PDA

View Full Version : ЕДНО ТЪЖНО, ОБЪКРАНО МОМИЧЕ .. :/



pinkyy
10-02-2010, 14:51
Хей : ) Отдавна не сам писала тук, но сега реших да го направя, за да споделя и своята мъка. През лятната ваканция, аз и цялата ми компания ходихме до селото на един приятел. Имаше и едно момче, което познавах, но по-рядко движеше с нас (На 20 години - с три години по-голям от мен). Вечерта седнахме да пийнем и хапнем и след като ни удари алкохола всички станахме да танцуваме. Само това момче си седеше на масата. Аз, подтикната от алкохола може би, отидох до него и го дръпнах за ръката. Той каза "Не, не обичам да танцувам", но аз му отговорих че няма да го оставя и го издърпах от стола. Започнаха се кючеците.. в началото естествено той беше малко срамежлив, но след това се поотпусна. И така продължихме с танците до среднощ, като имаше и бавни песни. Когато всички се поуморихме спряхме да си починем и да си допием ;д . Ние с това момче (Д) бяхме като залепени, сякаш се познавахме от години. Дойде време за лягане и ние си харесахме едно легло и буквално легнахме да спим. Да обаче сън не ни хвана, затова си говорехме. Той на няколко пъти поиска отново да слезем до масата, при което обръщаше по една текила. По едно време неочаквано той се обърна и започна да ме целува. Аз, приятно изненадана, не се съпротивлявах и отвърнах на целувката. След нея се получи малко неловко, но въпреки това цяла вечер седяхме и си говорехме на най-различни теми. На сутринта, след като другите се събудиха, се държахме напълно нормално, той даже сякаш ме пренебрегваше. Следователно аз си помислих, че всичко е било заради алкохола. Като си тръгнахме от селото обаче, той каза да му пиша като се прибера. Това и направих. В продължение на близо 2 седмици си пишехме по скайп, като постепенно се опознавахме. Веднъж ми призна, че ме харесва още от онази вечер. Друг път пък ми каза, че много добре се целувам и уж на шега ( според мен) обеща като ме види да ме целуне. Аз се притеснявах да му предложа да излезем, но накрая той се осмели и го направи. Излизахме така няколко пъти и си прекарвахме страхотно. Той е адски забавен и винаги ме разсмива. Веднъж, когато бяхме останали сами преди да се приберем, докато си говорехме той ме целуна и каза " Бях ти обещал целувка". След това сподели, че трудно събрал смелост. Друг път ходихме в гората с него и една приятелка. Държахме се за ръце, аз вървях и си късах цветчета, а той като видя взе да търси различни и да ги прибавя към букетчето, беше много сладко :). И така нашите приятели започнаха да ни разпитват дали ходим и не знаех какво да им кажа. Затова с него седнахме да поговорим и си определихме дата - 02.08.2010г. Всичко вървеше чудесно, бях на седмото небе. Той се държеше прекрасно с мен и бях много влюбена. Показваше ми по сякакъв начин, че държи на мен, всеки ден бяхме заедно. Постоянно си липсвахме, когато не се видим дори и за малко. Единственото нещо, което не ми даваше покой беше ревността му. Още първите дни той започна да я показва, дори и в най-малки жестове и възклицания. От тогава още си мислех, че това ще ни изиграе лоша шега. Постепенно започваше да има все повече поводи - дали ще заговоря някого или приятел ще ми звънне по телефона, все се намираше нещо. Той не реагираше чак толкова остро, но знаех че има нещо. И така дойде онзи ден - 28.09 . В продължение на няколко дни преди това, той сякаш ме отбягваше. Не си вдигаше телефона и не отговаряше на смс-и. Аз не знаех какво става, докато не ми писа в скайп.. каза, че не може да продължава така, че му е омръзнало да се дразни и да ревнува. На мен това ми дойде като гръм от ясно небе.. След това още няколко дни, в които не знаех какво става, никаква вест от него. Аз реших да го раздавам студено, веднъж и аз да се покажа като силна. По едно време той най-накрая ми отговори в скайп като каза, че според него няма смисъл да продължаваме. Аз се опитах да му обясня, че съжалявам и че за никой друг не ми пука, но без резултат. Каза, че искал да види че ми пука през тези дни, искал да му се извиня и именно студеното ми отношение е развалило всичко. Това беше краят.. каза също, че знаел че ще съжалява след време, но все пак в момента искал да го направи. Вече е 02.10.2010г., минаха няколко дни, а днес трябваше да правим два месеца. Както и да е през тези дни се опитвах да го накарам да поговорим, писах му нон-стоп, но резултат почти няма. Ето я и молбата ми - МОЛЯ ВИ кажете ми какво да правя, за да си го върна. Знам, че още има чувства, просто в момента може би се чувства предаден. Как да оправя нещата ? Как да покажа това, което той искаше - че ми пука и че съжалявам? Искам да направя някакъв мил жест, за да го разбере. Обичам го, наистина държа на него и знам, че можем да преодолеем това. МОЛЯ ВИ, ДАЙДЕ МИ СЪВЕТ КАК ДА СИ ГО ВЪРНА ОБРАТНО ! ;s

