PDA

View Full Version : Въпрос относно съобщенията в статус 'инкогнито' в Скайп



ivobg1
10-02-2010, 14:59
Здравейте! Някой знае ли как може да бъде включено получаването на съобщения, докато си на статус "инкогнито"? Преди време това ставаше автоматично, но Скайп-ът ми е настроен да се обновява автоматично и на сегашната версия, с която съм в момента (4.2.0.155), нещо не става номера. Рових се в настройките, но нещо не се получава. Това най-лесно може да бъде проверено, като изпратите съобщение на тестовия сервиз - echo123... поне аз така го установих този проблем. Мерси предварително за всички отговори! :)

YouDontKnowMe
10-02-2010, 15:02
Без да искаш се слагаш извън линия. И аз съм със същият скайп, пък подобно нещо нямам.

ivobg1
10-04-2010, 14:11
Хм... сигурен съм, че съм в статус инкогнито... Интересно какво му е станало на тоя скайп... :)

Edit: Току що пробвах и от лаптопа ми - същата работа. Единствената разлика е, че при него версията на Скайп-а ми е 4.2.0.158, което е малко странно като се има предвид, че не съм ползвал този лаптоп от поне 2-3 месеца, а настолния ми компютър го ползвам всеки ден... :D

Много интересно... това значи, че и други хора би трябвало да имат този проблем... Но не мисля, че е вирус. И двата ми компютъра са доста добре защитени... поне така мисля.

vagarious
10-04-2010, 14:29
Искаш да кажеш, че не получаваш съобщенията докато си инкогнито !?
Аз също съм с най-новата версия на скайп и всичко ми е ок с този статус. :-o