PDA

View Full Version : много ниска



mariqemiliq
10-03-2010, 10:44
Здравейте, момиче на 13 съм имам голям проблем.Проблемът ми е ,че съм висока едва 154 сантиметра... Почти всички момчета и момчета от класа ми са с глава над мен.Даже и връсниците ми.От първи клас постоянно са ми натяквали ,че съм ниска :( .Така е и до ден днешен. Писна ми от подвиквания на непознати "Ей малъка ,я мръдни ,бе" ,от убиди като "дребос" ,"джудже" ,"ситна" и куп подобни...Като чуя нещо подобно по мой адрес ми иде да потъна в земята ,приисква ми се да не съм се раждала :( ... Затворена съм в себе си постоянно се комплаксирам от това, че съм ниска.Когато илизаме навънка с приятелки момчетата ни заглеждат, но на мене не ми обращат внимание(не защото съм грозна поне аз така смятам а й така смятата мой близки), а защото съм по ниска откоето ми става страшо болно.Не съм имала гадже, та дори не съм се целувала с момче.....ХАресвам едно момче то е на 15.... никога няма да му призная.. че го харесвам защото той е доста по-висок от мене (1.80) просто ще е смешно да тръгне с момиче 30см по-ниско от него.Никой не ме взима на сериозно.....Братовчед ми който е на 7г е колокото мене... висок.... Просто се чуствам като едно нищожество.... 36кг съм не съм пълна просто искам да съм по висока..... искрено Ви моля ПОМОМОГНЕТЕ МИИИ !!! Ако знаете някакви движения който подпомагат разтежа кажете или някакви витамини.МОля Ви бъдте сериозни приемам всичко на серозно много съм отчаяна... даже преди бях пред самоубиство.... не искам да се повтаря пак.... HELP MEE!!!

thegame93
10-03-2010, 10:58
1во - ти си момиче и е нормално да си по ниска от момчетата
2ро- виждал съм момче и момиче да са гаджета и да имат близо 50 см разлика сериозно ти говоря
3то - ти си на 13 ще растеш още много
4то- на 14 години бях висок 147 по лична карта
5то- пораснах като тренирах първо баскетбол а после и волейбол и до ден днешен тренирам волейбол и съм 172см и съм на 17 почти.

mariqemiliq
10-03-2010, 11:05
да , но не се знае с колко още ще порасна... а и ужасно много ми писна да гледам хората все едно гледам към небето..... ужасно много се комплексирам.... всички са по 1,70 1,65 как искам да порасна с още 10см какво ли не бих дала.... а и ми писна от подигравките им все едно съм нищожество...

thegame93
10-03-2010, 12:04
Ем тогаз или се научи да ходиш с висок ток ,което няма да ти отива още си на 13 още не ти се е оформело тялото или тренирай ;)

Esityyy1995
10-03-2010, 13:22
Аз съм на 15 и съм 1.57.Но нося токчета и с тях ставам 1.64.Никой ниога не ми е говорил подобни неща за височината.Дори от моя клас има по-ниски.Изобщо не се компексирай!Не може всеки да е висок.Ще пораснеш.Тепърва започваш!Докато станеш на 18 има мноого време :).Не се притеснявай :-) Може да тренираш нещо :) .Успех :-)

radeberger
10-03-2010, 16:32
Не е кой знае какъв проблем предвид факта, че си момиче. Може да пораснеш още малко до 15-16 год. ;)

Поне според мен нищо ненормално няма в ръста ти. Майка ти и баща ти колко са високи?

programings
10-04-2010, 06:10
Как искаш да си висока, когато си едва 36 килограма! Това си е изключително малко тегло за твоята възраст, и за твоят подрастващ организъм! Редовно ли се храниш? Ако не, започни да се храниш редовно, ще пораснеш и на тегло, и на височина, но все пак яж със норма!

SmilezZz
10-04-2010, 06:15
1. Кое му е чак толкова смешно в това,че си ниска...
...че не всеки е висок..
Мога да ти дам пример с едно момиче от моето даскало,което
е 10-11 клас и е едва метър и двайсет,но момичето постоянно е
усмихнато и си е доволно от живота..
Няма смисъл да се комплексираш,за едно нищо..

2. Та ти си само на 13 години - и какво като си нямала
гадже и не си се целувала..По правилата да не би на 13
годишна възраст трябва да си го направила..

3. Тренирай волейбол,баскетбол - но не очаквай кой знае каква
промяна..

mariqemiliq
10-04-2010, 18:43
1. Кое му е чак толкова смешно в това,че си ниска...
...че не всеки е висок..
Мога да ти дам пример с едно момиче от моето даскало,което
е 10-11 клас и е едва метър и двайсет,но момичето постоянно е
усмихнато и си е доволно от живота..
Няма смисъл да се комплексираш,за едно нищо..

2. Та ти си само на 13 години - и какво като си нямала
гадже и не си се целувала..По правилата да не би на 13
годишна възраст трябва да си го направила..

3. Тренирай волейбол,баскетбол - но не очаквай кой знае каква
промяна..

е явно моми4ето има проблем...... това не е за подигравка..........аз просто искам да съм висока :oops: около 1.70, но маи няма шанс :( а да ви попитам ако всеки ден подска4ам около един 4ас имали ли вероятност да стана около 1.70 до края на у4ебната година?

SmilezZz
10-05-2010, 07:59
mariqemiliq - Надали има някакъв проблем - (ГЕН),дори и да е
така - тя вместо да се цупи и да измисля някакви начини,за да
стане по-висока - предпочита да се усмихва и да се радва на
живота..Защо не го направиш и ти ?
А и за възраста ти - ръста ти е доста добър..
ТА ти едва навлизаш в пуберитета и очакваш да си 1,80 :?

И да,колко са високи родителите ти ?