PDA

View Full Version : Ботуши във Велико търново



objektivity
10-03-2010, 15:32
Здравейте, скоро ще ходя до Търново,но не съм от там и не знам къде да си търся ботуши. Моля накой да ми каже магазин за не много скъпи ботуши. Може и адрес , а ако не знаете в близост до коя голяма сграда е. :) Благодаря на всички предварително.

vIKToriYa
10-04-2010, 16:06
ами аз съм от ВТ хубави ботуши и доста евтини ( с което може би някой потребители ще кажат че не са качествени ... това СА ГЛУПОСТИ за ботуши незнам защото магазина е от март месец отворен но за обувки гарантирам нямат скъсване !!!!! ) има първо ако знаеш къде е пицария Елена ... до пицария елена отдясно има един магазин пише на него обувки по 10 лв.. обувките са 10-15-20 лв. макс. вкл. ботушите аз вече си взех от там карат стока в четвъртък.. друг хубав и евтин магазин е ако знаеш къде е съда .. срещу него има магазин за обувки и чанти ... ботушите са 15-30 лв... от там също са качествени стоките !!!!! имам ботуши миналата година от там .... 2 чивта и тази година ще ги нося.. няма мърдане !!!! :-D надявам се да съм ти помогнала ако нещо не ти е ясно пиши ... :)

objektivity
10-04-2010, 16:42
ами много ти благодаря наистина ми помогна, ще ги намеря магазините :grin: :grin: :)

vIKToriYa
10-05-2010, 11:49
няма защо .. радвам се :) дано си намериш хубави ботушки после пусни снимки да ги видим :D ако искаш :)