PDA

View Full Version : Обичам те ?!



joovc1doovd
10-03-2010, 12:05
Аз направо не мога да повярвам,че това се случи... :shock: Вчера с приятеля ми,с когото сме заедно от 2-3 седмици правихме секси той ми каза,че ме обича.Това не го възприемам за нормално,според мен чуствата не могат да станат толкова силни толкова бързо.Аз не му казах нищо,защото каквото и да му бях казала нямаше да е истина,затова само се усмихнах и го целунах.И сега си мисля,че пък може би наистина го е мислил,като го е казал,но не ми се вярва.Вие как мислите?(аз съм на 16,той на 18,ако има значение)

techCandy
10-03-2010, 12:10
Спокойно, бе, дишай! Нищо кой знае какво не се е случило. Човека явно е бил във вихъра си и му се е изплъзнало, не мисля че някой може да ти каже дали те обича наистина или не, освен него, хората са различни... Отпусни се и виж как нещата ще се развият, виж дали ще ти го каже пак, само че докато не сте един в/у друг. Пък и "обичам те" често не е на думи, а на действия :)

Emppu90
10-03-2010, 12:11
1. Има редки случеи в които любовта е от пръв поглед.
2. Има лесно влюбчиви копелета.
3. Има хора, които го казват на всеки. Т.е могат да го кажат без да го чустват.

Wednesday666
10-03-2010, 12:21
Има доста импулсивни хора, не го вземай толкова навътре, изплъзнало му се и толкова. Все пак ако искаш може да поговорите на тази тема, възможно е влюбването от пръв поглед, макар че лично аз не вярвам в това, но кой знае :) :-)

ThunderStyle
10-03-2010, 13:12
Възможно е защо да не е..?! Това че не всички са такива и им трябват години за да изрекат тези думи не значи че не е възможно! Има хора които много бързо се привързват и обикват, някои си го казват някои си траят защото уж е рано... а за тези които търсят къде само да топнат чушлето тия думи нищо не значат и ги казват под път и зад път... Внимавай... на думи е лесно, въпроса е дали го показва... а повярвай ми следиш ли дори най-малките неща ще разбереш.. :) Но не е изключено пак ти казвам!

djipsito
10-03-2010, 13:28
Който обича не го повтаря постоянно а го доказва мълчаливо ;)

SuNsEt
10-03-2010, 17:24
Напълно нормално си е да ти каже,че те обича.Любовта не пита дали я искаш или не,тя идва изведнъж и си тръгва също толкова бързо.

"чуствата не могат да станат толкова силни толкова бързо" -напротив могат,зависи от човека.При някои хора влюбването идва много трудно,други пък са много влюбчиви.Случвало ми се е да се запозная с някой на 1ви...след няколко часа да се окаже,че си приличаме по невъобразимо много неща,на 2ри да се търсим постоянно и на 3ти вече да сме излезли,личеше си,че при него всичко върви бързо-бързо се привърза към мен,бързо ми каза че иска да е с мен...въпроса беше,че при мен не се получаваха нещата.ТА...всичко е възможно joovc1doovd. :)

JoeBanana
10-03-2010, 17:38
може секса да е бил магическо-вълшебен http://store4.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif

MsIrony
10-03-2010, 17:39
За 2 седмици любов е много силна дума . Привличане/симпатия/зародиш на нещо хубаво да ,но чак да те обича е абсурд.

пп . След като се изпразни продължи ли да те обича ?

FuriouS
10-03-2010, 17:59
Напълно нормално си е да ти каже,че те обича.Любовта не пита дали я искаш или не,тя идва изведнъж и си тръгва също толкова бързо.

"чуствата не могат да станат толкова силни толкова бързо" -напротив могат,зависи от човека.При някои хора влюбването идва много трудно,други пък са много влюбчиви.Случвало ми се е да се запозная с някой на 1ви...след няколко часа да се окаже,че си приличаме по невъобразимо много неща,на 2ри да се търсим постоянно и на 3ти вече да сме излезли,личеше си,че при него всичко върви бързо-бързо се привърза към мен,бързо ми каза че иска да е с мен...въпроса беше,че при мен не се получаваха нещата.ТА...всичко е възможно joovc1doovd. :)

Взе ми думите от клавятурата :D аз също съм много влюбчив...

BloomF
10-03-2010, 18:31
А, спокойно! Тамън на две приятелки им се е случвало да чуят тва от момчето, още на първия ден :D :D

SuNsEt
10-03-2010, 18:43
Напълно нормално си е да ти каже,че те обича.Любовта не пита дали я искаш или не,тя идва изведнъж и си тръгва също толкова бързо.

"чуствата не могат да станат толкова силни толкова бързо" -напротив могат,зависи от човека.При някои хора влюбването идва много трудно,други пък са много влюбчиви.Случвало ми се е да се запозная с някой на 1ви...след няколко часа да се окаже,че си приличаме по невъобразимо много неща,на 2ри да се търсим постоянно и на 3ти вече да сме излезли,личеше си,че при него всичко върви бързо-бързо се привърза към мен,бързо ми каза че иска да е с мен...въпроса беше,че при мен не се получаваха нещата.ТА...всичко е възможно joovc1doovd. :)

Взе ми думите от клавятурата :D аз също съм много влюбчив...
То и аз...ама се опитвам да го променя,защото... :?

soul1199
10-03-2010, 19:29
харесал му е секса 8)