PDA

View Full Version : плссс дайте накакъв съвет



shadowofnight
10-03-2010, 17:45
Имам голям проблем. Имам приателка с която правихме секс и аз и бях първия но искам да скъсаме защото е много ревнива и ми къса нервите с неините скандали отностно приателите ми от противоположният пол. Тя ми казва постоянно че адски много ме обича и че би предпочела да се самоубие от колкото да скъсаме и че ме обичала адски много и че след първият и път ме е заобичала още повече. Та незнам как да приключа с нея.Моля ви за съвет и пичпвете и пичките с обидите да си ги запазят за себе си.

DarkTemplar
10-03-2010, 17:55
Стой си на задника и се занимавай с нея. Щом си й отворил консервата, ако я зарежеш, няма как да се разминеш без последствия.

ImSoInLove
10-03-2010, 18:32
Спри да и даваш поводи да ревнува.

MsIrony
10-03-2010, 18:46
Стой си на задника и се занимавай с нея. Щом си й отворил консервата, ако я зарежеш, няма как да се разминеш без последствия.Е кво ,ако на него лично не му е добре да стои и да се тормози,ти нормален ли си бе? Понякога се иска и малко егоизъм,все пак човек трябва да прави неща които иска а не че трябва да ги прави.
Като не ти харесва този начин на живот късай я ,раздялата е част от живота просто някои ограничени хора я приемат за нещо смъртоносно.
Кажи и че живота продължава ще има много други даже по-добри от теб и пали джапанките.

Greennight
10-03-2010, 19:05
Стой си на задника и се занимавай с нея. Щом си й отворил консервата, ако я зарежеш, няма как да се разминеш без последствия.

AllenWalkerr
10-03-2010, 19:17
Кофти работа а? ... Епъ кажи и за ситуацията то друг начин няма освен да и пръснеш черепа по - рано (преди да си среже вените :D)

DarkTemplar
10-03-2010, 19:41
Е кво ,ако на него лично не му е добре да стои и да се тормози,ти нормален ли си бе? Понякога се иска и малко егоизъм,все пак човек трябва да прави неща които иска а не че трябва да ги прави.
Като не ти харесва този начин на живот късай я ,раздялата е част от живота просто някои ограничени хора я приемат за нещо смъртоносно.
Кажи и че живота продължава ще има много други даже по-добри от теб и пали джапанките.
Не ми говори на "бе" и не ми дръж тон все едно си ми майка. Ако малката пикла утре си пререже вените, кой мислиш, че ще държат отговорен? Теб ли отворке?

zority7
10-03-2010, 21:14
MsIrony написа:
Е кво ,ако на него лично не му е добре да стои и да се тормози,ти нормален ли си бе? Понякога се иска и малко егоизъм,все пак човек трябва да прави неща които иска а не че трябва да ги прави.
Като не ти харесва този начин на живот късай я ,раздялата е част от живота просто някои ограничени хора я приемат за нещо смъртоносно.
Кажи и че живота продължава ще има много други даже по-добри от теб и пали джапанките.
DarkTemplar :

Не ми говори на "бе" и не ми дръж тон все едно си ми майка. Ако малката пикла утре си пререже вените, кой мислиш, че ще държат отговорен? Теб ли отворке?
Съгласна,щом си я отрорил ще се занимаваш с нея,след време тя ще се махне от теб :wink:

NikE
10-03-2010, 21:43
Имам голям проблем. Имам приателка с която правихме секс и аз и бях първия но искам да скъсаме защото е много ревнива и ми къса нервите с неините скандали отностно приателите ми от противоположният пол. Тя ми казва постоянно че адски много ме обича и че би предпочела да се самоубие от колкото да скъсаме и че ме обичала адски много и че след първият и път ме е заобичала още повече. Та незнам как да приключа с нея.Моля ви за съвет и пичпвете и пичките с обидите да си ги запазят за себе си.
Преди или след секса осъзна, че ревността й ти идва в повече ;)
Сядаш, говориш, обясняваш й така и така, ако продължава да ревнува без повод(тук е мястото да кажеш дали наистина е без повод) скоро всичко ще приключи. Даваш й още малко време, ако няма подобрение късаш деликатно. Повтарям д-е-л-и-к-а-т-н-о!

loveca777
10-04-2010, 05:59
Научи се да пишеш.
Спокойно,няма да се самоубие,щото сте скъсали.
Само направи всичко възможно да разбере,че не я оставяш,щото вече си я минал,ако можеш и дай втори шанс,предупреди я за ревността..
Защото, а не щото. :razz:
А приятелката, ами според мен, ако скъса с нея. няма да се самоубие.

