PDA

View Full Version : Търся един филм..помагайте



Cleoo
10-03-2010, 12:23
Търся един филм от доста време,старичък е.Последно го гледах преди година..година и половина някъде.Любовен филм,разказваше се за една влюбена двойка(девойката беше ученичка,за гаджето й не съм сигурна..или беше на нейната възраст или малко по-голям.Та..една зимна утрин,въргаляйки се в снега,целувайки се..споделиха един на друг,че искат да се оженят колкото се може по-бързо.Тя май беше още ученичка или завърши(не съм сигурна)..ноо това не им попречи де,да се венчаят толкова млади.Още на другата сутрин се ожениха,родителите им отначало не бяха съгласни,защото бяха още деца,а женитбата е много сериозна стъпка,но въпреки това,всичко мина гладко.Той се премести да живее в нейния дом..обожаваха се.В стаята й все още имаше плюшени играчки,и всеки ден се будеха един до друг ,толкова сладко :)) Всичко вървеше добре..докато тя не отиде да следва,а той започна работа..и не им оставаше време да се видят.Разговорите им бяха все по-рядки,почти не се виждаха,а момичето си "хареса" момче от колежа..и така..започнаха да излизат..дори се целунаха.Започнаха караници със мъжа й..и той също й изневери.Разделиха се за известно време,но след всичките тия караници и глупости накрая пак се събраха,и историята естествено завърши с хепи енд.
Ето това е накратко историята :) Много ми хареса филма,и беше толкова истинско всичко,и толкова сладко.. все едно наистина са влюбени..а не е просто като на филм.От доста време търся тоя филм,ноо безуспешно..иначе разбрах за момичето,че е Българка,или по-точно наполовина българка :-o ..само това знам.Помагайте..ако някой е гледал този филм,да казва.

Tempest
10-03-2010, 12:49
накратко разказа идиличната история на Холивуд... филма ше е голяма бозица, който и да е..

sp33der
10-03-2010, 15:16
Доста подробно описание.Може би с подходящите ключови думи google ще ти помогне.

vaniliika
10-03-2010, 17:44
като написа че е била българка веднага се сетих за Нина Добрев с нейния филм Too Young to marry :) ...

Cleoo
10-04-2010, 06:39
като написа че е била българка веднага се сетих за Нина Добрев с нейния филм Too Young to marry :) ...
Лелеее,много ти благодаряяя :grin: :grin: Даа,той е,сега веднага ще го дръпна от замунда :grin: Много ти благодаря!!! :-) 8-) :grin: :D