А за това дето ми викаш че е грешно,познавам я и го пробвах,е не точно но знам че ако реша ще стане,но не искам!

SolemnityOfDeath
10-01-2010, 22:12
'Ако реша да стане'...не означава, че реално е така. Все едно аз да ти кажа, че ако поискам повечето ми приятелки могат да ми бъдат в краката като съм до тях и им помагам в трудно моменти. 8-)

А не мисля, че ще имаш някакъв успех, докато продължаваш да не можеш да се фокусираш върху една. Да не говорим, че дори да стане нещо с някоя, ще ти липсва от другите.

А.к.а. нЕма угодия квото и да направиш.

petersl55
10-01-2010, 22:21
Батенце ти си някъв безнадежден случай..2 или там незнам си колко години харесваш там някакво момиче и всеки път когато тя скъса с гаджето си, се не ти стига кураж ли де да те знам и тебе да и кажеш че я харесваш ли или пък даже че я обичаш(шото и тва е възможно ако си постоянно с нея след като ти е от класа) ддз..

съвета ми е да избираш нещата които ще ти провалят в по-малка частност живота..демек остани си приятел с тях и до тука :)

ForzaFelipe
10-01-2010, 22:22
Успокойх се просто SolemnityOfDeath :razz: Не може , няма за пореден път да тоя и да гледам как всичко ми се изплъзва,трая го всеки път писнало ми е :smt086 :smt092 :smt092 :smt092 :smt092 :smt092 всеки път стоя и гледам как любовта ме подминава най-нагло и нищо не мога да направя :smt076 :smt076 :smt076

SolemnityOfDeath
10-01-2010, 22:46
Еми то няма к'во да те успокои реално, ахах.

Но пък мога да ти кажа, че и аз съм в такова положение като цяло. 8-) Нищо, другаде ще имаме късмет, ай гес!

ForzaFelipe
10-02-2010, 10:59
А значи не съм единствения прецакан от съдбата 8-)

soul1199
10-02-2010, 18:45
леле,по-добре никоя

BlindedAngel
10-03-2010, 08:26
Толкова ли си задръстен че да не можеш да си намериш приятелка извън класа и даскалото :shock: :?

ForzaFelipe
10-03-2010, 11:23
Еми явно...все не случвам бе човек :?