PDA

View Full Version : Искам да уча нещо ,но наистина не знам какво.



neizvestnaaa
10-02-2010, 08:58
Имам голям проблем.Не зная какво да уча а съм вече на 17.Харесвам математиката,но разбирам нещата с много труд,не разбирам нещата така лесно,не ми отдава така,че да се нарека математик,а иначе съм отличничка.Просто полагам мноого труд,за да разбера нещата.По принцип разказвателните предмети ми се отдават ,но не всички.Историята нищо не и знам,не ми е приятна,географията ми е безинтересна,химията ми е тъмна Индия.Харесвам много биологията,защото лесно помня.Това ми е предимство.Паметлива съм,но не знам към какво да се ориентирам.
Например ако искам нещо с биология-химията ми е ад и ми е скучна,(а и съм мн страхлива за лекар) Безнадежден случай ли съм
:( :( :cry:

Всъщност много обичам да рисувам,но зная че в тая криза никой не би помислил за изкуство :(

flearness
10-02-2010, 09:04
Имам голям проблем.Не зная какво да уча а съм вече на 17.Харесвам математиката,но разбирам нещата с много труд,не разбирам нещата така лесно,не ми отдава така,че да се нарека математик,а иначе съм отличничка.Просто полагам мноого труд,за да разбера нещата.По принцип разказвателните предмети ми се отдават ,но не всички.Историята нищо не и знам,не ми е приятна,географията ми е безинтересна,химията ми е тъмна Индия.Харесвам много биологията,защото лесно помня.Това ми е предимство.Паметлива съм,но не знам към какво да се ориентирам.
Например ако искам нещо с биология-химията ми е ад и ми е скучна,(а и съм мн страхлива за лекар) Безнадежден случай ли съм
:( :( :cry:

Всъщност много обичам да рисувам,но зная че в тая криза никой не би помислил за изкуство :(



мии....рисуване или биология :)

teodora87
10-02-2010, 09:32
Биология

qsiii
10-02-2010, 09:37
щом си паметлива някакъв чужд език :-o

ecstazy
10-02-2010, 09:42
И аз не знам накъде да продължа след като завърша. 9 клас съм и би трябвало скоро да ми хрумнат някакви идеи и какво ме влече.. Уви, ама нищо. Отдава ми се математиката, химията също. Чуството е адски неприятно, а искам да взема висше :D

spopi
10-02-2010, 09:56
Биология и български.
Молекулярна биология и опазване на средата може с биология за тях не знам. Може очен ренгенов лаборант.

DesireToFire
10-02-2010, 11:17
И аз съм така, нямам идея какво ще уча като завърша. Всичко ми се струва не като за мен. Е не всичко де. Аз знам какво искам да работя, но шансът да се получи е минимален..
Иначе нещо с езици също е добре, ако ти се отдават.

BlackEyedPeas
10-02-2010, 12:43
Предлагам ти и аз някой чужд език. И аз съм тей, предметитие са ми трудни и остънових, че чуждите езици ми се отдават и съм доста добра на тях. :)

YouDontKnowMe
10-02-2010, 15:26
Някаква филология си изкарай .. Или си харесай нещо биологическо, в чиято програма няма много химия (което е малко вроятно).
Архитектура - рисуваш + все пак харесваш решаването на задачки.
Ама час по-скоро трябва да почваш да се готвиш и по двата предмета.

xWandereRx
10-02-2010, 15:31
мисля че за ветеринар може само с билогия

joannalof
10-02-2010, 16:15
олее историята ти много прилича на моята :D спрявам се по математика,но с много труд,не е от първия път ; химията и физиката не я разбирам,биологията и историята харесвам ...
аз за лекар не ставам и не искам,страх ме е да ми взимат кръв представям си аз да го правя това, е просто не си се представямм :D
насочила съм се към нещо свързано с икономиката,има много сцеиалности,изисква се математика
относно теб - обичаш да рисуваш,ама за да тръгнеш в тая посока не трябва просто да обичаш,а наистина да рисуваш много хубаво и да започнеш от сега с уроци :)

smallbab
10-02-2010, 16:32
Ми аз искам архитектура, от 8ми клас...
харесват ми и връзки с общественоста-само купони партита-кеф
психятър също ми харесва-говориш с хората изслушваш ги ,даваш им съвет(ако не те товари психично,е подходящо)
торизъм и хубаво и интересно
реклама-е много модерно и интересно
виж какво обичаш да правиш
ако обичаш да седш на компа -графичен дизайн-и после само правиш саитчета
ако обичаш да рисуваш-реклама,някакъв дизайн и т н
ако обичаш купони-връзки с общественоста- после PR или сватбен агент или друг някакъв агент

DesireToFire
10-02-2010, 16:39
Колко години се учи английската фиология?

Infinity
10-02-2010, 17:38
Евентуално можеш архитектура , ако се понапънеш повечко.
Не каза как си със Български , Литература .
Психологията също е вариант , ако владееш някакъв чужд език.

YouDontKnowMe
10-02-2010, 21:26
Ми аз искам архитектура, от 8ми клас...
харесват ми и връзки с общественоста-само купони партита-кеф Да бе, ти така си мислиш, не всички са богати
психятър също ми харесва-говориш с хората изслушваш ги ,даваш им съвет(ако не те товари психично,е подходящо)Като изключим неграмотността - за да си психиатър, мисля, че първо трябва да завършиш медицина и след това да специализираш
торизъм и хубаво и интересно И след т'ва работиш като сервитьорка, или в някоя забутана туристическа агенция. А и момичето е казала, че не тачи географията, а в Туризма се кандидатства именно с нея
реклама-е много модерно и интересноКакво му е модерното, интересното. Програмите гледаш ли на специалностите.
виж какво обичаш да правиш
ако обичаш да седш на компа -графичен дизайн-и после само правиш саитчетаДа бееее, баш така става, и осбено, ако обичаш да цъкаш ЦС по цял ден (демек обичаш да седиш на компа) - направо си подходящ за компютърни науки, нищо че не знаеш математика
ако обичаш да рисуваш-реклама,някакъв дизайн и т н
ако обичаш купони-връзки с общественоста- после PR или сватбен агент или друг някакъв агент
Да ти имам простотията.