danchobg
10-02-2010, 15:00
мързи ме да го чета това, а и ранка ми е малко :)

pinkyy
10-02-2010, 15:05
ем да, малко се поувлякох ама все пак.. който има желание той да го чете : ))

Arterranes
10-02-2010, 15:15
Мисля, че разбрах смисъла на живота. Опитай се да махнеш Ц21 и го премести на Б13. След това изключи всякакви защити и зареди подобрения БИОС. АОЕ ефекта ще помогне за магнитното поле, така че споко ;)

radeberger
10-02-2010, 16:34
Ако може напиши едно резюме. Иначе доста хора (като мен) няма да го прочетат.

BlindedAngel
10-02-2010, 16:43
Според мене най - добре ще е да отидеш до тях или там където ходи и да си поговорите очи в очи... 8)

epicfailbg
10-02-2010, 16:47
Прочетох го , но се съмнявам , че някои ще ти даде отговор тук. Личното ми мнение е , че щом човека не иска да си говори с теб , независимо от многото опити , които ти си направила , явно му е "писнало" един вид. Аз винаги съм на мнението , че "винаги има надежда" и не е нужно да се предаваш. Но ще ти го кажа още един път - тук друго освен спам няма да видиш. Късмет в живота :)

valdesbg
10-02-2010, 18:00
Как наивно е счупеното да лепим...
И защо не се замислим преди чашата да разтрошим...

spopi
10-02-2010, 18:34
Прочетох го. :lol: Но той като не иска ти какво можеш да направиш. :)

a1a2b3v
10-02-2010, 18:49
Хмм, а замислила ли си се, че ти искаш да поправиш нещата, но той може би не иска?Сама каза, че си му писала и си опитвала всевъзможни начини. Не искам да те отказвам, нищо подобно, но не мисля, че би се получило. Остави му малко време да осмисли всичко станало и опитай отново. (В смисъл ако му пишеш по 100 на ден при положение, че 1вия път не ти приеме извинението на 100ния няма да го направи. Така само му досаждаш.) Успех и дано нещата станат какво преди. :)

djipsito
10-02-2010, 20:51
Аз мисля че се опитва или те манипулира. В смисъл, тва дето го е казал че студеното ти държание го отблъснало още повече... за мен е оправдание. От поста ти разбирам че ти не си му давала точен повод за ревност, демек да го дразниш нарочно да ревнува, просто той се дразни и от въздуха... (така го разбрах, де, не знам..). Като ти е казал тва, ти си почнала да го търсиш да му покажеш колко ти пука за него.. демек хванала си се, сигурно се е кефил как му играеш по свирката....
Не мисля че ти си виновната в случая, той да спре да се вманиачава за всяко нещо..
Остави го, не го търси, даже ако той реши случайно да ти се обади, не му вдигай, да се стресне малко... щото може би очаква да му ходиш подир гъза... Като му покажеш че можеш и без него, набързо ще се опомни...
Разбира се може и да е по друг начин, ама тва мисля че времето ще покаже..

pinkyy
10-02-2010, 21:29
Мерси много хора :) а djipsito, за това за манипулирането и аз си го мислех, но не мога да съм сигурна още, че точно това цели. Затова ми се искаше поне да се видим очи в очи, така малко или много падат маските и идва момент на откровение. BlindedAngel, онзи ден ходих до тях в момент на смелост, но когато позвъних и той ми отвори всичката ми смелост сякаш се изпари и не успях да му кажа нищо съществено. Той се държа все едно сме стари приятели, също така каза, че очаквал да дойда.