Greennight
10-04-2010, 06:34
Е кво ,ако на него лично не му е добре да стои и да се тормози,ти нормален ли си бе? Понякога се иска и малко егоизъм,все пак човек трябва да прави неща които иска а не че трябва да ги прави.
Като не ти харесва този начин на живот късай я ,раздялата е част от живота просто някои ограничени хора я приемат за нещо смъртоносно.
Кажи и че живота продължава ще има много други даже по-добри от теб и пали джапанките.
Не ми говори на "бе" и не ми дръж тон все едно си ми майка. Ако малката пикла утре си пререже вените, кой мислиш, че ще държат отговорен? Теб ли отворке? Чак да си пререже вените не вярвам,но ако някой разбере момчето ше си има доста проблеми :? Като нищо някой по-голям брат,братовчед,баща ще му потроши кофата 8-)

DarkTemplar
10-04-2010, 08:43
^Мда, и това е вероятно.

thefreak
10-04-2010, 08:45
Имам голям проблем. Имам приятелка, с която правихме секс. Аз й бях първия, но искам да скъсаме, защото е много ревнива и ми къса нервите с нейните скандали отностно приятелките ми от противоположния пол. Тя постоянно ми казва, че адски много ме обича. Би предпочела да се самоубие пред това да скъсаме. Каза ми също, че след първият НИ път ме била заобичала още повече. Та, не знам как да приключа с нея. Моля ви за съвет, и пичовете и пичките с обидите да си ги запазят за себе си.
Основни грешки:

1. Бъркаш правописа на думите.
2. Не знаеш къде се слага запетая.
3. Не знаеш къде се слага точка.
4. Не можеш да използваш правилно "и" и "й".

Второстепенни грешки:

1. Бъркаш словореда в изречението.
2. Неправилна употреба на времена.
3. Неправилна употреба на род.
4. Не знаеш каква е разликата между непълен и пълен член, и кое, къде да се използва.
5. Неправилна употреба на частици в изречението.

СЛАБ 2



Бал съм ти и образованието и сичкото...

Destroyer89
10-04-2010, 09:09
The freak,голям си педераст,осъзнаваш ли го !?
пп:Това е риторичен въпрос.

thefreak
10-04-2010, 09:33
The freak,голям си гей,осъзнаваш ли го !?
пп:Това е риторичен въпрос.
Грамотен гей.

Extremescream
10-04-2010, 12:05
Добре бе, да му еба майката!Какво лошо има в това, че е поправил един ОЧЕВИДНО неграмотен човек?!Тук половината форум не знае, че 'не знам' се пише разделно.Айде стига.Вместо всички да се оправдават, че тук било форум и не е задължително да пишат грамотно, що не отделят 2 минути да си проверят постовете за грешки....
Много сте големи за секс, връзки и тн,. но не можете да се справяте с неща, които се учат в първ-втори клас. :?

princeska94
10-04-2010, 12:24
Виж сега, не е трябвало да спиш с момичето при положение че е с такава слаба психика а и е била девствена... Обясни и нещо от сорта че вината не е в нея и т.н. замажи нещата :) , за да не я разтроиш , защото особено ако е малка има вероятност и да направи нещо не да се самуубие но друга глупост :) айде успех :) :) :) :D :D :D

Destroyer89
10-04-2010, 16:18
Scream,и 2 часа да отделят, за да си видят грешките, пак ще е същото.Като не знаеш формулите по алгебра, колкото и да се мъчиш, колкото и да проверяваш, пак ще си е грешно...

NikE
10-04-2010, 16:39
Имам голям проблем. Имам приятелка, с която правихме секс. Аз й бях първия, но искам да скъсаме, защото е много ревнива и ми къса нервите с нейните скандали отностно приятелките ми от противоположния пол. Тя постоянно ми казва, че адски много ме обича. Би предпочела да се самоубие пред това да скъсаме. Каза ми също, че след първият НИ път ме била заобичала още повече. Та, не знам как да приключа с нея. Моля ви за съвет, и пичовете и пичките с обидите да си ги запазят за себе си.
Основни грешки:

1. Бъркаш правописа на думите.
2. Не знаеш къде се слага запетая.
3. Не знаеш къде се слага точка.
4. Не можеш да използваш правилно "и" и "й".

Второстепенни грешки:

1. Бъркаш словореда в изречението.
2. Неправилна употреба на времена.
3. Неправилна употреба на род.
4. Не знаеш каква е разликата между непълен и пълен член, и кое, къде да се използва.
5. Неправилна употреба на частици в изречението.

