PDA

View Full Version : С момче, по-малко от мен?



Pigeon
10-03-2010, 08:08
Хахах... чувствам се много глупаво, защото си мислех, че съм приключила със всякаквите чудения относно връзки, свалки и прочее, а сега нещо ме гложди..
На 18 съм и съм имала достатъчно сериозни и пълноценни връзки, но може би пълнолетието ми е отключило педофила в мен :D Напоследък все по-често се заглеждам по едно изключително хубаво, сладко 14 годишно момченце, което ми призна, че е девствено и което определено няма да откаже да съм му първата... Кажете, много ужасен човек ли ще съм, ако пристъпя към някакво действие? Ще бъда ли гнусен, мръсен педофил? :D :D

valdesbg
10-03-2010, 08:15
Ако момченцето беше на 16 - никакъв пробем.

Сега обаче - да ще бъдеш гнусен, мръсен педофил.

Ако това не те притеснява и си окей с тази ти титла.. отивай да му покажеш как се мачкат чаршафите :Р

JoeBanana
10-03-2010, 08:18
прясното месце си е прясно, така е маа му стара http://store4.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif

SharkBg
10-03-2010, 08:20
хаха.. Ще те ебе,,тоест ще се опита,ти няма и да го усетиш.
Представяш ли си на центъра вървите хванати за ръчичка....всички твой приятели ще те спукат от ебавки .

valdesbg
10-03-2010, 08:23
Джо... недей че малко ми трябва да се отключи педофила в мен и да залея 16 годишните с неприлични оферти :D

Pigeon
10-03-2010, 08:25
хаха.. Ще те е**,,тоест ще се опита,ти няма и да го усетиш.
Представяш ли си на центъра вървите хванати за ръчичка....всички твой приятели ще те спукат от ебавки .

Чакай бе, аз да не съм раждала, че да не го усетя :D С кеф бих си го научила на всичко.. не съм толкова тъпа, че да си въобразявам, че знае кое как става кой знае колко добре.
Относно другото, оооо, да! :D Ще ме разцепят от ебавки, сигурно до края на живота ми все това ще чувам :D Затова ако все пак реша да го направя, ще си трая, сякаш от това зависи живота ми :D :D

valdesbg
10-03-2010, 08:29
Авторке - като го научиш момченцето.. и ти писне.. звънкай едно телефонче, аз да те науча на едни неща...

Pigeon
10-03-2010, 08:35
Авторке - като го научиш момченцето.. и ти писне.. звънкай едно телефонче, аз да те науча на едни неща...

Хахахаа, интересно звучи, но откъде си сигурен, че материалът, който преподаваш, ще ме заинтересува? :D

valdesbg
10-03-2010, 08:38
Да кажем че краставите магарета се надушват :)

А и ти самичка се издаде че обичаш "научаването" на разни неща :)

smallbab
10-03-2010, 08:50
пфф тия малките са...нямам думи :Х
направо си те разбирам :D ,ама като ще си му първа поне някви чуства изпитвай с негго не само секса...пък приятелите ти...ми...ъ....цени си ги,1 истински приятел няма да ти се ебава а ще ти каже какво мисли,ако не си съгласна с мнението му,той няма да тръгне да ти се муси и да ти се прави на 2 и половина а ще те подкрепя къде ще ходи нали се приятели няма 2-3 :D
покажи ни момчето.похвали се...
аз м/у минах покрай етажа на нашите зайци(14те) и тия душици говреха само за химия и фитнес и то толкова образовано че да се зачуди човек на колко са тия момчета,+ това някви 192см ,широк гръб и кво ли не :D абее мутация е тва поколение...пък и щом си го харесала,начи не е толкова зле до теб че да не можеш да излезеш на обществено място с него,вярно покажи го любопитно ми е твоито какво е. :P
м/у 1 приятелка на 17 се зарибява с 1,който твърди е че на"четирНайсе и половина бе" ама иначе е доста умен :D

Pigeon
10-03-2010, 09:03
пфф тия малките са...нямам думи :Х
направо си те разбирам :D ,ама като ще си му първа поне някви чуства изпитвай с негго не само секса...пък приятелите ти...ми...ъ....цени си ги,1 истински приятел няма да ти се ебава а ще ти каже какво мисли,ако не си съгласна с мнението му,той няма да тръгне да ти се муси и да ти се прави на 2 и половина а ще те подкрепя къде ще ходи нали се приятели няма 2-3 :D
покажи ни момчето.похвали се...
аз м/у минах покрай етажа на нашите зайци(14те) и тия душици говреха само за химия и фитнес и то толкова образовано че да се зачуди човек на колко са тия момчета,+ това някви 192см ,широк гръб и кво ли не :D абее мутация е тва поколение...пък и щом си го харесала,начи не е толкова зле до теб че да не можеш да излезеш на обществено място с него,вярно покажи го любопитно ми е твоито какво е. :P
м/у 1 приятелка на 17 се зарибява с 1,който твърди е че на"четирНайсе и половина бе" ама иначе е доста умен :D

Хахахаа, добре, че не ме заклеймявате :D :D Сега ще ти го пратя на лична. Аз принципно нямам навика да правя секс без чувства, но към него какво мога да имам освен умиление ии някаква тръпка?

SharkBg
10-03-2010, 09:34
Е дай и ние да го видиме де ...

valdesbg
10-03-2010, 09:36
Е дай и ние да го видиме де ... Ти си имаш задачка да мислиш как да разкараш приятелката за да останете само двамата.

А всички други не се интересуваме от малки сладки момченца :Р

Pigeon
10-03-2010, 09:40
Е дай и ние да го видиме де ... Ти си имаш задачка да мислиш как да разкараш приятелката за да останете само двамата.

