PDA

View Full Version : Дискотеки Мискотеки



BustarD
10-03-2010, 14:24
Здравейте , въпроса ми е следния :

Мога да танцувам само на RnB House Dance и прочие , но отида ли на дискотека във чалгата ненамирам никакъв ритъм и просто незнам как да го усетя дори пиян на кирка нищо .... допреди 2 години пък само такова можех да танцувам но сега ми се фижда толкава далечно ,

Дайте идей как да протанцувам отново тази толкова тъпа за мене музика , но все пак отидеш ли на диско ....

Критики и прочие се приемат !

Мерси за отделеното време .

xSANYAx
10-03-2010, 15:08
Аммииии като не можеш да танцуваш и не се чувстваш добре в дискотека,какъв е този зор да ходиш??

П.с: порабоди ввърху правописа си,после се чуди как да се 'разцепваш по мискотеките' :D :)

BustarD
10-03-2010, 17:41
Права си но в момента където се намирам и уча има само чалга дискотеки ..... така че съм обречен , пък и нали мацките мене чакат :D ако трябва и на опера ще отида :o

StilianStoqnov
10-03-2010, 22:23
Аммииии като не можеш да танцуваш и не се чувстваш добре в дискотека,какъв е този зор да ходиш??

П.с: порабоди ввърху правописа си,после се чуди как да се 'разцепваш по мискотеките' :D :)


Аз на теб колко да ти повтарям, че ще те изям !!! сладурана

BustarD
10-04-2010, 15:53
Има лични съобщения глупакос ташакос !

xxcherry
10-09-2010, 19:26
Има лични съобщения глупакос ташакос ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

По темата: не знам как ние ще ти помогнем, ако ти самият не можеш да хванеш ритъма. Аз не слушам чалга, ама като ми я пуснат просто се отпускам и то от самосебе си ми идва да си играя 8-)