СЛАБ 2



Бал съм ти и образованието и сичкото...
След цялата тази лекция ти оставям нещо за домашно. Сигурен ли си, че си коригирал ВСИЧКИТЕ му грешки? Като ще правиш нещо, поне не го прави на половина ;)

@Extremescream, няма нищо лошо в това, че го е поправил. Начинът е груб. И съм сигурна, че ако се разровиш, в чиито и да е коментари - грешки ще се намерят.
Давам ви зелена светлина да критикувате грамотността ми, пунктуацията ми куца и членовете ме озорват - бая

:D

ladykeisy
10-04-2010, 16:50
Няма и аз да копирам поста на thefreak , но много добри забележки ти е направил. Сега аз ще ти направя още няколко:
Първо: Личи ти, че си малък неориентиран лигльо, който не знае какво иска и бяга от проблемите. Ревността е несигурност. Дай сигурност на приятелката ти и няма да имате проблем с това.
Второ: Жените не са предмети, които да заменяш, когато вече не ти харесват. Всеки човек има чувства.
Трето: "Приателите ти от противиположният пол" са жени, много рядко при децата има приятелство между мъже и жени. Още си малък, за да осъзнаваш границата между жена приятелка и жена.Като те гледам си съвсем прочетен вестник и съм сигурна, че би изчукал всичко, което мърда и няма мъжки полов орган.
Взимай мензурата и почвай да наливаш мозък в празната глава, за да ти държи равновесие.

Extremescream
10-04-2010, 16:52
Лошото е, че по друг начин не става.Ако съвсем разбрано го кажеш, всички скачат да те псуват колко си прост и не знам още какъв.А и не беше грубо, съвсем в реда на нещата си беше изказването на thefreak.

nniicckkoo
10-04-2010, 19:04
направи така,че тя да те зареже,но не така че да каже на баща си че си я разпушил.не знам.просто направи нещо и тя да си каже:кво са занимавам с тоя,ще си намеря някой по-сериозен.например почни да се лигавиш доста пред нея и такива неща

TheAnnoyingAwesomnes
10-04-2010, 20:54
Тва пък с тая ревност не мога да го разбера. Тва да ревнуваш до такава степен приятеля си, че като чуеш гласа на майка му да изпадаш в паника е направо ужасно. Да му се обаждаш на всеки 15 минути да питаш кво става и всичките такива глупости... Лично аз ако бях на твое място, бих седнала да поговоря с приятелката ми и да и обясня как стоят нещата. Ако всичко продължи, просто ще се отдръпна от нея и ще я зарежа... Не само, че ще имате много караници с тая ревност, ами и личното пространство ще си убиете и от там и цялата връзка...

DarkTemplar
10-04-2010, 20:57
Ревнива е щото е малка и неопитна, много държи на теб и изпитва панически страх да не те изгуби. Лапешка нагласа, но кво да се прави..

ChalgaBoy
10-04-2010, 20:57
Тва пък с тая ревност не мога да го разбера. Тва да ревнуваш до такава степен приятеля си, че като чуеш гласа на майка му да изпадаш в паника е направо ужасно. Да му се обаждаш на всеки 15 минути да питаш кво става и всичките такива глупости... Лично аз ако бях на твое място, бих седнала да поговоря с приятелката ми и да и обясня как стоят нещата. Ако всичко продължи, просто ще се отдръпна от нея и ще я зарежа... Не само, че ще имате много караници с тая ревност, ами и личното пространство ще си убиете и от там и цялата връзка...

http://prikachi.com/images/810/2281810d.gif <---- тфойта снимка... не спря да дрънкаш глупости...

TheAnnoyingAwesomnes
10-04-2010, 22:13
Тва пък с тая ревност не мога да го разбера. Тва да ревнуваш до такава степен приятеля си, че като чуеш гласа на майка му да изпадаш в паника е направо ужасно. Да му се обаждаш на всеки 15 минути да питаш кво става и всичките такива глупости... Лично аз ако бях на твое място, бих седнала да поговоря с приятелката ми и да и обясня как стоят нещата. Ако всичко продължи, просто ще се отдръпна от нея и ще я зарежа... Не само, че ще имате много караници с тая ревност, ами и личното пространство ще си убиете и от там и цялата връзка...

http://prikachi.com/images/810/2281810d.gif <---- тфойта снимка... не спря да дрънкаш глупости...

Тихо "акълестия"... Ходи ухажвай габровския ужасТ и си мълчи :-)