А всички други не се интересуваме от малки сладки момченца :Р

Аз на тоя пич му предлагам да прасне и нея и приятелката й :D :D :D Просто ми напря отвътре да го кажа :D :D

smallbab
10-03-2010, 09:43
аз ако го видя това момче на живо никога няма да кажа че е на 14!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! : 8)

valdesbg
10-03-2010, 09:47
Аз на тоя пич му предлагам да прасне и нея и приятелката й :D :D :D Просто ми напря отвътре да го кажа :D :D

МА нали за тая цел трябва да не те е срам да я заговориш?

Иначе и аз съм за. Ама не му стиска.

zority7
10-03-2010, 09:54
Не е чесно дикриминация :D ,трябваше и ние да го видиме :booooomb: ,както и да е ,щопм те кефи давай 8-)

Pigeon
10-03-2010, 09:58
Не е чесно дикриминация :D ,трябваше и ние да го видиме :booooomb: ,както и да е ,щопм те кефи давай 8-)

АБЕЕ представи си, че някой познат влиза и чете темата и вижда снимката на момченцето, което също му е познато! :D По-добре да си спестя възможни проблеми. Сигурността преди всичко! :D

ThePowerOfLove
10-03-2010, 11:34
Аз пък съм на 17 и съм хвърлила око на 15-годишен заек :D Наистина са сладурчета :grin: :D

Pigeon
10-03-2010, 11:39
Аз пък съм на 17 и съм хвърлила око на 15-годишен заек :D Наистина са сладурчета :grin: :D

Тцтцт..... толкова се радвам, че не съм единствената извратенячка :D :D :D :D

rebeccaa
10-03-2010, 12:02
Хах една приятелка беше в същото положение.Само, че той я харесваше и тя него, обаче заради разликата в тва, че той е на 14 тя на 18 го скъса, а той горкия я харесваше 2 години 8-) .Иначе ако го видите никога няма да кажете, че е на 14.Изглежда поне на 16 17.

smallbab
10-03-2010, 12:06
еее...това е гадно :( ,кво като е по-малък,всеки човек е различен.Има хора на по 60 години,които не знаят как да говорят и да се държат,и има такива на по 13-14 ,които могът да ги разбият по маниери,възпитание стил и начин на живот......
Според мен годините не трябва да са проблем,всеки е различен!

Emppu90
10-03-2010, 12:07
Ако е с негово съгласие - Не.

rebeccaa
10-03-2010, 12:10
еее...това е гадно :( ,кво като е по-малък,всеки човек е различен.Има хора на по 60 години,които не знаят как да говорят и да се държат,и има такива на по 13-14 ,които могът да ги разбият по маниери,възпитание стил и начин на живот......
Според мен годините не трябва да са проблем,всеки е различен!





Така е.Обаче тя му каза, че ако е с него дълго време (понеже си допадаха) ако и се прийскало секс той нямало как да и го даде, защото не искала да прилича на педофил и тем подобни.

Wednesday666
10-03-2010, 12:16
И аз съм хвърлила око на един заек :D Амаааааа само му се кефя, въобще нямам намерение да ставам педофил заради 14 годишно хлапе :D Колкото до авторката - годините са абсолютно най-малкия проблем, ако ти е кеф и имаш желание - давай, може пък да ти е кеф след това. А приятелите - ако са ти истински няма да те подиграват, а ще те подкрепят ;)

П.П. Искам и аз да видя момчето :oops: 8-)

smallbab
10-03-2010, 12:28
:D бе тоо никво не е...
като слушам разни хора тука ако си на 18 и ходиш с 25 годишен си курва
ако пък ходиш с по-малък си била педофил
ако ходиш с някой,които е колкото теб пък не ти било интересно...
направо да се откажеш от това да имаш каквото и да е било гадже :D :D :D :D

rebeccaa
10-03-2010, 12:58
:D бе тоо никво не е...
като слушам разни хора тука ако си на 18 и ходиш с 25 годишен си к***а
ако пък ходиш с по-малък си била педофил
ако ходиш с някой,които е колкото теб пък не ти било интересно...
направо да се откажеш от това да имаш каквото и да е било гадже :D :D :D :D



Убийствено си права 8-)

Pigeon
10-03-2010, 13:08
еее...това е гадно :( ,кво като е по-малък,всеки човек е различен.Има хора на по 60 години,които не знаят как да говорят и да се държат,и има такива на по 13-14 ,които могът да ги разбият по маниери,възпитание стил и начин на живот......
Според мен годините не трябва да са проблем,всеки е различен!





Така е.Обаче тя му каза, че ако е с него дълго време (понеже си допадаха) ако и се прийскало секс той нямало как да и го даде, защото не искала да прилича на педофил и тем подобни.

Абеее... да приличала на педофил! :D Аз като се замисля, на всичките ми приятели първите им момичета са били "какички", така че няма нищо лошо :D По-добре даже, отколкото да легне с някоя на 13 , която не знае нищо за секса, той да реши, че се справя добре и после сума ти време да прави посредствен секс :D :D

deadshadow13
10-04-2010, 18:11
хаха.. Ще те е**,,тоест ще се опита,ти няма и да го усетиш.
Представяш ли си на центъра вървите хванати за ръчичка....всички твой приятели ще те спукат от ебавки .

абе ти некво ненормално същество ли си бе и кво като е на 14 още по яко ще бъде научен на много работи браво момиче ще ми се да бях аз това момче за да мога да излизам с 18 годишна :Д браво любовта няма граници и ако са ти истински приятелите то те няма да имат повод да се смеят

vakanciq123
10-04-2010, 18:41
Pigeon, може ли снимка, моля O:) O:) :P