PDA

View Full Version : Искам го,но нещо все ме спира..



byby0202
10-02-2010, 18:56
Здравейте! :) Не знам,защо споделям с вас,но да кажем,че не спирам да мисля за един човек от доста дълго време.И така,той е хубав,забавен,добър,когато съм около него полудявам,просто той е единственното момче,при което я има тръпката.Единия проблем е че не знам дали ме харесва,пък даже да ме харесва,ще го крие,втория проблем е че е от моя клас.Третия проблем са неговите приятели,притеснява ме влиянието,което оказват в/у него.Преди няколко дни,той и неговите приятели бяха в класната ни стая.Там си говореха за момичетата от нашия клас.Аз случайно щях да вляза да си взема мп3-ката,както и да е..та чух,че говориха за мен,той им каза,че ме смята за красива и за естественна и тогава би звънеца,не знам дали са ме видяли или не.Той не говори с мен,наблюдава ме в час,но до там.Искам го,но нещо все ме спира.Объркана съм..

iveetyy
10-02-2010, 19:06
Много мислиш.

cutexstar
10-02-2010, 19:06
Просто опитай да се сближиш повечко с него и после му кажи, че си дочула случайно разговора им :) Ако ти каже, че всичко е вярно и че те харесва,тогава вече и ти трябва да му кажеш какво чувстваш :) ..

byby0202
10-02-2010, 19:18
Просто опитай да се сближиш повечко с него и после му кажи, че си дочула случайно разговора им :) Ако ти каже, че всичко е вярно и че те харесва,тогава вече и ти трябва да му кажеш какво чувстваш :) ..да,ама тва,че ме мисли за красива нищо неозначава,може да не си пада по мен,просто исках други мнения,мерси все пак :)

tuzaro
10-02-2010, 19:25
имам някво усещане че ше станеш професор майна

silvana95
10-03-2010, 06:26
в товя клас ... няма да стане :(

Chikaa
10-03-2010, 12:56
Харесва те на външен вид - това добре. Сега трябва да се опознаете. Ходи при него и ти го заговаряй. Щом не идва първо той, сигурно е срамежлив или мисли че ти не проявяваш интерес. Както утре ще е понеделник, може да го питаш как са минали почивните дни или нещо подобно. Успех.

ThunderStyle
10-03-2010, 13:04
Да харесваш някого и да не знаеш дали и той се чувства по същия начин.. кофти ситуейшън... но не унивай! Мисли че си хубава това е плюс! Заглежда те, още един плюс! Но, наистина може да е от срамежливите (не го познавам ти знаеш най-добре що за човек е) и да чака да си покажеш интереса към него първа... ако го направиш по един или друг начин ще има раздвижване в нещата повярвай ми! Ние момчетата обичаме да ни се показва че има интерес към нас... Осъществявайте все по-често контакт с него, ако имате общи приятели можеш да поразпиташ но само тези които не биха те изпортили(каквито не знам дали вече съществуват...) Не знам според мен най-добрата връзка м/у 2ма човека които не се познават е общите им приятели.. и ако нямате такива... направи си няма да съжаляваш! :)

nymphadora
10-03-2010, 13:13
Много мислиш.

+1

coconuttt
10-10-2010, 20:25
в товя клас ... няма да стане :(

+1
[мое мнение]: златната разлика е 2 години (и нагоре) по-голямо момче. :smt080

juj4elinka
10-11-2010, 07:28
Хора не плашете момичето, че като са в един клас и няма да се получи 8-) Всичко си зависи от хората все пак :D Дори като сте от един клас още по-лесно да го заговориш и т.н. Би трябвало да имате някакви теми за разговор дори да са свързани със скорошен тест или каквото и да било, след което го молиш да ти напише скайпа си. Вечерта го намираш започвате да си говорите за най-общите неща, т.е. от какво се интересувате (музика,спорт..) Така ще ти бъде и по-лесно да общуваш с него в училище и когато почувстваш, че си готова му признай какво чувстваш, ама едно да знаеш, че повечето момчета от намеци не разбират, за това давай директно :P Успех! :-)

RoSKo0o0
10-11-2010, 08:33
Една патка мислила, мислила и умряла.