unbreakabl3
10-02-2010, 22:27
Аз мисля че се опитва или те манипулира. В смисъл, тва дето го е казал че студеното ти държание го отблъснало още повече... за мен е оправдание. От поста ти разбирам че ти не си му давала точен повод за ревност, демек да го дразниш нарочно да ревнува, просто той се дразни и от въздуха... (така го разбрах, де, не знам..). Като ти е казал тва, ти си почнала да го търсиш да му покажеш колко ти пука за него.. демек хванала си се, сигурно се е кефил как му играеш по свирката....
Не мисля че ти си виновната в случая, той да спре да се вманиачава за всяко нещо..
Остави го, не го търси, даже ако той реши случайно да ти се обади, не му вдигай, да се стресне малко... щото може би очаква да му ходиш подир гъза... Като му покажеш че можеш и без него, набързо ще се опомни...
Разбира се може и да е по друг начин, ама тва мисля че времето ще покаже..

Абсолютно съгласна. pinkyy, няма какво да се чудиш. Не си виновна ти. Опитът ми ми е доказал, че подобно държание е абсолютна манипулация. Въобще не му се хващай!

XTREMEFREERIDE
10-03-2010, 13:01
След като видях заглавието си помислих "поредната дълга депресарска тема". И познайте какво? Оказах се права! ^^


Каза, че искал да види че ми пука през тези дни, искал да му се извиня и именно студеното ми отношение е развалило всичко.

Ех,миличка. :) Ама разбира се,че така ще каже. Нали му е стъпило удобно за оправдание.


каза също, че знаел че ще съжалява след време

Тук също му стъпва много удобно да каже така за да смекчи обстановката. Пък ти си му повярвала..


днес трябваше да правим два месеца

А сигурна ли си,че си го обикнала за тези 2 месеца? Понеже това е малко време и вероятността да си просто влюбена е огромна. (: Та ако е така,това означава само,че ще ти е по-лесно да го забравиш,което си е добър вариант за твоята ситуация,понеже (явно) ти си го приела на сериозно,а той теб не. (:

SunShinePearl
10-03-2010, 13:46
Как наивно е счупеното да лепим...
И защо не се замислим преди чашата да разтрошим...
ла-ла-ла и аз го прочетох иии така на същото мнение съм и ще добавя по-добре се остави на течението защото според мен той е виновния в случея и се опитва да се прави на жертва,ще намериш по-добър вярвай ми ии не се занимавай с ревнивци рано или късно ревността разваля всичко!!!

BaffaLsc
10-03-2010, 14:14
Как наивно е счупеното да лепим...
И защо не се замислим преди чашата да разтрошим...
ла-ла-ла и аз го прочетох иии така на същото мнение съм и ще добавя по-добре се остави на течението защото според мен той е виновния в случея и се опитва да се прави на жертва,ще намериш по-добър вярвай ми ии не се занимавай с ревнивци рано или късно ревността разваля всичко!!!
+1.. така е, ревността разваля всичко .. :(

pinkyy
10-03-2010, 15:23
дам, ревността е много лошо нещо. Но аз го приемам това като липса на доверие у другия човек :/

PinkBubleSsS
10-03-2010, 17:19
Ох,стига с това,че момичето най-вероятно не е влюбено.Тя си знае какво й е и как я боли. Никой не обича еднакво,всеки е различен. ;)
До авторката-в кофти ситуация си попаднала. Единственото,което според мен можеш да направиш е да му напишеш писмо,в което да си излееш чувствата,щом той не иска да те слуша...Ако чувствата и болката ти за него не означават нищо и не се трогне поне малко, значи нямаш нужда от него ;)

pinkyy
10-03-2010, 17:41
мерси много, мила :)

GossipGirl89
10-03-2010, 17:59
Ами според мен това, което можеш да направиш е да го помолиш да се видите и да говорите. Ако не пожелае в краен случай му напиши на скайп всичко, което мислиш и чувстваш - излей си душата с една дума и повече не пиши нищо. Ако те потърси - ок, ако не - майната му, ще знаеш, че си опитала всичко :)

pinkyy
10-03-2010, 19:48
дам, събирам смелост да го направя : )) а ии исках да мине малко време, за да се поуспокоят нещата, и двамата да си изясним чувствата и това какво искаме