PDA

View Full Version : Харесва ли ме ?



BlahBlah
10-03-2010, 15:43
Има едно момче, което постоянно казва на приятелката ми да ми прати поздрави или целувки при положение, че ги сменя през седмица две момичета .. и имам предвид че не си поплюва и може би тва не значи нищо за него .. та той се има доста с приятелката ми, а с мен уж се запознахме но и преди ме е виждал ;; въпреки че съм сигурна, че приятелката ми /Я-буквата с която започва името й/ малко си послъгва някой път, че ми праща целувки и така нататъка :-D всъщност тя даваше зор да се запозная с него въпреки че не провявявах интерес .. и въпроса ми е харесва ли ме или само се ебава с мене ?

radeberger
10-03-2010, 15:48
След като ти не проявяваш интерес към него мисля, че не е от значение дали те харесва или не.

Emppu90
10-03-2010, 15:54
*Гледа в стъкленото кълбо... Ооо небесни боже.. Кажи ми истината...*







Не, не те харесва. Съжелявам. :(

babyy123
10-03-2010, 17:01
След като ти не проявяваш интерес към него мисля, че не е от значение дали те харесва или не.

+1

soul1199
10-03-2010, 20:22
кво ти пука?

Nakadah
10-03-2010, 20:36
много те харесва, оди му кажи че знаеш

MsIrony
10-03-2010, 21:43
Харесва му да те харесва защото е леко странен и пъпчив говорещ с кучета пубертет

SmilezZz
10-04-2010, 07:11
Ти сама каза,че сменя момичетата
през две седмици - надали с теб е
нещо по-различно..Но няма невъзможни
неща,може и да е обратното..Така,че ние нищо
не можем да ти кажем - при условие,че не го
познаваме..
Ти сама може да разбереш това,но щом нямаш
някакви симпатии към него - няма смисъл дали
те харесва или не..

NeZaPoznat
10-04-2010, 07:13
Има едно момче, което постоянно казва на приятелката ми да ми прати поздрави или целувки при положение, че ги сменя през седмица две момичета .. и имам предвид че не си поплюва и може би тва не значи нищо за него .. та той се има доста с приятелката ми, а с мен уж се запознахме но и преди ме е виждал ;; въпреки че съм сигурна, че приятелката ми /Я-буквата с която започва името й/ малко си послъгва някой път, че ми праща целувки и така нататъка :-D всъщност тя даваше зор да се запозная с него въпреки че не провявявах интерес .. и въпроса ми е харесва ли ме или само се ебава с мене ?

не знам дали той те харесва но че ти го харесваш е повече от ясно :P

addiTo
10-05-2010, 12:34
май и ти си падаш по него, а ? :-D