PDA

View Full Version : Искам съвет



koki7o0o
10-03-2010, 10:14
Здравей те! Аз съм на 17 и имам поне за мен си е проблем... Лятото се запознах с едно момче, в началото ми беше симпатичен, после той ми презна, че изпитва нещо към мен и ако и аз изпитвам същото можело да сме нещо по-вече от приятели. Тогава аз обаче тогава изпитвах превързаност към него и не знаех как да постъпя, не исках да го наранявам и му казах, че също изпитвам нещо по-вече и така, започнах ме да се чува ме по-често, защото не беше от моя град и бях ме решили да ходим на море заедно или да дойде той при мен за лятото и така 2-ва месеца. Аз заминах при баба си за 1 седмица, писах ме си, говорихме си с часове, той дойде при мен и тогава разбрах, че аз също го обичам и не е било само превързаност... Когато се върнах и той си замина всичко се преобърна и започнаха проблемите, взех да го хващам, че ме лъже макар и за дребни неща и ми беше много годно и един ден ми писна и му се обадих, исках само да поговорим, но той ми каза че сега не е било удобно, мче бил на работа, а тогава не беше на работа и беше късно и се чуваше музика и много други гласове покрай него и тогава му казах, че слагам край на всичко между нас и той само Ок ми каза и затвори. След това му написах смс, че знам че ме е лъгал и че колкото и да съм го обичала, това което ми пречини няма как да върне времето, за мое учудване получих отговор от друг номер, но не от него-коя съм била аз, че да слагам край и на какво съм слагала край, след това ми се се обадиха от този непознатия номер и не беше той, а някакво момиче, каза ми че нямало нужда аз да слагам край на нещо, което не е било, че той си имал приятелка (момичето с непознатия номер) и че нетрябвало по-вече да го търся и трябвало да го забравя, защото никога не ме е обичал. Когато чух това затворих телефона и останах като препарирана, не знаех какво да правя и дали това е реалност, а не някакъв кошмар......но не беше реалност. На другия ден исках да получа отговор, дали е истина това, което ми казаха, но така и не ми вдигаше, нито ми пишеше. Тогава реших че няма смисъл, затворих се в себе си, спрях да излизам, постоянно мислех за него и за времето прекарано с него, рабрах, че без него не мога. След 1-н месец решех, че трябва да започна на ново, да затворя тази страница, но така и не можах, започнаха да ми казват разни неща за него, че не е този, за който се е представял и наистина се оказа така. От тогава се мъчада го забравя, искам дори и да го намразя, но всичките ми усилия са напразни. В момента си имам приятел, който много обичам, но той знае, че не мога да забравя предишния. Той е мил и ме обича, помага ми да забравя, човека който ме нарани толкова, но ови нищо... Затова искам съвет, по какъв начин, какво трябва да направя, че да го забрявя?

rns92
10-03-2010, 10:47
След като обичаш момчето, с което си сега, не се притеснявай. И аз имах подобен случай преди доста време, и аз доста страдах за това, но времето лекува всичко. Обичайте се със сегашният ти приятел и не мисли за този човек, просто не го заслужава :)