PDA

View Full Version : няма да го забравя



xXxinsatiablexXx
10-03-2010, 17:10
Та нека първо да си кажа аз съм 8ми клас в момента,. Преди учех в СОУ а сега съм в гимназия. Там имаше едно момче 5ти клас но 95 набор. Оставал беше не от мързел а заради лични проблеми. Та запознах се с него заради една кутия цигари, :-D Времето си минаваше а аз го опознавах все по-добре, един такъв скромен не можеше да разговаря с момичета, а какъв стана. 8) Та да ви разкажа една случка. Той имаше пръстен на nike и аз мн го харесах, взех го за една вечер в нас, на сутринта обаче момчето се размрънка да го връщам и аз отказах. ;д :? Карахме се, викахме си :-o казах искам запалка, а той на инат няма да ти дам докато не ми върнеш пръстена! :lol: Ее не ми издържаха нервите хвърлих му безценния пръстен на земята и си тръгнах, ама той ми беше подарил една запалка и в следващото междучасие го замерих с нея. :D В голямото решавам да го проверя как е, да се подразня малко качвам се аз гледам го спи като пън на един чин. 8-) Ядосах се замерях го със слънчоглед глупости правих, пак абе лапешка история. Стана той остави запалката с която го замерих на един чин и излезе от стаята догоних го да му я върна, а той вика "аз ти я подарих пази си я, тя е твоя" ! ;х По едно време вече знаех, че не мога да се карам с него, че не искам ии се извиних! ;д Та мисълта ми е сега сме разделени в различни училища сме, а това момче ми липсва толкова много направил е толкова мнннооооого неща за мен, някой дори не съм ги заслужила. :) Пазете си приятелите, :wink: не позволявайте на една грешка станала за част от секундата да разруши едно приятелство което сте градили години!!

П.П. мерси на тези който истърпяха всичките ми безсмислени редове :mrgreen:

SkiCatA
10-03-2010, 17:46
Еми отделих толкова време от моя живот, за да прочета толкова много редове само, за да кажеш, че приятелството е най-важното.Еми остаи го оня - миналото - минало.Гледай само напред !!! И се пак мерси за съвета :) :) :)

xXxinsatiablexXx
10-03-2010, 18:29
не съм те ръчкала да ми четеш глупостите :) казвам просто че макар и разделени с блезак приятел или приятелка сърцето си иска своетоо :P

xXxinsatiablexXx
10-03-2010, 18:30
не съм те ръчкала да ми четеш глупостите :) казвам просто че макар и разделени с блезак приятел или приятелка сърцето си иска своетоо :P


близак ;дд

Tempest
10-03-2010, 23:07
не позволявайте на една грешка станала за част от секундата да разруши едно приятелство което сте градили години!!

не, сведи грешките до 0, за да имаш приятелство.. осъзнай го, преди да го изгубиш... от патила всеки може да е философ.. истината е като не кажеш "късно е"

SmilezZz
10-04-2010, 05:26
Мале,мале - детски глупости..
Скарали сте си,само защото ТИ си била
взела пръстена му и после не си искала да
го върнеш - че ти хем си виновна,хем искаш
да излезеш права..Пфф...
Както и да е..
Всеки знае,че приятелството е едно от
най-важните неща..Нямаше смисъл да
пуснеш тази тема,която според мен е безсмислена..

MissNothing
10-04-2010, 06:30
Абе лапешки истории. Половината дето го написах не схванах. И за една запалка си изгуби приятелство, тей ли даго разбираме? 8-)

Greennight
10-04-2010, 06:38
Ибаси темата ибаси змията....

MissDeadly
10-04-2010, 06:44
не съм те ръчкала да ми четеш глупостите :)
Ми тогава защо я направи тая тема?


Радвам се, че си осъзнала нещо там.. като гледам как говориш и отговаряш... мъка ми е за твоя приятел. Явно е бил твърде добър.