PDA

View Full Version : Зодии



shawty
10-02-2010, 22:51
Искам да попитам вярвате ли на зодиите :D на глупостите из нета коя с коя зодия какви отношения има и тн 8-)
Аз лично невярвам ,въпреки че има нщо вярно.

SuperBadSuperFresh
10-02-2010, 23:57
Отношения-не.Дневни,седмични и месечни хороскопи също.Но във нещата които са ммм...характерни за зодиите,вярвам.Даже ми се е случвало направо да се стресна от това което пише в цялостните хороскопи.Говоря за черти на характера. :D

MissChocolate
10-03-2010, 05:57
Не бих повярвала лично на тези неща за отношенията между зодиите, ако не знаех,че при мен са познали и то напълно.. :D
Вече за характерите, дневните, седмичните .. не чета много често,но вярвам и на тях.

soul1199
10-03-2010, 07:37
не

Falllllacy
10-03-2010, 09:43
Не вярвам, но ми е интересно да ги чета. 8-)

MaLkaTa_LaDy
10-03-2010, 10:12
Не вярвам, но ми е интересно да ги чета. 8-)
The same! :D

K_O_L_E_V
10-03-2010, 10:30
Не ! Даже не ги поглеждам.....

Wwwooow
10-03-2010, 10:41
За взаймоотношенията не вярвам, но за чертите на характера и за дневен хороскоп доста пъти познават,то пак зависи де..

vagarious
10-03-2010, 10:50
За взаймоотношенията не вярвам, но за чертите на характера и за дневен хороскоп доста пъти познават,то пак зависи де..

Същото е и при мен.
Имаше период, в който сутрин си четях хороскопа и по-късно през деня осъзнавам, че наистина е било така.
Понякога нещата се улучват попринцип.
Но иначе коя с коя зодия си съвпада, не вярвам.

spopi
10-03-2010, 10:50
Да. :)

xinfamous
10-03-2010, 10:53
има нещо вярно във всеки случай

nefchi_bs
10-03-2010, 11:50
Има някаква истина,но аз ги чета по-скоро за забавление,не им вярвам много много..

nymphadora
10-03-2010, 12:43
Зодиите са ми доста интересни попринцип.Дневни хороскопи рядко чета,но характеристиките са доста точни.

SunShinePearl
10-03-2010, 13:50
Ами хора съдба или не с приятеля ми сме на една дата и сме една зодия просто толкова общи неща имаме аа да не говоря за секса :-D тааа има мн вярни неща в зодиите за дневните понякога познават понякога не ,а характеристиките са много верни според мене.

teodora87
10-03-2010, 13:54
Попринцип не вярвам.Не може да кажеш за еди коя си зодия какъв е характера и какво е отношението на отделните зодии.Това си зависи от човека.Аз като съм лъв к`во?Не обичам да командвам,не обичам да съм забелязвана,а да стоя по-настрани.Или пък да съм номер едно във всичко.Всичко си зависи от характера на човека.Е може да има малка истина,но просто всичко е до характер-е поне според мен :D :)

coconuttt
10-11-2010, 09:31
по принцип не вярвам, но съм забелязала, че има някои зодии, с които въобще не се разбирам. иначе най-добре си пасвам с хората от моята зодия :D

YouDontKnowMe
10-11-2010, 09:39
Забавлявам се много на характеристиките. Чета доста такива материали .
Характеристиките са много общо. Друго е да ти погледнат наталната карта и да ти изготвят личен хороскоп.
Макар, че на мен 5 планети са ми в Скорпион, особено Венерата (чела съм, че е определящо) , тъй че и общия скорпионски хороскоп сигурно ми важи :D
Докато пък приятелят ми , Скорпион пак - аз не виждам нищо скорпионско в него. Той е в началото на зодията, аз пък в края.

И все пак - имам проблем с девите. Имала съм много добри приятелки деви, ама има нещо което много ме дразни в тях. Абсолютни педанти . И това довежда до една разглезеност, ако нещо не е като им харесва.
Много харесвам лъвовете, имах един приятел, когото го замерях с разни неща през прозореца една вечер. Абсолютни самовлюбени говеда. Повече от мен. И пак ми харесват .

Близнаците се правят на много големи умници, иначе са развей прах..
Раците са чудни хора, стига да не задълбочавате нещо с тях.

Поне според характеристиките така излиза. Да не се засегне някой за нещо. 8-)

cinderella_gugutka
10-11-2010, 10:42
вярвам,но все пак всичко си е до човека :)

art
10-11-2010, 11:04
Не вярваш ама има нещо вярно :D

Вярвам на зодиите като цяло, но не вярвам на всек хороскоп или на глупостите за съвместимост на зодиите.

sladur4etyYy
10-11-2010, 13:45
хаха, не говорете за нещо, което не разбирате. смешни сте. астрологията е наука, това не е като да ти говорят за духове, че да се чудите да вярвате или не. и не само зодията е определяща. важни са асцендента, часа, точната дата, месецът... и тогава идват и разбира се факторите на самата среда, в която е израснал човек.
и ми е чудно как казвате ''вярвам на характеристиката за зодиите, но не и в съвместимостта''. та те се правят на един и същи принцип, не може да зачитате едното, а да отричате другото. пак казвам- не говорете наизуст. :wink:

RoSKo0o0
10-11-2010, 14:38
T Ц ! ! !

TVDQueen
10-11-2010, 18:02
Мне не вярвам какво ще ти се случи през дена и т.н. но например чарти на характера и слабости според зодията вярвам и за почти всичко познават за това.. :grin:

Greennight
10-11-2010, 18:34
Има нещо вярно,но колко е не знам...Аз някои черти от тва дето ми пише ги имам,други не....Пише,че с баща ми и брат ми тряя да се разбираме там по хороскопа,а всъщност идва понякога да се избием 8-)

Paramour
10-11-2010, 18:51
Чета ги, да.
Вярвам на това, което ми отърва. 8-)

AriDasVeriDas
10-11-2010, 19:57
Значи....
само едно ще кажа...
Според няма значение каква зодия си, щото от всяка зодия си има готини хора и боклуци.sladur4etyYy има право като позовава околната среда, в която е израсъл човек, като важен фактор

П.С.:

Везните сме 50/50 и често "Не съм сигурен" ама в взаимоотошенията и връзките сме едни от най-великите(и най-нежните ;) ) .
И ако някои потребител(от женската аудитория на форума) не е на същото мнение може да доиде и да се убеди
;) 8) :mrgreen:

blo0dc0untess
10-11-2010, 20:18
На мен са ми интересни и ги чета но дали напълно им се доверявам.. едва ли :)