PDA

View Full Version : твърда бучка зад ухото.моля ви помогнете страх ме е



nniicckkoo
10-02-2010, 07:49
здравейте,проблема ми е следния:тази сутрин като се събудих имах нещо твърдо и голямо зад ухото си.по-голямо е от пъпка и няма различен цвят.аКО НЯКОЙ ЗНАЕ КАКВО Е ИЛИ Е ИМАЛ СЪЩИЯ ПРОБЛЕМ МОЛЯ ДА МИ ПОМОГНЕ ЗАЩОТО МНОГО СЕ ПРИТЕСНЯВАМ И МЕ Е СТРАХ ДА НЕ Е НЕЩО СЕРИОЗНО

BlackEyedPeas
10-02-2010, 12:30
Ако не се лъжа, майка ми имаше същото и ходиха да й го премахват. Не знам точно какво са правили, нещо като операция ли и аз точно не знам.

kalpazanka
10-02-2010, 14:31
Температура имаш ли?

StolenBliss
10-02-2010, 15:44
И аз имам такова само дето мойто пуска гной като го стисна, като пъпка, но понеже не мога да ида на лекар не съм в България майка ми е питала личната и тя е казала че сигурно е мастна тъкан. Та си мисля че твоето е същото и просто трябва да идеш на лекар, те предполагам ще го цепнат и ще се махне. Няма страшно, но иди да го махнат щото е опасно там, близо е до мозъка.

nniicckkoo
10-02-2010, 17:36
да,имам темперетура,kalpazanka

nniicckkoo
10-02-2010, 17:50
kказаха ми че може да е заушка,но това нищо не ми говори,моля ви и това ми кажете какво е,но най-добре е по темата да се пише щот ме е страх много да не се стига до операция щот имам нещо като клаустрофобия към "скалпела и ножиците"тоест операциите

noname17
10-02-2010, 18:03
здравейте,проблема ми е следния:тази сутрин като се събудих имах нещо твърдо и голямо зад ухото си.по-голямо е от пъпка и няма различен цвят.аКО НЯКОЙ ЗНАЕ КАКВО Е ИЛИ Е ИМАЛ СЪЩИЯ ПРОБЛЕМ МОЛЯ ДА МИ ПОМОГНЕ ЗАЩОТО МНОГО СЕ ПРИТЕСНЯВАМ И МЕ Е СТРАХ ДА НЕ Е НЕЩО СЕРИОЗНО
Ако не те боли значи е мастна тъкан...имал съм зад ушите...но може и да е пъпка с гной :)

nniicckkoo
10-02-2010, 20:05
а тая мастна тъкан опасно ли е

ImmortalSportFreak
10-02-2010, 20:37
а тая мастна тъкан опасно ли е
не,но все пак иди на лекар да види какво точно е.И кажи че имаш температура.Успех;))

nniicckkoo
10-03-2010, 08:37
няма смисъл да ходя,то почна даизчезва.мерси на всички които обърнаха внимание.наистина много ми помогнахте