PDA

View Full Version : В МОЛ-а



Emppu90
10-02-2010, 23:43
Днес.. Имахме работа до мола с майката на най - добрия ми приятел... Той го няма в държавата и за това ходя и и помагам на жената.. Иии.. Влезнахме в мола.. първия магазин за дрехи.. Добре, харесах си едни дънчици, якенце, но няма значение.. Влизаме във втория и.. о0оп.. една русичка, прилична мацка.. Погледнах я скромно и не исках да разбира, че я гледам.. Погледнах я втори път шот се изкуших, бях изключително близо.. И тя ме погледна.. И така докато майката на моя фр си избираше дрехи, ние си подхвърляхме погледи.. Мхм.. Така, излезнах от този магазин и влезнах в съседния с нагласата и спокойствието, че повече няма да я видя. Но какво стана.. Излезнах пред магазина да изпуша една цигара и тя отиде на няк'ва пейка при баща си/дядо си и говореше там.. И после пак се "разделихме". Отидох до един магазин за черна техника и.. Си мислех, че наистина повече няма се засечем, но ето, че точно пред супермаркета на МОЛ-а стоеше тя.. там.. сама.. на една пейка.. Минах от там, но отново не бях сам.. Гледахме се бая време и накрая тя си отклони погледа.. За да не бъда ЧАК толкова нахален, отклоних и моя.. Но тя след като забеляза, че не я гледам.. Отново ме погледна.. Погледнах я и аз.. Тя ми се усмихна и ми метна супер закачливо и .. сладко и... разкошно просто.. Аз се зачервиих както винаги.. :oops: :oops: И нищо не направих.. От там започват проблемите.. От днес към 10 часа вечерта.. Не спирам да мисля за нея, а дори не знам името и.. :( Как да я намеря отново.. Дали ще се видим.. Мнения? :( :( :cry: :cry:



Може би темата не е за този раздели.
Съжелявам за "романа".

Lexynnka
10-02-2010, 23:55
:razz: казах ти вече, ще се видите сигурно

Emppu90
10-02-2010, 23:56
Искам и други мнения.. Едва ли ще се видим отново.. :(

Не ми спами темата, секси... :oops:

SuperBadSuperFresh
10-02-2010, 23:58
Навъртай се повече в МОЛ-а.По възможност сам 8-)

Emppu90
10-03-2010, 00:00
Ако искаш 24/7 да съм в мола, който е на 10 километра от къщата ми?!? :shock: :shock:

beiho
10-03-2010, 06:21
Стой доста време в мола, явно тя пазарува в тяхното семейство, а когато не си ж в мола, се разхождай по улиците, в парка, все ще я видиш. Както се казва: "Човек намира човека".

valdesbg
10-03-2010, 06:34
А момко оти си толко спрЕл та не я заговори?

Ай ся си бий главата у стената...

Шанса да я видиш е изключително малък. Другия път ще знаеш да заговаряш момичетата в момента в който ги видиш.

Nakadah
10-03-2010, 06:37
нема шанс

britzy
10-03-2010, 06:41
А момко оти си толко спрЕл та не я заговори?

Ай ся си бий главата у стената...

Шанса да я видиш е изключително малък. Другия път ще знаеш да заговаряш момичетата в момента в който ги видиш.

JoeBanana
10-03-2010, 06:41
за всичко е виновен МОЛ-а ! взриви го !

soul1199
10-03-2010, 07:40
еми днес отиди пак до мола по същото време,може случайно и тя да се е объркала,че да е там,ама не вярвам,доста малък шанс,да се видите отново

vakanciq123
10-03-2010, 07:43
А момко оти си толко спрЕл та не я заговори?

Ай ся си бий главата у стената...

Шанса да я видиш е изключително малък. Другия път ще знаеш да заговаряш момичетата в момента в който ги видиш.
+1 :P :D

Emppu90
10-03-2010, 12:01
:( :(

Wednesday666
10-03-2010, 12:25
Какво да ти кажа .. София хич не е малка ( ако става дума за София разбира се ) иии шанса да я видиш отново не е кой знае колко голям, но надеждата умира последна ;) Навъртай се от време на време в МОЛ-а, оглеждай се за нея, може пък късмета да ти се усмихне ;)

Emppu90
10-03-2010, 12:27
Живея в Испания и мола е на 10 километра от къщи. Казах го... А относно това.. Късмет.

Di
10-03-2010, 12:46
иди пак там и я заговори..доста трудно

MissNothing
10-03-2010, 13:06
Малко трудно ще се срещнете пак, ама айде късмет. 8-)

fenastz
10-09-2010, 21:34
Изпуснат шанс, няма да злорадствам. :)

kkkkk12345
10-09-2010, 22:50
А момко оти си толко спрЕл та не я заговори?

Ай ся си бий главата у стената...

Шанса да я видиш е изключително малък. Другия път ще знаеш да заговаряш момичетата в момента в който ги видиш.
Мале не издържах повече и си направих ацц...само заради тебе грозник такъв. ...Моля ти се недей да пишеш повече по темите на хората, 'щото като гледам само се заяждаш и нареждаш, пък то само от снимката ти си личи к'ъв си балък, и тука гледам даваш няк'ви съвети как момчетата да се справят с момичетата и обратното, ама съветите трябва да ги дават хора с опит , не като тебе няк'ви смешници ,които по цял ден висят в тийнпроблем и не са имали гадже, камоли сериозна връзка. Излез малко от вас, пък токувиж ти е излязъл късмета с някое момиче, по-вероятно момче...

Emppu90
10-10-2010, 01:08
Остави го си мисли, че има РЕАЛЕН живот. Не ми пречи.. Знам как да заговарям.. пречеше ми майката на моя приятел. Пльок! 8)

nerdrage
10-10-2010, 02:46
Точно защото не си направил нищо, съвестта ти сега те гризе. Дано да ти е за урок това,а при следващата подобна случка по-смело давай. Най-малкото поне да й се беше представил и поканил някаде....Доста нелюбезна постъпка от твоя страна да я игнорираш така. Като имаше възможност да и земеш телефон, или някакъв контакт - що не го направи тогама, ами сега хленчиш тука как да си я намерил отново...

titinkaa
10-10-2010, 07:21
Ходи всяка седмица до Мола и може и да я забележиш пак,предполагам,че тя щом е била там значи от там пазарува и все някога ще я видиш пак.Успех. :)