PDA

View Full Version : 0бъркана..!!



Snejk0yy
10-02-2010, 19:10
Значи август - 28.08 - се запознах с едно момче писахме си зарибявки а-у засичахме се по улиците и той един ден каза да излезнем но тъй като и двамата спорихме кой да каже среща ни уреди една прятелка излезнахме прегръдки получах много кимплименти от рода много си хубава или прекрасни очи много го харесвах прегръщахме се хванати за ръце после той ме изпрати до нас поседя малко и след 5-10 мин си тръгна. След 2 дена отиде на море писахме си и докъто беше там но след като се върна се промени скарахме се той ме блокира в скайп - Петък - 13 ... разправяхме се с смс-и и той каза че ме е блокнал защото не ми трубвал..След 4-5 дена ме отблокира обаче не ми писа всеки ден се мислех дали да му пиша и след 2-3 седмеци му писах така почнахме да си пишим на 15-ти излезнахме двамата и седнахме в едно забутано кафе където бяхме единственните кленти кличахме там 5 часа буквално ии той си бада сръмежлив обаче събра смелост и ме целуна после се разходихме и пак ме изпрати и тръгна .. Така още двапати излезнахме той ми каза че никога не е вярвал че ще ме целуне.. къкто и да е пак се целувахме прегръщахме се даже като си говорехме за блокирването той каза че и той секи ден се е мислих дали да ми пише... и по скайпа там пращахме си прегръдки целувки сърчица смисъл като за чау ама ся нещо спря да ми пише държи се странно само прегръдки праща смисъл пробва ли ме.. :( Незнам много съм объркана ту е един ту е друг незнам вече какво да прая :( :(

PullMeCloser
10-02-2010, 19:19
Едвам го прочетох това.Толкова грешки,чак на моменти ме заболяваха очите.
Стига с този скайп,бе!Не ти пращал сърчица,а само прегръдки... :lol:
Питай го защо не ти праща,щом толкова много те притеснява. 8-)

Snejk0yy
10-02-2010, 19:25
Не бе смисъл спря да пише толкоз често ии т.н.

PullMeCloser
10-02-2010, 19:35
Е трябва ли всяка една секунда да е залепен за теб?
Не мисля,че някой друг,освен приятеля ти,може да ти каже защо самият той е спрял да ти пише.

smallbab
10-02-2010, 19:50
има много трудни мъже,явно той е такъв.Внимавай,но го остави той сам да действа.
Ако ти прави проблем за това му обясни че не си му в главата че да знаеш какво мисли и да почне да се съобразява с това.И отстоявай позиция.....................

Destroyer89
10-02-2010, 19:58
Научи български !!!!

smallbab
10-02-2010, 20:04
Научи български !!!!


е стига деее....всеки прави грешки когато се въллнува или му е тежко,мъчно,радостно,бърза и т н....
Аз почти нон стоп бъркам нещо си...
и вие го правите...
ако всички сме я разбрали за какво говори значи не е много зле...

soul1199
10-02-2010, 20:07
скайп...кво да ти кажа,говорете си на живо,кви са тия работи

Snejk0yy
10-02-2010, 20:08
Аз много добре си знам бъгарси просто не съм свикнала да пиша на български не е нужно да ме нападате!!
И мерси ще изчакам той да действа пръв :) И той не е от тук смисъл само учи тук и пътува :(

Wits
10-02-2010, 21:27
И той не е от тук (запетайка) в смисъл само учи тук и пътува :(

^ Само профилактично :-P

Колко често пътува, изобщо на колко години е. Има голям шанс да пропилееш завидно време и нерви по този човек, докато се чудиш къде е, какво прави и дали в следващите 2 месеца ще се видите и .

Snejk0yy
10-03-2010, 05:45
Само коато излиза и отива на даскало и е на 16 :)

MissChocolate
10-03-2010, 05:54
Както казаха по-надолу .. момчето няма как да е залепено за теб.
Учи, има си семейство, пътува често .. сигурно има някакъв проблем и не може да ти пише постоянно.
Просто ще игнорирам проблема ти с емотиконките, защото просто на човек може да му стане смешно. Вместо да се прегърнете и да се целунете наживо .. се ограничавате със скайп.
КВИЙ ХОРЪ СТЕ ВИЙ, БЪ!? 8-)
Разлигавих се .. мисълта ми беше да му дадеш малко въздух. И все пак .. спри да залагаш повече на интернет комуникацията.

valdesbg
10-03-2010, 07:16
Че ние с предната приятелка си пишехме от дъжд на вятър по скайпа...и нито мечки, нито вълци нито целувки... нищо. Всичко квото е ставало е било на живо.

Кво? Скайпа ли ти е мерилото? Я се осъзнай.

laila_94
10-03-2010, 07:54
Сядате в забутани кафета,не ти пише често,забравя за теб -типичен пример за мъжа-курвар, на 2ро място си :) .. има друга според мен ,с която се е запознал най-вероятно на плажа

anonim4e14
10-03-2010, 11:53
Аз те разбирам много добре и аз съм се притеснявала защо не ми праща 5 сарчица а само 1 :д нормално е просто си се влюбила в него и се притесняваш и за най малкото нещо . Когато се държи така и ти прави съштото например като те пита какво правиш ти отговори нищо и толкова тогава ще започне тои да сечуди какво ти е и тн :) успех ! исъжалявам за правописните гришки ;д

vikitolove
10-03-2010, 14:53
моля ви се пораснете :lol: защо не ви пращал 5 сърчица,а 1,да не е свършил света с едно сърчице.Да влюбени сте ама заради някви сърца няма смисъл да изпадате в истерия :lol: твоят случай ми изглежда сякаш ти си му любовницата или не си нищо специално и не иска приятелите му да знаят,откажи се