PDA

View Full Version : Малко помощ...



SharkBg
10-02-2010, 15:33
Скоро се запознах с едно момиче и се влюбих в нея.Поканих я на кино,тя се съгласи ,но нейна приятелка дойде с нея (това не е проблем,и без това беше едва втората ни среща).След киното отидохме в един клуб ,но си приказвахме само общи работи за общи познати и тнт.Вчера вечерта пак излязохме и сме седи на 1 пейка няколко часа и естествено пак с една нейна приятелка,но пак без никакъв контакт м/у нас .
Дайте някакъв съвет какво да правя....

YouDontKnowMe
10-02-2010, 15:43
Скоро се запознах с едно момиче и се влюбих в нея.Поканих я на кино,тя се съгласи ,но нейна приятелка дойде с нея (това не е проблем,и без това беше едва втората ни среща).След киното отидохме в един клуб ,но си приказвахме само общи работи за общи познати и тнт.Вчера вечерта пак излязохме и сме седи на 1 пейка няколко часа и естествено пак с една нейна приятелка,но пак без никакъв контакт м/у нас .
Дайте някакъв съвет какво да правя....
Помоли я да излезете само двамата.
И "Приятелката ми ще се разсърди " - не минава.

SharkBg
10-02-2010, 16:04
Помоли я да излезете само двамата.
И "Приятелката ми ще се разсърди " - не минава.
Не е това проблема .Между нас няма никакъв контакт.и затова пуснах темата да питам как да продължа и как да постъпя.

epicfailbg
10-02-2010, 16:33
... тоест когато вие излизате ти си говориш само с нейната приятелка? :-o Поне така изглежда от моя гледна точка. Би ли пояснил?

SharkBg
10-02-2010, 16:51
... тоест когато вие излизате ти си говориш само с нейната приятелка? :-o Поне така изглежда от моя гледна точка. Би ли пояснил?
хаха...НЕ .. Говоря с нея ,но нещо нещата непотръгват .

valdesbg
10-02-2010, 18:05
Културно изгонете тая приятелка и така.. :)

Просто е.

soul1199
10-02-2010, 18:11
кажи й,че искаш да опознаеш нея,а не приятелката й

SharkBg
10-03-2010, 08:38
Така проблема не е в приятелката й..Тя седи там само за присъствие.
Сега друг проблем ... до онзи ден си пишехме цяла нощ ,а вчера тя ми отговаряше само с Да и НЕ .Днес ще я поканя на кафе да видя какво ще стане ..

JoeBanana
10-03-2010, 08:40
наеми някой да заключи приятелката й в банята ! http://store4.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif

valdesbg
10-03-2010, 08:44
*Facepalm*

ThunderStyle
10-03-2010, 09:15
Абе, когато едно момиче проявява интерес го показва дори и по скайп... това дето каза че е отговаряла само с "да" и "не" навежда на тая мисъл или просто е срамежлива не знам не я познавам...
Как да продължиш, ами опитай изпитания начин със леки шеги по нейн адрес като внимаваш да не я засегнеш все пак, закачки, гъделичкането :p така ще има поне някакъв контакт и лека полека ще свикне с теб... (стига да има това желание де) но спокойно няма непокорима планина има грешни методи и пътеки до крайния задоволителен резултат :) Относно приятелката и... хмм аз лично използвам един метод при подобни момичетаа, като се сближа с приятелката и :) Изкопчвам информация ставам близак с нея правя и добро впечатление и такам :)

SharkBg
10-03-2010, 09:22
Абе, когато едно момиче проявява интерес го показва дори и по скайп... това дето каза че е отговаряла само с "да" и "не" навежда на тая мисъл или просто е срамежлива не знам не я познавам...
Как да продължиш, ами опитай изпитания начин със леки шеги по нейн адрес като внимаваш да не я засегнеш все пак, закачки, гъделичкането :p така ще има поне някакъв контакт и лека полека ще свикне с теб... (стига да има това желание де) но спокойно няма непокорима планина има грешни методи и пътеки до крайния задоволителен резултат :) Относно приятелката и... хмм аз лично използвам един метод при подобни момичетаа, като се сближа с приятелката и :) Изкопчвам информация ставам близак с нея правя и добро впечатление и такам :)
С най-добрата й приятелка .... с която си споделят всичко..

ThunderStyle
10-03-2010, 12:56
Повярвай ми това не е пречка да се сближиш с нея (с приятелката и) а това стане и остане ли с добро впечатление за теб ще си напред с една крачка и то важна! Защото момичетата много се допитват до близките си и най-вече приятелите си! Тя може да не е от тези които осъществяват 1ви контакт за това трябва ти да се погрижиш за това, ако си попаднал на срамежливка още по-добре, е вярно че ти трябва почти всичко да правиш първи но пък си е удоволствие мен ако питаш :]

SharkBg
10-03-2010, 16:08
Днес излязохме двамата на кафе после отидохме и играхме билярд ..Изпратих я до утях и само чао ......
Как да се сближим

XTREMEFREERIDE
10-03-2010, 18:04
Как се оставяш да те разиграва. 8-) Не знам,ама аз лично никога не бих искала да имам такъв лигльо до мен. Я се стегни!

a1a2b3v
10-03-2010, 18:09
Замъкни приятел с теб да я занимава и няма да ви пречи . :-D ( Така де предполагам, че имаш свободни приятели така на никого няма да му е скучно и няма да ви досажда :D )