PDA

View Full Version : Белези(стрии) и татус



FlipY
10-03-2010, 17:19
Целият ми гръб е в стрий, който са доста дълбоки.Започнаха да ми излизат като бях 7-ми клас , само 2 линиики в долната част на гърба , но сега ( 11 клас съм ) от кръста до малко под лопатките целият съм в тези гадни белези .От тях имах и компплекс да не се събличам пред бившата си приятелка , когато правехме секс и постоянно бях с тениска , заради тях и не посетих морето тази година.Та реших да си татуирам гърба тази зима и като ходих при татуировчикът да го попитам дали ще има някакъв проблем , той ми каза че всичко ще е нормално, ала нали и той си гони интереса и реших да попитам вас , ако някой е по - запознат да си даде мнението.
Благодаря ви.

kakkkkkk
10-03-2010, 23:22
Тва и аз съм си го мислел и моят е целия в стрии даже по ръцете имам малко .. и мога да ти кажа че няма нищо срамно и не трябва да се притесняваш ни наи- малко от приятелката си ,а за хората на плажа замисли се дали след тва ще ги срещнеш:P да не си момиче да се срамуваш от тялото си .Станали са и толкова не можеш да върнеш времето назад ..гледаи да не мислиш толкова за тях.НЯМА лек никакъв ,до колкото знам ..има някви лазери ,но те са скъпи и нямат голям ефект .Според мен не е добра идея за тоя татус защото стрията е релефна и нз ще стои грозно не мога да си го представя.Моите са така симитрични че чак ме кефат се едно съм нарязан от тигър :D не трябва да имаш комплекси от тялото си ... и да не ти пука .. тва е от мен :P дано да съм ти помогнал .